Jump to content
Dogomania

Ż-d nadal głodują i Mordowane są psy!OCALONE i Walczymy.Prosimy o DT dla BOLSA i ogło


Edi100

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='basia0607']Informacja w przed chwili. Dziewczyny z Lublinca dostały zgłoszenie o zarąbanym bernardynie. Facet w izbie wytreżwień ale jutro mogą go wypuścić więc na gorąco działają !!! Facet z kolegami jechał do niemiec, siedział już w samochodzie ale wysiadł i poszedł zabić psa.[/QUOTE]
Tego już za wiele!!!!!!!!!!!!:(

Link to comment
Share on other sites

Do wszystkich kochających psy a szczególnie pokrzywdzonych przez los i STARUSZKÓW Wznowiła działalność "Skarbonka" rozi. Jest to konkretna pomoc dla dużej liczby piesków starych w schroniskach. Proszę zapoznajcie się z jej założeniami na wątku [url]http://www.dogomania.pl/threads/1122...-**skarbonka**[/url]
i poznajcie ich rezultaty w schronisku Białej Podlaskiej
[url]http://www.dogomania.pl/threads/1840...RTY-ETAP/page3[/url]
A potem jeżeli uznacie , że warto dołączcie do nas i propagujcie ideę dalej nawet poza Dogomanię Sprawa naprawdę jest warta zaangażowania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']Informacja w przed chwili. Dziewczyny z Lublinca dostały zgłoszenie o zarąbanym bernardynie. Facet w izbie wytreżwień ale jutro mogą go wypuścić więc na gorąco działają !!! Facet z kolegami jechał do niemiec, siedział już w samochodzie ale wysiadł i poszedł zabić psa.

Możemy sobie wypruć flaki ale jak się nie zmieni ustawa ani zmiany w sądownictwie nic się nie zmieni !!! jak żyć w tym kraju ?[/QUOTE]

Basiu...doslownie krew z mozgu mi odplynela :-(

Link to comment
Share on other sites

No po prostu wszystkiego się odechciewa!!!!
Dziewczyny pisałyście, że potrzebujecie kogoś do sprawdzenia domu w niemczech. Z naszą fundacją współpracuje jedna osoba z Niemiec - psiarz, więc jeśli chcecie mogę go poprosić o pomoc. Chylę czoła przed Wami

Link to comment
Share on other sites

Ja oprócz tego, że jestem pełna podziwu dla Edi i KropkiKropki, to jestem pełna podziwu dla chłopaka Kropki. Ciągle się mówi, że chłopcy są nie wrażliwi, maltretują zwierzęta i tak dalej, a tu proszę pomagał Wam chłopak... Niestety nie mam Wam jak pomóc, bo kasa mi się już wykończyła, ale Edi możesz zrobić bazarek z tych rzeczy, które kiedyś Ci dałam.

Link to comment
Share on other sites

Beza chora :shake: jeżeli jutro będzie lepiej, to sie wyliżemy, ale jeśli nie......nie, nie. Nie ma takiej opcji. Bezunia dostała kroplówkę Ringer Lactate (dziś trochę i jutro podam jej 3 razy o 7 rano, 13 i 18), i potas K+. Do Tego Ringer Lactate jutro mam dodać jeszcze Catosal. Do tego zastrzyki Solvertyl i Betamox, i jeszcze odrobacza do pyszczka paste Vetminth który niestety po przyjściu do domu zwróciła, więc jutro powtórnie dostanie.
Gorączki nie ma, 37,7. Teraz gania naszego Dropsika :cool3:
Błagam trzymajcie kciuki za małą! :-( Musimy też poprosić o wsparcie finansowe:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KropkaKropka']Beza chora :shake: jeżeli jutro będzie lepiej, to sie wyliżemy, ale jeśli nie......nie, nie. Nie ma takiej opcji. Bezunia dostała kroplówkę Ringer Lactate (dziś trochę i jutro podam jej 3 razy o 7 rano, 13 i 18), i potas K+. Do Tego Ringer Lactate jutro mam dodać jeszcze Catosal. Do tego zastrzyki Solvertyl i Betamox, i jeszcze odrobacza do pyszczka paste Vetminth który niestety po przyjściu do domu zwróciła, więc jutro powtórnie dostanie.
Gorączki nie ma, 37,7. Teraz gania naszego Dropsika :cool3:
Błagam trzymajcie kciuki za małą! :-( Musimy też poprosić o wsparcie finansowe:oops:[/QUOTE]
Trzymam kciuki, musisz walczyc malutka! teraz tylko to co dobre...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MyrkurDagur']"Wrzucę" tę sprawę z tą starą na facebooka - nie wiem, jak mi to wyjdzie, bo dopiero pierwsze kroki na facebooku stawiam, ale postaram się ludzi sprawą zainteresować. Może ktoś DT zaoferuje, może ktoś coś wpłaci lub w jakikolwiek inny sposób pomoże. Potrzebuję jednak zdjęć - najlepiej gdyby ktoś mógł mi je na maila wysłać ([EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]) - burdel tej staruchy, warunki w jakich egzystowały zwierzęta, fotki psiaków od weta - wszystko wstawię i opiszę. Acha, i podajcie mi konto, na które zbierane są pieniążki.[/QUOTE]

Śmigam bo FB od dawna, mogę pomóc. Dobrze by było wydarzenie zrobić. Mogę poinstruować i podać linki do grup zwierzowych. Tylko niech się do mnie ktoś w tej sprawie na @ odezwie albo PW.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']Informacja w przed chwili. Dziewczyny z Lublinca dostały zgłoszenie o zarąbanym bernardynie. Facet w izbie wytreżwień ale jutro mogą go wypuścić więc na gorąco działają !!! Facet z kolegami jechał do niemiec, siedział już w samochodzie ale wysiadł i poszedł zabić psa.

Możemy sobie wypruć flaki ale jak się nie zmieni ustawa ani zmiany w sądownictwie nic się nie zmieni !!! jak żyć w tym kraju ?[/QUOTE]
Chcę ci wysłać pw ale masz zapchaną skrzynkę. Możesz mi dać email do siebie?

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia rzeczywiście jak z horroru!!!!! Chcę je zobaczyć w lokalnej gazecie i we wszelkich dolnośląskich i w tv. BEZUNIA zdrowiej. Moja najmłodsza, już teraz 7 m-czna kicia też przyjechała do mnie zarobaczona tymi robalami podtruta. Biegunka, wymioty... płakała strasznie przy załatwianiu się. Leczenie trwało (moja wetka to koleżanka p. Karoliny chyba) jakieś 2 tyg. Były ciężkie momenty, ale wyzdrowiała, więc i Bezuni musi się udać!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']Informacja w przed chwili. Dziewczyny z Lublinca dostały zgłoszenie o zarąbanym bernardynie. Facet w izbie wytreżwień ale jutro mogą go wypuścić więc na gorąco działają !!! Facet z kolegami jechał do niemiec, siedział już w samochodzie ale wysiadł i poszedł zabić psa.

Możemy sobie wypruć flaki ale jak się nie zmieni ustawa ani zmiany w sądownictwie nic się nie zmieni !!! jak żyć w tym kraju ?[/QUOTE]

[B]Możemy walczyć! [/B] Zbierajcie podpisy, dostarczcie do TOZ, Ekostraż i do innych miejsc, które wspieracie.
[url]http://ekostraz.pl/portal/zmiana_prawa[/url]


[IMG]http://dru.website.pl/zwierzyle/koalicja.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...