Jump to content
Dogomania

Cinek w DS, ale ZOSTAWIŁ DŁUGI! Ponad 900 zł DO SPŁACENIA! POMOCY!!!


LadyS

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Jeśli mogę coś powiedzieć na temat tytułu.... Zmieniłabym na bardziej optymistyczny , bo kreowanie , że nikt go nie chce moim skromnym zdaniem załatwia Cineczka. Tytuł w stylu adoptując Cinka zyskasz super przyjaciela i wielkie szczęście. Nuda i zastój za jego sprawą nie zajrzy do Twojego domu. Jamniś, który tryska żywiołością i radością odmieni Twoje życie .... itp. itd. Pomyślcie kobitki, należałoby go promować pozytywnie. Sorry jeśli kogoś uraziłam, ale z doświadczenia wiem, że narzekanie jest gorsze i daje kiepskie wibracje, odstrasza.
Wystarczy popatrzeć właśnie na jego fotki, dla mnie on jest cudowny :)
Poza tym wydaje mi się, że najlepszym domkiem dla Cinulka byłby domek już zapsiony (żeby miał toarzystowo) a wtedy łatwiej zaadaptuje sytuację zmiany miejsca.

Edited by yunona
Link to comment
Share on other sites

[quote name='yunona']Jeśli mogę coś powiedzieć na temat tytułu.... Zmieniłabym na bardziej optymistyczny , bo kreowanie , że nikt go nie chce moim skromnym zdaniem załatwia Cineczka. Tytuł w stylu adoptując Cinka zyskasz super przyjaciela i wielkie szczęście. Nuda i zastój za jego sprawą nie zajrzy do Twojego domu. Jamniś, który tryska żywiołością i radością odmieni Twoje życie .... itp. itd. Pomyślcie kobitki, należałoby go promować pozytywnie. Sorry jeśli kogoś uraziłam, ale z doświadczenia wiem, że narzekanie jest gorsze i daje kiepskie wibracje, odstrasza.
Wystarczy popatrzeć właśnie na jego fotki, dla mnie on jest cudowny :)
Poza tym wydaje mi się, że najlepszym domkiem dla Cinulka byłby domek już zapsiony (żeby miał toarzystowo) a wtedy łatwiej zaadaptuje sytuację zmiany miejsca.[/QUOTE]

Cinek był promowany pozytywnie przez długi czas, a nikt nie będzie go utrzymywał w hotelu w nieskończoność. Ja nie jestem optymistką ;) Dla mnie też jest cudowny, ale ja mu domu nie dam, więc nic z mojego jego podziwiania nie wynika ;)

Może mieć dom z psami, ale nie możemy ryzykować dania go do obcego samca - dlatego jedyne psy w jego przypadku to suczki, najlepiej mniejsze.

Zapłaciłam następną część za Cinka, potem uzupełnie pierwszy post. Jak dostanę foty, to porobię ogłoszenia - fura, pamiętaj o zdjęciach z kotami.

Link to comment
Share on other sites

Nie mogę zrozumieć jak to jest,
że taki fajny pies nie może znaleźć domu ?

Zauważyłam, że często tak bywa,
że psiaki które "zasiedzą" się w hotelu
trudno wyadoptować.
Inne, trudniejsze przypadki (zdrowie, psychika) znajdują domy,
a te fajne "zasiedziałe" -nie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Potwierdzam kolejna wplate 100zl, poluje na kosmite i koty...tylko one nie chetnie z nim przebywaja:lol:
A w starszych fotach nic z kociatymi nie ma?[/QUOTE]

Dzięki, na starszych fotach nic nie ma, patrzyłam w picasie, a te, co były, usunięte. Jest jedna fota z DSu, ale taka dość kiepska.

[quote name='Isadora7']Cinek witaj.
Ooo wpłacać chyba czas tak?[/QUOTE]

A i owszem. Zaktualizowałam rozliczenie, na dzień dzisiejszy Cinek ma 50 zł, a już zalegamy z opłatami. Jak ogarnę się ze sprawami prywatnymi, to zrobię jakiś bazar.

Odnowiłam ogłoszenia, nieco inaczej je napisałam, może to coś da.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kasa za kwiecień też poleciała. Ale narobili bałaganu, muszę wejść na FB, znaleźć do bazarku ogłoszeniowego link , bo zakupiłam 2 pakiety ogłoszeń dla Anici i Isadory. Nie wiem czy zapłaciłam, chyba juz nie zdążyłaś wysłać mi danych na pw. Jasna cholera muszę wszystko posprawdzać.
[B]EDIT: bazarek chyba był załozony po 3 kwietnia i po prostu znikł, bo link z fb nie wybiera. Kuźwa ale narobili.
Czy jest on do odtworzenia? Ja chciałam dwa pakiety.:(
[/B]

Edited by yunona
Link to comment
Share on other sites

witam Cinka :)
jak ma takie ciocie to już jest szczęściarzem !!!
znajdzie domek .. będziemy mocno trzymać kciuki.. w końcu się uda -musi się udać !!!
bardzo dziękuję za pakiet ogłoszeń-na razie czekam na jakoś odpowiedź szafry to opiekunka Filemona w schronisku, fotki które mi przysłała na PW znikły a ona na razie milczy..
zapisuję Cinka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']To trzymamy dalej...wszystko w rekach faceta wiec roznie to moze byc ;) Narazie tyle, coby wprowadzic atmosfere lekkiego napiecia i nie zapeszyc:p



Wiem, wiem..wredna jestem:diabloti::evil_lol:[/QUOTE]
Trzeci dzień mija ....
No ale jak w rękach faceta .... :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yunona']Cinek szoruj zęby, zmień gacie i uśmiechaj się :grins::grins: cudownie :loveu:[/QUOTE]

Spokojnie, decyzja jeszcze nie jest podjęta - Panstwo chcą go najpierw zobaczyć. A jesli się zdecydują, to i tak wezmą go dopiero w połowie maja ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...