Jump to content
Dogomania

Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.


monika083

Recommended Posts

LILU chciała igły.

Ile tego jest objętościowo ?

Tak, jak pisałam nie da rady samych igieł - też nie wiadomo ile jest ich w pakietach - czy 5, 10, 50 czy 100. To taka loteria. 

Ogólnie tego jest: trochę pudeł plus trochę popakowanych w wielkie wory pakietów + styropianowe lodówki. Nie jest to ilość na samochód dostawczy, ale duży bagażnik (najlepiej combi, ale pewne na raz nie wejdzie), nie trzeba też zabrać wszystkiego - można np. lodówki styropianowe czy pudła z pakietami. 

Link to comment
Share on other sites

Jakby była jeszcze możliwość, to chętnie wezmę jeden albo dwa domki na działkę. Tam są 4 koty a zima się zbliża. Mam też dużą, suchą piwnicę, to mogę przechować, ewentualnie w wolnej chwili posegregować. Pracuję w różnych godzinach, to mogę ze dwa razy obrócić i przewieźć.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ciocie z Wrocławiaaloha.gifpilnie potrzebna pomoc dla jamnika, na cito szukamy domku DS czy DT a na razie chociaż przechować chłopaka przez parę dni!... kto może pomóc?? żeby nie trafił do schronu! :(

 

Potrzebna osoba do wizyty p/adopcyjnej w Trzebnicy , czy któraś ciocia jest z tamtych okolic?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pilnie potrzebuję DS lub chociaż DT dla młodego kociaka!

Znalazłam go chorego i PRZERAŹLIWIE chudego w Pobierowie, gdzie się wczasuję.

Obecnie jest na leczeniu, ale później zostanie wypuszczony tam, skąd go zabrano (gmina Rewal ma takie przepisy).

W miejscowości wypoczynkowej po sezonie nie ma szans na przeżycie!

 

Macie jakieś pomysły??

 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=988326997856319&set=a.381811921841166.90752.100000370850291&type=1&theater

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki moja znajoma pracuje w hotelu nauczycielskim przy pl.grunwaldzkim.beda tam wymieniac wszystkie koldry,poduszki i koce...czy jest to potrzebne w schronie?kurcze i ona nie ma jak tego dowiezc....nie wiem jak to zalatwic...czy moze niech zadzwoni do schroniska i ktos by przyjechal.....?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...