Jump to content
Dogomania

Korabiewice - pod skrzydłami Vivy. Wolontariat, adopcje, ogłoszenia!!!


mala_czarna

Recommended Posts

odpowiadam na pytanie: dlaczego nie mozna bylo wczesniej ujawniac na watkach ze psy, które wyciagamy sa z Korabiewic.
W czasie w którym zakladalysmy watki , bylam tam jedyna osoba odpowiedzialna i uprawniona do adopcji, a nie wolno mi bylo pod zadnym pozorem wydac psa do hoteliku, na leczenie albo do dt.
P. Magda zgadzala sie tylko na domy stale, z ogrodami w zadnym razie mieszkanie i pies, ktory opuszczal schronisko mial byc w dobrym stanie zeby to zle nie swiadczylo o Niej. Bardzo ciezkie byly adopcje psów, którym cos bylo, to byly godziny placzu i zapewnien ze lekarz nie dowie sie ze pies jest stamtad, zeby wogóle doszlo do jego wydania . Ujawnienie na watku ze pies jest z Korabiewic po pierwsze wydaloby mnie, bo tylko ja je zabieralam, a wiec nie zabralabym juz zadnego innego, a po drugie zdradziloby ze pies jest leczony, szczepiony przez wolontariuszki, a tym samym ktos wie ze zwierzakowi cos bylo. Wtedy nie byloby szansy na wydostawanie tych potrzebujacych.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gosia7']Ja podtrzymuję swoją wczorajszą chęć pomocy USZKOWI (to piesek tak?)- poproszę nr konta.
Gdzie został zabrany? Czy, oczywiście z czasem, można prosić o wrzucenie tutaj jego zdjęć-chciałabym móc choć ciutkę nacieszyć oczy, że jest już bezpieczny.[/QUOTE]

tak to piesek, prześlę Ci namiary na pw

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Astaroth']Dostałam przyzwolenie żeby napisać że Uszek czyli pies bez ucha z materiału TVN jest bezpieczny i jeśli ktoś chce pomóc w szukaniu mu domu albo opłaceniu leczenia to podam kontakt do wolontariuszek na pw. Niestety zajął miejsce szczeniakowi który miał być wyciągnięty ale trzeba było go zabrać jak tylko się zgodzili go wydać.[/QUOTE]
Poproszę kontakt. Czy Uszek będzie miał wątek?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mona132']odpowiadam na pytanie: dlaczego nie mozna bylo wczesniej ujawniac na watkach ze psy, które wyciagamy sa z Korabiewic.
W czasie w którym zakladalysmy watki , bylam tam jedyna osoba odpowiedzialna i uprawniona do adopcji, a nie wolno mi bylo pod zadnym pozorem wydac psa do hoteliku, na leczenie albo do dt.
P. Magda zgadzala sie tylko na domy stale, z ogrodami w zadnym razie mieszkanie i pies, ktory opuszczal schronisko mial byc w dobrym stanie zeby to zle nie swiadczylo o Niej. Bardzo ciezkie byly adopcje psów, którym cos bylo, to byly godziny placzu i zapewnien ze lekarz nie dowie sie ze pies jest stamtad, zeby wogóle doszlo do jego wydania . Ujawnienie na watku ze pies jest z Korabiewic po pierwsze wydaloby mnie, bo tylko ja je zabieralam, a wiec nie zabralabym juz zadnego innego, a po drugie zdradziloby ze pies jest leczony, szczepiony przez wolontariuszki, a tym samym ktos wie ze zwierzakowi cos bylo. Wtedy nie byloby szansy na wydostawanie tych potrzebujacych.[/QUOTE]

z przerażeniem to czytam...i tak się zastanawiam, dlaczego dochodzi do takich sytuacji? Dlaczego w tym kraju nie ma instytucji, która mogła by w takich sytuacjach skutecznie interweniować? Dopiero jak coś pokażą w TV to się robi szum i coś się zaczyna dziać...Myślałam, że jak powołali tą Straż dla Zwierząt, to coś się zmieni, a tu się okazało, że to też jakiś przekręt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Astaroth']"Dostałam przyzwolenie żeby napisać że Uszek czyli pies bez ucha z materiału TVN jest bezpieczny "

Astaroth nawet nie wiesz jak bardzo Ci dziękuję za tą informację! Przepraszam,że nie zaczęłam od tego.
Od przedwczoraj chodzę nieprzytomna po tym reportażu, a przed oczami ciągle widzę te koszmarne obrazy ze schroniska:(
dziękuję i czekam na namiary na PW

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']widzieliście?

[URL]http://www.polityka.pl/kraj/opinie/1512588,1,psy-cierpia-w-dzikich-schroniskach.read[/URL][/QUOTE]

Coraz większe zainteresowanie tematem jest. Tylko żeby sie na artykułach nie skończyło. A propo, nie wiem czy słyszeliście, ale TVN raczej poważnie podszedł do tematu. Czekają na każdą wiadomość, na każdy choćby ślad znęcania się nad zwierzętami. Będą jeździć i pokazywać wszystko na swojej antenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Mam pytanie. Ponieważ przeskakują posty, to wyszło, że to nie malagos, a ja zakładałam ten watek. Może napisać do moda żeby przeniósł go w jakieś bardziej widoczne miejsce??[/QUOTE]
Ale to jest raczej dość widoczne chyba? Chyba żeby na ogólne Psy w Potrzebie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofia.Sasza']Rany boskie! Joanna Podgórska zmieniła zdanie co do Boguszyc! Od dziś wierze w cuda ;) A serio - brawa dla tej Pani.[/QUOTE]

Zosiu, jakie brawa? Jej i Pani Pietkiewicz artykul "Stara kobieta i psy" prawie nas zniszczyl! Napisala stek klamstw, oszczerstw, nie wydrukowano naszego sprostowania w takiej formie jak chcielismy. Obie panie mialy zdjecia, opisy, dowody - a pomimo to robily wszystko, aby w oczach opinii publicznej zrobic z nas zlodziejki. Jestem gleboko zniesmaczona dwulicowoscia tej pani - etyka dziennikarska jest jej OBCA/Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Zosiu, jakie brawa? Jej i Pani Pietkiewicz artykul "Stara kobieta i psy" prawie nas zniszczyl! Napisala stek klamstw, oszczerstw, nie wydrukowano naszego sprostowania w takiej formie jak chcielismy. Obie panie mialy zdjecia, opisy, dowody - a pomimo to robily wszystko, aby w oczach opinii publicznej zrobic z nas zlodziejki. Jestem gleboko zniesmaczona dwulicowoscia tej pani - etyka dziennikarska jest jej OBCA/Agnieszka[/QUOTE]
Za to że nie jest krową i umie zmieniać poglądy. ;) Trzeba to docenić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Zosiu, jej sie pali grunt pod nogami, jako dziennikarz dala d..., prawie nas zniszczyla, nie ma czego doceniac, to wszystko jest gigantycznie zalosne. /Agnieszka[/QUOTE]
Nic jej się niestety nie pali. O tamtym tekście już tylko my pamiętamy :( A ja jednak doceniam jakoś. No i lepiej gdy wróg przechodzi do naszego obozu. Pomyśl - mogłaby teraz przywalić w sprawie Korabiewic tak jak wtedy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...