Jump to content
Dogomania

DALIŚMY SIĘ OSZUKAĆ czyli sprawa Kasi_m


rebellia

Recommended Posts

Dziękuję za poparcie ;)
Nadal uważam, że kasia_m jest bardziej mitomanką niż oszustką i że kolejne oszustwa miały w założeniu finansować przedtem składane obietnice. Miałam taki przypadek wśród znajomych, udało mi się "wykupić" stówą, więc w sumie byłam wygrana, bo po tej "pożyczce" znajomy się ulotnił :cool3:
Historia z pierścionkiem pojawiła się w tym samym czasie co obietnica sfinansowania operacji psa, cena pierścionka to była cena operacji + mała nadwyżka. To też dało mi do myślenia kilka dni później...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Replies 519
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='andzia69']wróciłam po 2 miechach z "zaświatów bezinternetowych' a tu taaaakie klocki :crazyeye::crazyeye::crazyeye: jestem dopiero na 28 stronie... a to ja wystawiałam na dogo mini labcię:-(:-(:-( i byłam przekonana,ze kasia m to dobry ludź ....[/quote]

Hej Andziu, a ja właśnie zauważyłam, ze zniknęłąś na trochę - witaj wśród żywych :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

zaintrygowala mnie ta historia... ja takze obstawialabym bardziej za zaburzeniami psychicznymi. objawy ktore opisala przedmowczyni nawiazujac do hazardu sa tego najlepszym dowodem. dodam moze jeszcze ze osoby chore psychicznie sa wbrew pozorom bardzo wrazliwe i latwo je rozczulic. zaoferowala 1000 pomocy... to olbrzymia suma. nie sadze zeby zrobila to z premedytacja aby zdobyc zaufanie. mysle ze jako oszustka nie bylaby w stanie przewidziec przyszlych "okazji". byc moze chciala zdobyc sympatie oferujac taka pomoc, a po prostu nie bylo ja na to stac? w historie o 2 yorkach i innych psach nie wierze... zmyslila to, zmyslila te wszystkie historie jakoby wielkodusznie miala znalezc tym wszystkim zwierzakom dom. tak samo zmyslila historie jej samej dotyczace: psy ze stanow, smierc rodzicow itp. mialo to jedynie na celu sprowokowanie jak najwiecej komentarzy w stylu: jaka ty jestes dobra/biedna. tak tak... chorzy psychicznie uwielbiaja byc w centrum uwagi - jak dzieci. inna sprawa - zmiany hormonalne takze czesto ida w parze z zaburzeniami psychicznymi. pytanie tylko co stalo sie z tymi psami ktore zabrala? miejmy nadzuieje ze faktycznie udalo jej sie znalezc im dom. jezeli jest chora, watpie czy zrobila by im krzywde (psychol zabije drugiego czlowieka, ale bobas czy szczeniaczek doprowadzi go do lez wzruszenia).
jezeli jej dzialania mialy by byc podporzadkowane tym celom o ktorych pisalyscie (pseudohodowle, psy do walk lub doswiadczen - na ktorych mialaby zbijac kokosy) to musiala by byc ona cholernie przebiegla i inteligentna - a az tak inteligentni ludzie sie nie rodza ;) za duzo sie udzielala jak na osobe ktora chce wszystkich zrobic w bambuko. raczej chciala zwrocic na siebie uwage jako wzorowa dogomaniaczka. nie uwierze ze chodzilo o zysk...
nie chce byc zlym prorokiem ale te wszystkie pomysly co mogla zrobic z psami ktore tutaj padly moga faktycznie komus zlemu dac wizje szybkiego zarobku... forum jest otwarte. a kasia_m? na pewno je czyta. tak jak ktos napisal - jest od tego uzalezniona. i na pewno dziala pod innym nickiem.

uprzedze ew pytania. mialam do czynienia z osobami chorymi psychicznie, mam do czynienia z osoba ktora zawodowo zajmuje sie takimi dewiantami, a takze przeczytalam dosc sporo ksiazek, opowiadajacych glownie o chorych psychicznie przestepcach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Perfi']
zaintrygowala mnie ta historia... ja takze obstawialabym bardziej za zaburzeniami psychicznymi. objawy ktore opisala przedmowczyni nawiazujac do hazardu sa tego najlepszym dowodem. [B]dodam moze jeszcze ze osoby chore psychicznie sa wbrew pozorom bardzo wrazliwe i latwo je rozczulic[/B]. zaoferowala 1000 pomocy... to olbrzymia suma. nie sadze zeby zrobila to z premedytacja aby zdobyc zaufanie. mysle ze jako oszustka nie bylaby w stanie przewidziec przyszlych "okazji". byc moze chciala zdobyc sympatie oferujac taka pomoc, a po prostu nie bylo ja na to stac? w historie o 2 yorkach i innych psach nie wierze... zmyslila to, zmyslila te wszystkie historie jakoby wielkodusznie miala znalezc tym wszystkim zwierzakom dom. tak samo zmyslila historie jej samej dotyczace: psy ze stanow, smierc rodzicow itp. mialo to jedynie na celu sprowokowanie jak najwiecej komentarzy w stylu: jaka ty jestes dobra/biedna. tak tak... chorzy psychicznie uwielbiaja byc w centrum uwagi - jak dzieci. inna sprawa - zmiany hormonalne takze czesto ida w parze z zaburzeniami psychicznymi. pytanie tylko co stalo sie z tymi psami ktore zabrala? miejmy nadzuieje ze faktycznie udalo jej sie znalezc im dom. jezeli jest chora, watpie czy zrobila by im krzywde (psychol zabije drugiego czlowieka, ale bobas czy szczeniaczek doprowadzi go do lez wzruszenia).
jezeli jej dzialania mialy by byc podporzadkowane tym celom o ktorych pisalyscie (pseudohodowle, psy do walk lub doswiadczen - na ktorych mialaby zbijac kokosy) to musiala by byc ona cholernie przebiegla i inteligentna - a az tak inteligentni ludzie sie nie rodza ;) za duzo sie udzielala jak na osobe ktora chce wszystkich zrobic w bambuko. raczej chciala zwrocic na siebie uwage jako wzorowa dogomaniaczka. nie uwierze ze chodzilo o zysk...
nie chce byc zlym prorokiem ale te wszystkie pomysly co mogla zrobic z psami ktore tutaj padly moga faktycznie komus zlemu dac wizje szybkiego zarobku... forum jest otwarte. a kasia_m? na pewno je czyta. tak jak ktos napisal - jest od tego uzalezniona. i na pewno dziala pod innym nickiem.

uprzedze ew pytania. mialam do czynienia z osobami chorymi psychicznie, mam do czynienia z osoba ktora zawodowo zajmuje sie takimi dewiantami, a takze przeczytalam dosc sporo ksiazek, opowiadajacych glownie o [B]chorych psychicznie przestepcach[/B]
[/quote]
i tak i nie-a co powiesz o Dahmer'rze?
poza tym KasiaM to nie Ted Bundy i na odwrót-nie ma co nawet porównywać-to dziewczyna z bujną fantazją i zaburzeniami hormonalnymi-na co wskazuje jej roztyta postura-w kierunku jakby kogo przekręcić na kolejne pieniądze ot co-manipulantka-aż taka inteligencja nie jest potrzebna by ją rozpracować-oto mój krótki rys psychologiczny KasiM-czy za taką sę podaje.

Link to comment
Share on other sites

Hm, wiecie co, ja mam zaburzenia hormonalne, nie jestem osobą chorą psychicznie (no moze odbiegam troche od moich rowiesnikow zainteresowaniami) i porownywanie osob z zaburzeniami hormonalnymi do chorych psychicznie sprawia ze czuje sie conajmniej urażona.

Link to comment
Share on other sites

nie porywnalam tylko napisalam ze zaburzenie hormonalne [U]czesto[/U] ida w parze z zaburzeniami psychiki. hormony wplywaja na nastroj i emocje. a zaburzenia hormonalne ma niemal kazdy w dzisiejszych czasach... nie chcialam nikogo urazic, tymbardziej ze sama cierpialam na taka przypadlosc i to pod bardzo niebezpieczna postacia... pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Perfi']
nie porywnalam tylko napisalam ze zaburzenie hormonalne [U]czesto[/U] ida w parze z zaburzeniami psychiki. hormony wplywaja na nastroj i emocje. a zaburzenia hormonalne ma niemal kazdy w dzisiejszych czasach... nie chcialam nikogo urazic, tymbardziej ze sama cierpialam na taka przypadlosc i to pod bardzo niebezpieczna postacia... pozdrawiam
[/quote]
dokładnie tak jak pisze Perfi-funkcjonowanie szyszynki-jaki ma na przykład wpływ nie leczona tarczyca czy inne zaburzenia hormonalne - depresja, zmiennóść nastrojów-w mocnym zarysie i tak dalej.....Anuleq-nikt nie obraża-to tylko fakty:roll: .
[B][SIZE=1][I]P.S. Perfi-przecież nie napisałam że Dahmer zabijał dzieci-miałam na myśli, że nie miał totalnie empatii-wiem to nie jego wątek-to dłuższy temat.[/I][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[SIZE=2]Witam [/SIZE][SIZE=2]jak [/SIZE][SIZE=2]czytam [/SIZE][SIZE=2]o [/SIZE][SIZE=2]Kasi[/SIZE][FONT=Times New Roman][SIZE=2]_[/SIZE][/FONT][SIZE=2]m [/SIZE][SIZE=2]to [/SIZE][SIZE=2]mnie [/SIZE][SIZE=2]krew [/SIZE][SIZE=2]zalewa[/SIZE][FONT=Times New Roman][SIZE=2] :angryy: [/SIZE][/FONT][SIZE=2]takiego [/SIZE][SIZE=2]chamstwa [/SIZE][SIZE=2]jest [/SIZE][SIZE=2]sporo[/SIZE][FONT=Times New Roman][SIZE=2], [/SIZE][/FONT][SIZE=2]ale [/SIZE][SIZE=2]ona [/SIZE][SIZE=2]pobija [/SIZE][SIZE=2]wszystkich[/SIZE][FONT=Times New Roman][SIZE=2], :crazyeye: [/SIZE][/FONT][SIZE=2]jest [/SIZE][SIZE=2]sposób [/SIZE][SIZE=2]na [/SIZE][SIZE=2]znalezienie [/SIZE][SIZE=2]jej [/SIZE][SIZE=2]danych [/SIZE][SIZE=2]przecies [/SIZE][SIZE=2]wiecie [/SIZE][SIZE=2]jakiej [/SIZE][SIZE=2]rasy [/SIZE][SIZE=2]ma [/SIZE][SIZE=2]psa [/SIZE][SIZE=2]i [/SIZE][SIZE=2]ze [/SIZE][SIZE=2]go [/SIZE][SIZE=2]wystawia [/SIZE][SIZE=2]poszukajcie [/SIZE][SIZE=2]w [/SIZE][SIZE=2]starym[/SIZE][FONT=Times New Roman][SIZE=2] katalogu nie więcej pamiętacie kiedy go wystawiała [/SIZE][/FONT][SIZE=2]a [/SIZE][SIZE=2]tam [/SIZE][SIZE=2]b[/SIZE][FONT=Times New Roman][SIZE=2]ę[/SIZE][/FONT][SIZE=2]dzie [/SIZE][SIZE=2]jej [/SIZE][SIZE=2]nazwisko[/SIZE][FONT=Times New Roman][SIZE=2].[/SIZE][/FONT]
[SIZE=2][FONT=Times New Roman][SIZE=2][FONT=Times New Roman]Ż[/FONT][/SIZE][SIZE=2]ycz[/SIZE][FONT=Times New Roman][SIZE=2]ż[/SIZE][/FONT][SIZE=2]e [/SIZE][SIZE=2]powodzenia [/SIZE][SIZE=2]takiej [/SIZE][SIZE=2]osobie [/SIZE][SIZE=2]niemo[/SIZE][FONT=Times New Roman][SIZE=2]ż[/SIZE][/FONT][SIZE=2]na [/SIZE][SIZE=2]popu[/SIZE][FONT=Times New Roman][SIZE=2]ś[/SIZE][/FONT][SIZE=2]ci[/SIZE][FONT=Times New Roman][SIZE=2]ć ż[/SIZE][/FONT][SIZE=2]eby [/SIZE][SIZE=2]si[/SIZE][FONT=Times New Roman][SIZE=2]ę [/SIZE][/FONT][SIZE=2]dorabia[/SIZE][FONT=Times New Roman][SIZE=2]ł[/SIZE][/FONT][SIZE=2]a [/SIZE][SIZE=2]na [/SIZE][SIZE=2]luckim [/SIZE][SIZE=2]zaufaniu[/SIZE][FONT=Times New Roman][SIZE=2].:mad: [/SIZE][/FONT]
[SIZE=2][FONT=Times New Roman]vikusia 3003[/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

O i jest zakończenie...

Sprawe przeciwko Kasi_m wycofano, Fifunia odzyskała swoje pieniążki, dzięki kontaktowi "koleżanką Kasi_m". A po resztę szczegółów zapraszam do wątku powyżej na molosach...

Szkoda tylko, że nigdy się nie dowiemy, co się stało z psami :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...