Jump to content
Dogomania

Cinek w DS, ale ZOSTAWIŁ DŁUGI! Ponad 900 zł DO SPŁACENIA! POMOCY!!!


LadyS

Recommended Posts

[quote name='furciaczek']Cinek zero przejecia kastracja, narazie wyglada wszystko ladnie i tak jak powinno byc. Jutro kontrolnie wpadniemy do kliniki na wszelki wypadek a w niedziele w droge do..mam nadzieje...wlasnego Cinkowego domku.[/QUOTE]

To super, że Ciniuś czuje się dobrze:multi:...
Trzymam kciuki za chłopaka i oby dom, do którego pojedziecie okazał się Jego Domem!!!
[COLOR=#696969](Gonia, tylko nie bierz w drogę kociego żwirku:eviltong:... hihihi:evil_lol:....)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cinek nigdzie nie jedzie - przed chwilą zadzwoniła fura, że facet dał jej znać telefonicznie, że wzięli sobie szczeniaczka.

Pytanie do osób, które wpłaciły na transport - czy w takim razie z tych 100 zł moge pokryć w 40 zł dopłatę za kastrację, a 60 zapłatę za hotelowanie, czy też ktoś życzy sobie zwrot na konto?

Edited by LadyS
Link to comment
Share on other sites

[quote name='LadyS']Cinek nigdzie nie jedzie - przed chwilą zadzwoniła fura, że facet dał jej znać telefonicznie, że wzięli sobie szczeniaczka.[/QUOTE]

No nie:shake:.... brak mi słów:angryy:.... co za ludzie (ludzie???):mad::splat:...
Może akurat w tym przypadku lepszy żaden dom, niż taki:stormy-sad:....

[quote name='LadyS']Pytanie do osób, które wpłaciły na transport - czy w takim razie z tych 100 zł moge pokryć w 40 zł dopłatę za kastrację, a 60 zapłatę za hotelowanie, czy też ktoś życzy sobie zwrot na konto?[/QUOTE]
Jeżeli o mnie chodzi, to oczywiście niech ta moja skromna dyszka jest przeznaczona na potrzeby Cinusia:loveu:!

Link to comment
Share on other sites

Kuźwa, no nie. :angryy: Cinuś ktoś ci zablokował drogę do domu :mad:. Furciaczkowa.... a może to TY? Utkwiło mi mocno, że będzie rozpacz..... Po meczu wykonamy czary, tera siku. Cinek będzie ok. Kasy nie zwracaj daj 20 na sterylką i 20 na hotel lipiec.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Pewnie i by chcieli, ale ja nie dałabym im psa :roll:.[/QUOTE]

I wszystko jasne ;)

Z ciekawszych wieści - Cinek rozwinął nie lada masę mięsniową i waży tyle, co półtora jamnika standarda, czyli 16 kg :roll:

[B]yunona[/B] - myślę, że dla Fury czytanie takich tekstów, że może ona by go wzięła czy blokuje mu adopcji, skoro wiadomo, że go nie weźmie, bo nie ma mozliwości, i że zależy jej na dobrym domu dla niego, wcale nie jest przyjemne. Szczególnie, że na dobrą sprawę mogłaby kazać go spłacić natychmiast, bo na razie generuje dług zamiast przychodu, a jednak fura z tego żyje. Proponuję, zamiast takich tekstów, pomoc w bazarkach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LadyS']I wszystko jasne ;)

Z ciekawszych wieści - Cinek rozwinął nie lada masę mięsniową i waży tyle, co półtora jamnika standarda, czyli 16 kg :roll:

[B]yunona[/B] - myślę, że dla Fury czytanie takich tekstów, że może ona by go wzięła czy blokuje mu adopcji, skoro wiadomo, że go nie weźmie, bo nie ma mozliwości, i że zależy jej na dobrym domu dla niego, wcale nie jest przyjemne. Szczególnie, że na dobrą sprawę mogłaby kazać go spłacić natychmiast, bo na razie generuje dług zamiast przychodu, a jednak fura z tego żyje. Proponuję, zamiast takich tekstów, pomoc w bazarkach.[/QUOTE]
Ja nie pisałam serio, że tak uważam, miał to być żart może zabrakło ikonki, że to żart. Ja nikogo nie chcę obarczać ani winą ani adopcją . [B]Furciaczkowa przepraszam [/B]jeśli to tak odebrałaś jak Lady S. Jeśli chodzi o blokowanie to też mnie nie zrozumiałaś, o co tak naprawdę chodzi. Tłumaczyć tego nie będę i może na tym zakończymy.

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/193626-Cinek-co-z-nim-będzie-Brakuje-funduszy-na-hotel-nie-ma-chętnych-na-adopcję!"][IMG]http://s9.postimage.org/ah49z6qln/cinek.jpg[/IMG][/URL]


[url=http://www.dogomania.pl/forum/threads/193626-Cinek-co-z-nim-będzie-Brakuje-funduszy-na-hotel-nie-ma-chętnych-na-adopcję!][img]http://s9.postimage.org/ah49z6qln/cinek.jpg[/img][/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...