Jump to content
Dogomania

go-ja

Members
 • Content Count

  1,283
 • Joined

 • Last visited

About go-ja

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  EKOSTRAŻ Wrocław
 • Occupation
  artystka

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. zapraszam na BAZARKI NA DT U IWONIAM:

  UBRANIA BUTY TOREBKI PORTFELE

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/232858

  DROBIAZGI, BIZU, MISZ-MASZ, STAROCIE

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/233093

  KSIAZKI I ZABAWKI

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/232859

 2. Serdecznie zapraszam na bazarki dla Sokoła, Chojraka i <:3)~

  klik-->vol.1<--klik!

  klik!-->vol.2<--klik!

  klik!-->vol.3<--klik!

 3. 11032012902.jpg zapraszam książkowo
 4. Bardzo ciężko się czyta ten pierwszy post z taką wielką czcionką, ilością kolorów itd. :(
 5. go-ja

  Dolores odeszła :-(((

  [quote name='Ag_konin']Nasz Pan doktor dzwonił dzisiaj w jej sprawie do osoby, która się nią opiekuje.[/QUOTE] Super! Bo brakowało tam chyba wyników badań, coś było nie jasne. Mam nadzieję, że już wszystko Pan Doktor omówił. A przed chwilą na forum Rottka i na GB Agnieszka (opiekun suni) napisała: "jest ciut , ciut lepiej ,sunia merda ogonem i chce głaskania ale wciąż wyniki masakryczne, ale walczy bardzo chce żyć" Bądźmy dobrej myśli! Czekamy nadal na dobre wieści. Niech weterynarze mają mądrość, niech leki działają, niech organizm suni walczy, niech się regeneruje, niech nerki DZIAŁAJĄ, niech lepiej się czuje, niech chce żyć i niech czuje jak nam na niej zależy! Niech tak się dzieje! AMEN!!!
 6. [quote name='kizimizi']a ja zrozumialam, ze jakies spiaki tam zostaly. Przepraszam chyba sie sama zamieszalam. W takim razie to co pokazywali w reklamowce programu to nowy "dobytek"?[/QUOTE] kizimizi: Mylisz miejscowości i reportaże. Nowa Ruda - jesteśmy na jej wątku. Ludwikowice - pseudohodowla husky, to osobna interwencja i tam już wszystko zabrane.
 7. Nie. Krowa i byk zostały odebrane, ale urzędnicy walczą o oddanie mu ich. My walczymy wiadomo o ich dobro, chociaż panu Ryszardowi życzymy jak najlepiej, krowy nie mogą wrócić w takie warunki. Sprawa w toku.
 8. [quote name='kizimizi']o prosze. Tam w materiale widac ze znow jakies szczeniaki lataja po "domu" :([/QUOTE] Wszystkie zostały zabrane. Nie tylko EKOSTRAŻ tam jeździ. Gmina obiecała sterylki. Trzeba będzie sprawdzić jakie postępy, bo w przeciwnym razie znowu trzeba będzie jechać po maluchy...
 9. go-ja

  Dolores odeszła :-(((

  Dzięki Agnieszko, że i tu zaglądasz. Dzięki za zdjęcia! Dobrze, że jest ten tatuaż. Może uda się ukarać ludzi, którzy jej to wszystko zrobili.
 10. go-ja

  Dolores odeszła :-(((

  [quote name='martka1982']nie zauważyłam,że tutaj pytasz, więc odpisałam Ci na pw w sobotę Dolores jedzie do domu[/QUOTE] Tak, tak :) Agnieszka pisała nam na wydarzeniu, na FB, że już wszystko dogadane.
 11. go-ja

  Dolores odeszła :-(((

  A jeśli chodzi o to, że sunie się nie lubią... No tak bywa. Trudno. Mój pies jedne toleruje, inne (zwłaszcza duże) nie i niestety zawsze trzeba i warto uważać. Bardzo bym chciała, żeby polubiły się z sunią Agnieszki.
×