Jump to content
Dogomania

marmosia

Members
 • Content Count

  2,987
 • Joined

 • Last visited

About marmosia

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Oleśnica

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chyba trafi mnie za moment szlag, albo się uduszę w związku z powyższym stwierdzeniem. Posłuchaj, Kochana, magiczne nazwisko Darka Niedzielskiego tak na Ciebie działa, czy co? Bo nie rozumiem... Od 10 lat znam na wylot jego klinikę, każdego z lekarzy i personelu pomocniczego, i uwierz mi- Darek jest genialnym ortopedą, ale diagnostą żadnym. Dr Hebel jest jego oczami i uszami, dlatego, kiedy zobaczyłam jego pieczątkę na opisie rezonansu, od razu się z nim skontaktowałam. Upchnęliśmy, tak- upchnęliśmy, Czesia na wizytę, tylko po znajomości. Nie był potraktowany jak zwykły pacjent w Darkowej maszynce do zarabiania pieniędzy, ale po VIPowsku skonsultowany. Z zamkniętymi oczami powierzyłabym KAŻde swoje zwierzę dr Heblowi, bo jest uczciwy i kompetentny. Jeszcze przed wizytą Czesia, na podstawie opisu rezonansu powiedział mi, że każdy, kto podejmie się ortopedycznego grzebania przy Czesiu to będzie zwykły naciągacz. To są wady genetyczne. On sobie będzie żył tak, jak żyje, trzeba tylko zadbać o jego komfort. Tego nie mówi się zwykłym pacjentom, bo to są ich pieniądze. Rozumiesz? Czy tylko będziesz klepać w klawiaturę i wyrażać swoje niezadowolenie? Aldona zrobiła z Czesia cudownego, radosnego psiaka. Bożenka i Olga dbają o to, żeby niczego mu nie zabrakło. Zapłaciłam za wizytę we Wrocławiu z własnej kieszeni, a Ty śmiesz mieć przekonanie, że Czesio zaliczył wizytę u Niedzielskiego??? To, że nie piszę tu, na dogo, nie znaczy, że nie czytam i nie reaguję... Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że dogo pełne jest zawiści, żółci i wszechwiedzących, klepiących w klawiaturę bab. Sorry, ale żółć się wylała. I nikogo przepraszać nie będę. Jak każdy, mam prawo napisać to, co czuję. Dziękuję Bożence, Ewie, Oli za spotkanie przy okazji wizyty Czesia we Wrocławiu. Czesiu, Ty wiesz, że ciotka marmosia Cię kocha <3
 2. marmosia

  DO USUNIĘCIA-TOZOWY majowy

  Nr 1 i nr 7, poproszę :)
 3. marmosia

  NOWA SKARPETA PLASKATYCH

  Kochana, nieba bym mu przychyliła... Pieniążki przelane na Twoje konto z dopiskiem "dla Faziego" od Skarpeta Plaskatych. Proszę tylko o potwierdzenie na wątku, jak dotrą.
 4. marmosia

  NOWA SKARPETA PLASKATYCH

  Skarpetka przeleje 500 zł na Faziego. Biedny maluszek...
 5. Poproszę nr konta i dane do wpłaty
 6. Jestem, daję znać cioteczce Bgra, wrzucam linka na facebooka... Serce mi pęka na milion kawałków... Nie doczytałam, w jakiej miejscowości jest Fazi... Skarpetka maluszka oczywiście wspomoże.
 7. marmosia

  rozliczony- do usunięcia

  Nr 7, 8 i 42 i, poproszę :)
 8. marmosia

  NOWA SKARPETA PLASKATYCH

  A jesteś na facebooku?
 9. marmosia

  NOWA SKARPETA PLASKATYCH

  Jedzie :)
 10. marmosia

  NOWA SKARPETA PLASKATYCH

  Rozliczenie zrobione na sicher.
 11. marmosia

  Mopka już w DS.

  Mopkaaaaa- uściski dla Ciebie i Twojej Pańci <3
 12. Ciekawa jestem jak nasz Pankracek się miewa... Są jakieś wieści?
 13. Słodka ta Kluska, Siusinkę bardzo przypomina... Chrupie aż miło. Wszystkim cioteczkom za wpłatę na Kikunię dziękuję /cioci Poker szczególnie/ :)
×