Jump to content
Dogomania

DALIŚMY SIĘ OSZUKAĆ czyli sprawa Kasi_m


rebellia

Recommended Posts

[B]OSZUKAŁA NIEWINNE OSOBY - JEŚLI JESTEŚ TU PIERWSZY RAZ - ZAPRASZAM - PRZECZYTAJ CAŁY WĄTEK - NIE DAJMY SIĘ ZNOWU OSZUKAĆ!!![/B]








Dziewczyny to co przeczytałam w poście o Allegro mnie zmroziło. Zmroziło, ponieważ po tym jak Kasia_m napisała, że ma yorka do oddania, to szukałam potrzebujących dzieci w Polsce. :shake: Piszę to tutaj i mam nadzieję, że nikt nie ma mi tego za złe. Jak niektórzy wiedzą, ja też nieświadomie kiedyś namąciłam... teraz nie wiem, bo na nieświadomość mi to nie wygląda... oczy mam w kwadrat....

[B]CO JA MIAŁABYM POWIEDZIEĆ TEMU POTENCJALNEMU DZIECKU, KTÓRE CHCIAŁOBY YORKA?!!![/B]

Pozwolę sobie Anielo, że Cię zacytuję, mam nadzieję, że się nie pogniewasz:

"A odnosnie oszustwo kasi_m. Powiem Wam jedno jest to osba bez ZADNYCH uczuc ludzkich! ZADNYCH!!!:angryy: :angryy: Gdbym ja dorwala sam bym nia potrzasla!!

Otoz. Jest inna Kasia, mloda dzieczyna, powaznie chora, ktora rok temu zakupila yorka z lewej hodowli. Psiak byl chory jak sie okazalo i nie mozna bylo go uratowac-Kasia leczyla pieska, jezdzila na sggw.

I no z miesiac temu ona skontaktowal sie z Frotka a Frotka ze mna, ze jest york dla Kasi!! Yorka tez w tajemnicy -jak Kasia zda mature-a zdala wiem najlepiej u siebie w szkole-miala dostac za posrednictwem Rybon32.
Juz niby mial byc ten york od tej calej kasi_m cos nakrecila i yorka podobno komus innemu dala..bo nie wiedzial czy cos tam.

Krotko mowiac-jak teraz to czytam chciala zapewne pozyskac zaufanie i Frotki(prawnik) i moje.

Autentycznie bylam wzruszona i jej dziekowalam, ze pamietala o Kasi(byl watek o Kasi,ze stracila yorka i ze chora) To obrzydliwe dziewczynisko, ktore nie dosc ze jest oszutka to jeszcze perfidnie gra na uczuciach ludzkich!!:angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy:


Mowila mi, ze adoptowala, wynikalo ze nie tak dawno, suczke hasky(czy haskopodobna od Emira).

Trzeba to tez sprawdzic.Jesli to prawda to mysle,ze Emir nie wydal suki bez spisania z dokumentow. No chyba,ze dokumenty tez falszywe!
Az sie trzese ze zlosci!!"

cytat pochodzi stąd: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=27385&page=32"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=27385&page=32[/URL]

Jestem zdezorientowana?

[SIZE=5]Czy ktoś może mi powiedzieć [B]KTO TO JEST KASIA_M ?

[SIZE=2]Boję się teraz w czymkolwiek pośredniczyć, ja na prawdę myślałam, że to prawniczka...[/SIZE]
[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 519
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niech wszyscy poczytają tu: :angryy: :angryy: :angryy:

[url]http://www.forum.molosy.pl/showthread.php?p=177924#post177924[/url]


Ważne!!! Ona latała po różnych wątkach i kombinowała, niech jak najwięcej ludzi sie wypowie... Ostatnio polowała na maleńkie pieski...

Link to comment
Share on other sites

Ale jak, ja głupia opróżniłam skrzynkę, a miałam tam takie cuda :angryy: np. ofertę kupna pierścionka z brylantem i inne bzdury... Ona chciała wyłudzić od Kar0li Tolę - małe czarne kudłate maleństwo, próbowała namówić mnie na posrednictwo wycyganienia ze schroniska w Gdyni 2 kg pieska yorkowatego... Kontaktowałam się na jej prośbę z Brązową1, ale dałam sobie na spokój, bo żądała ode mnie pełnego serwisu jesli chodzi o ta adopcję, podobno sama nie mogła, bo była w tym czasie na Słowacji, ech różne cuda...

Link to comment
Share on other sites

Akucha zalinkuj może na molosach- może ludzie stamtąd by mogli też tu coś napisać więcej?
:shake:

najgorsze jest to, że ona zadaje się adoptowała sznaucera z Łodzi, czy ktoś wie co sie z nim teraz dzieje? chyba, że to nie ona... możliwe, że mi się już coś myli!!!

Link to comment
Share on other sites

Frotka do mnie zadzwonila no bylo to dobry z miesiac temu ze jest york dla Kasi, zebym jej dala tel. Kasi bo gdzies podziala. Frotka zadzwonila do Kasi, ja ucieszona tez zlapalam Kasie na gg,ze jest york dla nie!!! Potem napisalam do kasi_m, podajac jej tel. Kasi aby juz sama z Kasia ustalal przyjazd po yorka. Kasia czekal na tel. tej calej 'dobroczynczyni' i sie nie doczekala. Wiec ja sie do niej odezwalm na pw co z yorkiem dla Kasi a ona, ze dostala info, ze Rybon ma dac Kasi yorka wiec ten od niej juz nieaktulany. Wiec sie ucieszylam, ze od rybon jest york i jej podziekowalam serdecznie,ze pomysla o Kasi, bo to chora ciezko dziewczyna. A ona, ze wlasnie wie i dlatego wlasnie chciala dac i.......ze miala dwa maluchy ale oba maja juz domy. Czy ona jest zdrowa na umysle???
Jak przeczytalam co komu obiecywala to mnie sie flaki przewracaja, plus to wyludzenie pieniedzy.........:angryy:
Szkoda, doslownie dwa dni temu czyscilam skrzynke z pw.

Link to comment
Share on other sites

Najgorsze, że wyłudziła również psy i gdzie one teraz są??????? Jak proponowała znalezienie domu dla Józka jużaka, to zastrzegała, że pod warunkiem, że nie będzie relacji z nowego domu, bo to taka głupia mania na dogo... czy po numerze telefonu komórkowego można ustalić własciciela???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akucha']Nie tylko sznaucera, maluszka - ślicznego szczeniaczka, doga, hasky i nie wiem, co jeszcze... znajde watki, tylko to potrwa, bo pousuwała z dogo wszystkie swoje posty. Trzeba chyba powiadomić Admina.[/quote]

To co ona robila z tymi psiakam? Czy ona bral i wyadoptowywala? O co tu dokladnie chodzi?

Pisala mi tez -ja nie sprawdzalam jej dzialalnosci na dogo-postow-ze adoptowala jakas dorosla suczke husky od Emir.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie.Ja równiez miałam do czynienia z Kasią_m i mnie równiez oszukała.Dzięki niej mało brakowalao ,a operacja mojego Grubego nie doszła by do skutku ...to długa historia podaje link:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=23845&page=103[/url]

Na molosach tez jestkilka watków na jej temat.Ja moge podpowiedziec tylko tyle Kasia_m napewno leczyła swojego psa Luca(molos) na sggw i tam miał operacje,no chyba że to kit ale raczej nie.Moge dać gwarancje na 99% Tam chyba jakies dane podac musiała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akucha']Najgorsze, że wyłudziła również psy i gdzie one teraz są??????? Jak proponowała znalezienie domu dla Józka jużaka, to zastrzegała, że pod warunkiem, że nie będzie relacji z nowego domu, bo to taka głupia mania na dogo... czy po numerze telefonu komórkowego można ustalić własciciela???[/quote]

bozszeee, moze gdzies na gieldzie handlowala psami wiec jednoznaczne jest,ze nie miala namiarow na opiekunow:angryy: :angryy: :angryy: :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akuchaczy po numerze telefonu komórkowego można ustalić własciciela???[/quote']

To chyba zalezy jakiego rodzaju to telefon jest, jaki operator. Ja mam komorke na karte wiec moich danych nie maja np.

A kto wie czy tel nie byl w ogole kradziony?:angryy:

Podobno,ktos gdzies pisal, czytalam- telefony -pare numerow, ktore podawal-nie odpowiadaja..

Link to comment
Share on other sites

sluchajcie, w tym drugim watku jest wstawione jakies zdjecie. Czy mozcie ta osoobe zapytac co ja okradla, wyludzila pieniadze, z molosow, czy to ona wlasnie jest na tym zdjeciu, ta cala kasia_m?
Jesli tak, trzeba zdjecie powiekszyc....aby widziec dokladnie jej twarz.Poza tym trzeba ostrzec na forach kocch-miau i zakoceni-moze takie same numery z tamtymi ludzmi robic....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...