Jump to content
Dogomania

SZKODNIKI-czyli doceń zwierza swego, bo mogłaś mieć gorszego


agaga21

Recommended Posts

Kurak w zamrażalniku, maślanka w lodówce....

Dzis zapomniałam z nerwów (chora ciocia) założyć Krakrólewnie kaganiec. Efekt- wpieprzyła kilo mrożonego mięsa i chyba całego mrożonego kurczaka. Leży, posapuje i NIE PĘKA.

Ale kurcze wybaczam, bo i tak są postępy- po zawodach została GRZECZNIE!!!! w pokoju w ośrodku i nic nie zdemolowała :)

Ania z poznania, śliczna ta biała dziewczyna :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Mi moja mała Strofcia urządziła powódź w pokoju. W nocy odkręciła butelkę z wodą i się nią bawiła :loveu: Jak wstałam o świcie jak jeszcze ciemno było to pierwsza moja myśl to, że wszystkie moje psy zjednoczyły się przeciwko mnie i zaszczały pokój - na szczęście prawda okazała się milsza :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Gdy weszłam do domu, myślałam, że to... ŚNIEG!!! Wpadałam w panikę, że dach zerwało, albo co...

[IMG]http://images46.fotosik.pl/1932/a43b8be9e93326bb.jpg[/IMG]

[IMG]http://images36.fotosik.pl/356/a740c76253642e85.jpg[/IMG]

Na szczęście, okazało się, że to... TYLKO rozerwana poduszka ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Gdy weszłam do domu, myślałam, że to... ŚNIEG!!! Wpadałam w panikę, że dach zerwało, albo co...

[IMG]http://images46.fotosik.pl/1932/a43b8be9e93326bb.jpg[/IMG]

[IMG]http://images36.fotosik.pl/356/a740c76253642e85.jpg[/IMG]

Na szczęście, okazało się, że to... TYLKO rozerwana poduszka ;)[/QUOTE]

nie widzę zdjęć :(

Link to comment
Share on other sites

Tak dzisiaj opisywałam szczeniaki na innym wątku i mi się przypomniało ich dzieło. Mam duży fotel (mieszczę się ja plus dwa piesy obok). Fotel ma niskie nóżki, ale sam jest dosyć wysoki. Jak się okazało wypełnienie ma od połowy wysokości. Dowiedzieliśmy się tego gdy ostatnie tymczasowe szczeniaki wygryzły dziurę w materiale na dole i zamieszkały w fotelu... Bawiły się normalnie w domu, ale wracały spać do fotela (na dole jest drewniany stelaż po którym łaziły, ale dziura była za mała żeby sięgnąć głębiej ręką). Nawet sobie nie wyobrażacie jaki to był wstyd jak przyszli ludzie zobaczyć maluchy, a ja nie mogłam ich wydostać. "Proszę poczekać, bo muszę wyjąć szczeniaki z fotela." :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

ja mam takiego szkodnika w domu od 6 miesięcy , pogryzł nam niezliczoną ilosć rzeczy od butów i kapci po książki (z bibioletki a jakże..) ubrania i nagryzione szafki .
ale najbardziej zdziwiłam się jak wstałam rano a w ścianie koło łóżka widzę dziure... nie jestem w stanie zrozumieć jak to się stało że w gładkiej zwykłej ścianie zrobił dziure a ja nic nie słyszałam .
ostatnio jakby mu troche minęło(skończył rok i mu nagadałam chyba zrozumiał :) ) bo zdarza mu się dużo rzadziej coś większego/cennego pogryźć raczej został przy drobnych rzczach jak żucie bluzek które wyciągnie z szafy lub darcie gazet/książek .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koreksonowa']Było nie dawać na imię Korek:P Wiem coś o tym. Mój też Korek i wydaje mu się że jak coś trzyma w pysku to się to staje niewidzialne. I potem stoi z kapciem pod drzwiami i jest ZASKOCZONY że go nie chcemy wypuścić.[/QUOTE]

Skąd ja to znam ;). U mnie moja ukochana kaleka kradnie rzeczy tak bezczelnie, że na oczach całej rodziny potrafi zabrać poduszkę z kanapy. Potem się na niej położy i ona nie o co nam chodzi: Jaka poduszka? Ona od zawsze leżała na jej posłanku! Ja tylko miałam nadzieję, że ten pies w końcu zmądrzeje. Może i nie jest to najspokojniejsza rasa, ale bez przesady ona w tym roku skończy 7 lat! A ostatnio przegryzła siatkę na ogrodzie i poszła się przejść! Już widzę miny ludzi jak na chodniku ich mijał taki kaleki pies.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Kraksa skończyła osiem lat.... :diabloti:[/QUOTE]

No właśnie to mnie trochę przeraża :lol:. Moja nigdy nie miała tak "genialnych" pomysłów jak Kraksa, ale czas choć trochę wydorośleć. Żebym się nie martwiła, że wkurzona kaleka wyjdzie na ogród przez okno.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...