Jump to content
Dogomania

Ż-d nadal głodują i Mordowane są psy!OCALONE i Walczymy.Prosimy o DT dla BOLSA i ogło


Edi100

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='fiorsteinbock']Obejrzalam pierwsza czesc...dziewczyny, te psie dziecko z podkulonymi łapkami, martwe...co te biedactwo czulo w ostatnich chwilach :([/QUOTE]
Tu Edi100,
Ciągle o tym myślę:(:(:( Nie mogę sobie darować:( Może gdybym wcześniej, szybciej jakoś. Nie wiem ,może by żyło
Film cały dostępny będzie jutro
Beza bez zmian:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanna019']Edi idź spać kobieto! Jutro do pracy trzeba. Wiem, że się martwisz ale już zrobiłaś dla nich wszystko co na ten moment zrobić było można.[/QUOTE]
Jeszcze musze znaleźć Dt dla maluchów. Wtorek tuż tuż:(

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia Dory i Bolsa z wczorajszej wizyty:

[IMG]http://img263.imageshack.us/img263/3850/pict0042b.jpg[/IMG]

Te oczy... :(

[IMG]http://img267.imageshack.us/img267/4577/pict0045zq.jpg[/IMG]

I Bols... a właściwie końcówka jego ogona... :(

[IMG]http://img517.imageshack.us/img517/8423/pict0047et.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn'][URL]http://img340.imageshack.us/g/dsc1038v.jpg/[/URL][/QUOTE]
Czy ja ten link mogę wstawić do pierwszego postu?
Tam jest sporo zdjęć. Wiecie co, widziałam te rany ale jak teraz oglądam to mi słabo. Wtedy chyba działał stres:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rencia42']To jest horror mam dosyć po przeczytaniu wątku.Noc z głowy.[/QUOTE]

Nie da się spać po obejrzeniu takich zdjęć ... :(

[quote name='Edi100']Czy ja ten link mogę wstawić do pierwszego postu?
Tam jest sporo zdjęć. Wiecie co, widziałam te rany ale jak teraz oglądam to mi słabo. Wtedy chyba działał stres:([/QUOTE]

Edi, nie dziwię się ...

Link to comment
Share on other sites

Edi, a czy te szczeniaki można ogłaszać? Rozumiem, że odrobaczenia są potrzebne, odpchlenia i szczepienia, ale tak patrząc z drugiej strony, to może szukac im już domu? Zdjęcia są nawet ok do ogłoszeń... Jak by się coś znalazło, to wiadomo, że lżej by było. Tym bardziej, że chętnych DT brakuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olivetshka']Edi, a czy te szczeniaki można ogłaszać? Rozumiem, że odrobaczenia są potrzebne, odpchlenia i szczepienia, ale tak patrząc z drugiej strony, to może szukac im już domu? Zdjęcia są nawet ok do ogłoszeń... Jak by się coś znalazło, to wiadomo, że lżej by było. Tym bardziej, że chętnych DT brakuje.[/QUOTE]Kochana można. Odrobaczone zostały jeszcze w gabinecie, wiadomo do powtórki.
Musze wykombinować im DT, jak gdzie nie wiem. Jutro muszę je zabrać:(
Mam sms z Lusiowego domku, to tak ku pokrzepieniu: Cyt"Wszystko w porządku, Saba bo tak ma teraz na imię ma zaskakująco silny uścisk szczęki jak na takiego malucha.Jej apetyt jest duży, ale to nic dziwnego. Aktualnie gryzie piłeczkę. Za tydzień wyslę Pani kilka zdjęć"
:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Edi100']Kochana można. Odrobaczone zostały jeszcze w gabinecie, wiadomo do powtórki.
Musze wykombinować im DT, jak gdzie nie wiem. Jutro muszę je zabrać:(
Mam sms z Lusiowego domku, to tak ku pokrzepieniu: Cyt"Wszystko w porządku, Saba bo tak ma teraz na imię ma zaskakująco silny uścisk szczęki jak na takiego malucha.Jej apetyt jest duży, ale to nic dziwnego. Aktualnie gryzie piłeczkę. Za tydzień wyslę Pani kilka zdjęć"
:)[/QUOTE]
To poogłaszam później - tylko napiszcie mi rozeznanie co do płci. Dwa są takie same praktycznie i jeden taki czarniejszy ciut.
A z tym DT to i ja myslę usilnie, ale na razie nieskutecznie :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shirrrapeira']Trzymam kciuki za psiaka,szkoda że szczeniaczek odszedł. Biedne te psiaki. Jak się czuje Kropka...[/QUOTE]
Kropka czuwa nad Bezą w domu.
Bols ma mieć dziś operację. Przy okazji zabiegu zostanie wykastrowany. Ciepłe fluidy potrzebne dla Chłopaka!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...