Jump to content
Dogomania

SZKODNIKI-czyli doceń zwierza swego, bo mogłaś mieć gorszego


agaga21

Recommended Posts

Może na ścianę naklej na taśmę dwustronną papier ścierny? Na koty działa może zadziała na psa?
Mój potwór zeżarł posłanie. Napomniany, że nie wolno zeżarł następnego dnia poduszkę. Napomniany, że nie wolno zeżarł oparcie z kanapy. Napomniany, że nie wolno zeżarł narzutę. Napomniany, ze nie wolno zeżarł sweter leżący na kanapie.
To bardzo grzeczny pies i wszystko rozumie :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stzw']Może na ścianę naklej na taśmę dwustronną papier ścierny? Na koty działa może zadziała na psa?
Mój potwór zeżarł posłanie. Napomniany, że nie wolno zeżarł następnego dnia poduszkę. Napomniany, że nie wolno zeżarł oparcie z kanapy. Napomniany, że nie wolno zeżarł narzutę. Napomniany, ze nie wolno zeżarł sweter leżący na kanapie.
To bardzo grzeczny pies i wszystko rozumie :-)[/QUOTE]

nie tylko grzeczny i wszystko rozumie ale i swoje zdania ma!:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stzw']Może na ścianę naklej na taśmę dwustronną papier ścierny? Na koty działa może zadziała na psa?
Mój potwór zeżarł posłanie. Napomniany, że nie wolno zeżarł następnego dnia poduszkę. Napomniany, że nie wolno zeżarł oparcie z kanapy. Napomniany, że nie wolno zeżarł narzutę. Napomniany, ze nie wolno zeżarł sweter leżący na kanapie.
To bardzo grzeczny pies i wszystko rozumie :-)[/QUOTE]
Ja przepraszam za małego offa, ale o co chodzi z papierem ściernym na ścianie dla kota??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stzw']Na fotelach i w miejscach, gdzie drapią. Zamiast drapaka - drobnoziarnisty papier. Po kilku dniach kot przestaje w tym miejscu drapać i raczej do niego nie wraca.[/QUOTE]
Ja to muszę sprawdzić!!!Jeszcze dzisiaj będę przyklejać papier ścierny do wszystkiego:D

Link to comment
Share on other sites

a ja zrezygnowałam z wychowania kotów, pokonały mnie i tyle :D drapią co chcą. A żeby zostać w temacie to mój pies jak był mały obgryzł wszystkie nogi meblowe i już 4 rok się bujam z takim wyglądem umeblowania. Butów zeżartych za młodości jego nie zliczę, udało mu się nawet taką listwę metalową wydrzeć ze ściany spod warstwy tynku i farby. Suka zeżarła mi nowy telefon i pilota do telewizora, klapki TŻ oraz kilka moich książek (wzięliśmy ją dorosłą ze schronu ale ma lekki lęk separacyjny), poza tym rozszarpuje papierki oraz pudła tekturowe :) wyciąga nitki ze skarpetek i sznurków do zabawy. Poza tym mam super grzeczne pieski i w porównaniu z waszymi :roll: z czego się niezmiernie cieszę :) koty w sumie są gorsze bo wszystkie kwiatki z parapetów zrzucali tyle razy, że mnie wytresowały i już kwiatków na oknach nie trzymam :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ja dzisiaj po rozmowie z rodzicami (szczęśliwie nie jestem w domu ;)) stwierdzam, że zdecydowanie rzeczą, która sprawia, że docenia się zdrowe psy to kaleka z biegunką. Nie wiem czym się struł Frajer, to jest pies, który strawi wszystko (drewno, buty, zabawki, elementy nawodnienia ogrodu, własny palec itp.), ostatni raz tak się struła gdy dostała do zjedzenia psią puszkę. Dzisiaj już trzy razy obesrała pół domu (i nie da się tego inaczej określić). Biorąc pod uwagę, że jest to spory pies i ma dużą pojemność to cieszę się, że wracam dopiero jutro.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patmol']:mad:a jak pies nadgryza plastikowe miski i plastikowe pudełka i plastikowe klocki
to może
tez ma jakieś braki w diecie?:angryy:[/QUOTE]

Może ropy naftowej brakuje...? :evil_lol:
Może metalowych misek używaj...? :diabloti:
Może puste pety dawaj do gryzienia...? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sachma']a robiłaś jej badania krwi?
Bo to że wapno przerobione to nie znaczy że nie ma braków.. możliwe że kiepsko przyswaja albo potrzebuje większej ilości? Ja bym zaczęła od badań krwi..[/QUOTE]

Raczej na chorego nie wygląda, tym bardziej, że w maju mini 5 lat jak to robi, gdyby miał problemy z przyswajaniem to by coś wyszło. Miał robione badania jakieś 2 lata temu i poza obniżonym poziomem płytek krwi wszystko było w normie. Teraz niestety nie mam możliwości powtórzyć mu badań :oops: Chodzi oczywiście o pieniądze :roll: I to nie Ona tylko ON ;)


[quote name='stzw']Może na ścianę naklej na taśmę dwustronną papier ścierny? Na koty działa może zadziała na psa?
Mój potwór zeżarł posłanie. Napomniany, że nie wolno zeżarł następnego dnia poduszkę. Napomniany, że nie wolno zeżarł oparcie z kanapy. Napomniany, że nie wolno zeżarł narzutę. Napomniany, ze nie wolno zeżarł sweter leżący na kanapie.
To bardzo grzeczny pies i wszystko rozumie :-)[/QUOTE]

W sensie na ściany w całym domu tak do poziomu 120 cm? Raczej mało to opłacalne :diabloti:

[quote name='inka33']Sknera - psu szpachówki żałuje! :evil_lol:[/QUOTE]

Jak by znał umiar to bym nie żałowała, ale ileż można :diabloti:

[quote name='stzw']O farbie nie wspominając![/QUOTE]

Bo ja żyd jestem, nie z urodzenia co prawda, ale i tak mi się należy :evil_lol:

[quote name='Litterka']Daj mu worek gipsu, pół worka cekolu, do tego płytę karton-gips i wiaderko farby. Może się naje do syta :P[/QUOTE] I tak jak go znam będzie mymlał ściany :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...