Jump to content
Dogomania

Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.


monika083

Recommended Posts

Mam dom dla młodej suczki (najlepiej szczeniaka, myślę że gdzieś tak do roku), która urośnie najwyżej do kolan i będzie kudłata.

Raczej spokojna niż żywiołowa, musi akceptować koty.
Mieszkałaby na II piętrze wrocławskiej kamienicy i czasem wyjeżdżała na wieś pod Trzebnicę.

 

Ma ktoś taką suczkę na tymczasie? :)

Link to comment
Share on other sites

Moja koleżanka ze Lwówka ma pod swoją opieką 13 szczeniąt do adopcji, ale nie wiem, jak tu przekierować z fb linka , transport możliwy do wro przy tzw okazji może być. https://www.facebook.com/profile.php?id=100001887503722&fref=phototo jej profil , a tam jest post z interwencji o szczeniakach - inaczej nie umiem.

tak łatwiej pooglądać: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=896391547100420&id=100001887503722&pnref=story

Link to comment
Share on other sites

Uwaga! 

Moja koleżanka ze studiów pracuje w firmie, gdzie robią testy kliniczne. Dostają do tego całe zestawy produktów (probówki, worki, igły, pipety) itd, przeważnie korzystają z jednej czy dwóch rzeczy a reszta, dalej sterylna, idzie 'do wyrzucenia'. Nazbierało im się tego dużoo i mogą albo to wyrzucić, albo oddać dla zwierzaków. Dzwoniła milion razy do schroniska, ale nikt nie obiera, więc odezwała się do mnie. Dodatkowo mają lodówki styropianowe - też do oddania - mogą służyć do przechowywania karmy w upał lub nawet na domki dla kotów w zimie - wystarczy tylko wyciąć okienko - są super solidne i grube. Wszystkiego mają sporo, czy ktoś byłby chętny to odebrać? Potrzebny byłby większy samochód - ja dzisiaj wzięłam 2 kartony i jeden domek, ale więcej mi nie weszło do auta. Do odbioru na Sępolnie - obiecałam jej szybko dać znać, bo zajmuje im to miejsce... Do odebrania w godzinach pracy, czyli do 16.

Poniżej załączam zdjęcia domku styropianowego. 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja chętna na igły, domki mogę zabrać i chwilowo zostawić u siebie. Jak ktoś bedzie potrzebował to może odebrać.

Niestety nie ma podziału co i gdzie jest - bo każdy zestaw jest w pudełku - i znajduje się tam np. taka a taka probówka, worek, płytki do rozmazu, pasterówka itd. trzeba by zabrać wszystko i poprzeglądać (to taki jakby zestaw całościowy dla jednej osoby).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...