Jump to content
Dogomania

Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.


monika083

Recommended Posts

Kto dzwoni? Ja w sumie w tej sytuacji chyba nie jestem potrzebna tylko bezpośrednio osoby, które chcą wziąć te rzeczy. Ewentualnie kilka sztuk można by  zostawić w sklepie dla kikou. Jak będę niezbędna, to jakoś się wygrzebię. Od dziś mam gryzącą sunię w DT

 

Propozycja anica ,żeby przechować w sklepie jest bardzo dobra.

Link to comment
Share on other sites

Wróciłam z urlopu to bardziej teraz dostępna na dogo będę.

Też mogę podjechać, bo tż ma jeszcze urlop to mnie podrzuci.

Lilu, to daj znać co ustaliłaś :)

 

 

A, wczoraj w nocy wracając z nad morza na parkingu koło stacji benzynowej znaleźliśmy małą cudną kotę. No to wzięliśmy, coby pod jakiegoś tira nie wpadła, bo właśnie tirówka mała tam się kręciła ;)

Nie chce kto?? :D

 

Edit:

to jednak kocurek, a nie kotka :)

Link to comment
Share on other sites

Kto w takim razie podjedzie po te manele? Trzeba działać, bo końcu kobieta wywali .

Chętna była Brzośka, LILU, kikou.Wszystkie są spoza Wrocławia. Musi pomóc ktoś z miasta. Lilu co prawda może dojechać.

Potrzebne pewnie będą duże wory.

Pozwoliłam sobie dziś (tak spontanicznie i bez zapowiedzi)wziąć kilka kołder i kocy od pani Doroty, bo od wczoraj mamy kota po operacji, który pod siebie się załatwia i psa po operacji guza ucha w moim zaprzyjaźnionym dt . Ale bardzo dużo tych rzeczy zostało, więc jeszcze dziewczyny powinny się "nabrać".Niech wezmą ze sobą worki, bo wszystko zgromadzone jest na strychu.No i to jest rzeczywiście wysokie 5 piętro - można się nabiegać. Nie zabrałam poduszek dla kikou (bo nie miałam jak, na siedzeniach już nie było jak wsadzić, a w bagażniku wiozłam psy), ale ponieważ już wiem gdzie parkować i jak dojechać, to ja po te poduszki w poniedziałek podjadę (o ile do poniedziałku dotrwają). Choc chyba nikt się nie spieszy z wyrzucaniem.

Link to comment
Share on other sites

Niestety jak się nie piszę na noszenie.Nie te lata i kręgosłup. Mogę na dole pilnować, drzwi potrzymać.

... to dokładnie tak jak u mnie! ale również mogę drzwi podtrzymać ,jeśli jest taka potrzeba albo pomyśleć o jakimś transporcie( jak dobrze zrozumiałam to jest tego bardzo dużo i taki osobowy samochód to za mało! może trzeba by poprosić kogoś ,kto ma takie transportowe auto?)

mam obawy, że jak za długo będziemy się zastanawiać to ,może być ... po obiedzieoczko.gif

Link to comment
Share on other sites

... to dokładnie tak jak u mnie! ale również mogę drzwi podtrzymać ,jeśli jest taka potrzeba albo pomyśleć o jakimś transporcie( jak dobrze zrozumiałam to jest tego bardzo dużo i taki osobowy samochód to za mało! może trzeba by poprosić kogoś ,kto ma takie transportowe auto?)

mam obawy, że jak za długo będziemy się zastanawiać to ,może być ... po obiedzieoczko.gif

Nie no tira nie potrzeba, bo aż tak dużo to nie ma - myślę, że jak Lilu weźmie część i brzośka weźmie koce, to te poduchy zgarnę dla kikou i będzie po zawodach :) A kiedy dziewczyny (Lilu i brzośka) będziecie po odbiór?

Link to comment
Share on other sites

Ja dziś byłam. Zostało ze 20 poduszek z puchu i 2 reklamówki ręczniki i pościel. Kołder było parę i parę kocy. Ja nie nosiłam tego. Tam są stare schody z duszą ;-)

zrzuciłam to z góry na dół i do auta. Trzeba tylko na dole baner przesunąć.

o czyli już pozabierane, no to ja po te poduszki podjadę w poniedziałek (jeśli zdążę, bo muszę jechać na szczegółowe badania z psem)

Link to comment
Share on other sites

Ja dziś byłam. Zostało ze 20 poduszek z puchu i 2 reklamówki ręczniki i pościel. Kołder było parę i parę kocy. Ja nie nosiłam tego. Tam są stare schody z duszą ;-)

zrzuciłam to z góry na dół i do auta. Trzeba tylko na dole baner przesunąć.

.. genialne jest proste! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja dziś byłam. Zostało ze 20 poduszek z puchu i 2 reklamówki ręczniki i pościel. Kołder było parę i parę kocy. Ja nie nosiłam tego. Tam są stare schody z duszą ;-)

zrzuciłam to z góry na dół i do auta. Trzeba tylko na dole baner przesunąć.

Grunt to pomyślunek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...