Jump to content
Dogomania

Cinek w DS, ale ZOSTAWIŁ DŁUGI! Ponad 900 zł DO SPŁACENIA! POMOCY!!!


LadyS

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Moze uda mi sie ze 2 dychy wyrzeźbić koło środy czwartku, matko jedyna taka okazja.[/B]
Wrzuciłam błaganie na jamniczy zbiorczy

spojrzenia powalajace
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-kw5ULbXzbsM/T9D9NStVdvI/AAAAAAAALsg/ZauarDwvYlA/s640/DSC_0150.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

będzie dobrze- jamnicze ciotki są z Cinkiem :)
Suuuuper wiadomość :)
powalające spojrzenie..[URL="https://lh3.googleusercontent.com/-kw5ULbXzbsM/T9D9NStVdvI/AAAAAAAALsg/ZauarDwvYlA/s640/DSC_0150.JPG"]https://lh3.googleusercontent.com/-kw5ULbXzbsM/T9D9NStVdvI/AAAAAAAALsg/ZauarDwvYlA/s640/DSC_0150.JPG i prawda !.. nie wolno tracić nadzieji.. NIGDY :)[/URL]

Edited by anica
Link to comment
Share on other sites

[quote name='LadyS']W Tucholi - a co, masz jakieś czarne kwiatki tam?[/QUOTE]


:-o Moi znajomi z Tucholi szukają dla siebie psiaka, ostatnio byli w schronisku, ale żadnego nie wybrali. Małżeństwo 40 - 50 lat bez dzieci. Chyba to nie ten dom ;) ?


No i uwielbiają mojego Docenta, który jest całkiem podobny do Cinka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']:-o Moi znajomi z Tucholi szukają dla siebie psiaka, ostatnio byli w schronisku, ale żadnego nie wybrali. Małżeństwo 40 - 50 lat bez dzieci. Chyba to nie ten dom ;) ?


No i uwielbiają mojego Docenta, który jest całkiem podobny do Cinka.[/QUOTE]

A nawet nie wiem, fura wszystko załatwia - państwo mają dom z ogrodem, żadnych zwierząt, pani jest głównie w domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']:-o Moi znajomi z Tucholi szukają dla siebie psiaka, ostatnio byli w schronisku, ale żadnego nie wybrali. Małżeństwo 40 - 50 lat bez dzieci. Chyba to nie ten dom ;) ?


No i uwielbiają mojego Docenta, który jest całkiem podobny do Cinka.[/QUOTE]

Pan ma na imie Mieczyslaw :)

W sobote o 16 meldujemy sie w Tucholi z Cinkoslawem...i znowu bede wyc jak zostanie ehh

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wpłaciłam Cinkowi 20 zł. "czesnego" za czerwiec.
Na część zaległości za tymczasowanie Cinusia postaram się zrobić bazarek....ale dopiero w lipcu.

Cinuś trzymam kciuki i pazurki ze wszystkimi moimi zwierzakami ( 5 futerek) za to, abyś był kochany i rozpieszczany do końca życia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omi']Właśnie wpłaciłam Cinkowi 20 zł. "czesnego" za czerwiec.
Na część zaległości za tymczasowanie Cinusia postaram się zrobić bazarek....ale dopiero w lipcu.

Cinuś trzymam kciuki i pazurki ze wszystkimi moimi zwierzakami ( 5 futerek) za to, abyś był kochany i rozpieszczany do końca życia.[/QUOTE]

I ja też serdecznie dziękuje w imieniu Cinka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...