Jump to content
Dogomania

Całe życie w betonowym boksie - Sonia ma dom:)


Tola

Recommended Posts

 Anula, Sara -  dziękuję za nr tel  do Kasi z wrocławskiej fundacji, dzisiaj rozmawiałyśmy - ale niestety nie może nam pomóc :(

 

Pani Ania, która chce adoptować sunieczkę przyjeżdża do Zamościa w niedziele ok. 8.00, tutaj na miejscu zajmie się nią Ewcia (ta od Lusi)

Tak jak pisałam -  p. Ania chce adoptować molosowatego Goliata i Sonię.

Ewentualnie potem zorganizujemy wizytę...

LILUtosia nr.tel.601 730 013.Najlepiej skontaktować się telefonicznie,tym bardziej,że nie ma czasu na czekanie na odpowiedź z pw.

Tola,wydaj psa a uzgodnij z Kasią,że zrobi wizytę po wakacjach,albo z innymi osobami,tylko tego dopilnuj.Szkoda psa,niech jedzie do domu.Jak coś będzie nie tak,to w ostateczności załatwi się jakiś hotelik i będzie się mu szukać domu.Aby tylko nie trafił na łańcuch do budy,spisz umowę adopcyjną z pełnymi danymi Pani.

Link to comment
Share on other sites

Napisany Wczoraj, 13:19 

Słuchajcie, stał się chyba cud!!!

Pani spod Wrocławia chce adoptować naszą Sonię/Amali!

W skrócie - pani znalazła w necie ogłoszenie molosowatego Goliata z naszego schronu (wrzucałam go na wątek zamojski), zadzwoniła w jego sprawie, wysłuchała opowieści o Soni/Amali , popłakała sobie i chce tez zabrać sunię.

Pani ma 400 m dom, duży ogród, prowadzi hipoterapię, kocha zwierzęta.

Przyjeżdża do Zamościa w niedzielę i tutaj zaczynają się schody - trzeba zorganizować wizytę w miejscowości Jelcz Laskowice, a ja mam w sobote wesele syna i dosłownie wykradam te minuty na dogo…

Kto może mi pomóc w zorganizowaniu wizyty (można zaproponować zwrot kosztów przejazdu – może z tych obiecanych deklaracji?)

Błagam o pomoc, wizyta musi być do niedzieli

Adres do wizyty wyślę sms  mój nr tel 609160440

Link to comment
Share on other sites

Z tego co wiem, to wizyta umówiona jest na jutro, po godz. 20.00. Panią Anię, która tam pojedzie, poleciła LILUtosi.

Goliat, z którym ma zamieszkać Sonia, jest uległym i łagodnym psem. W schronie był gryziony przez małe psiaki, chociaż to mix doga. Miejmy nadzieję, ze na nowym terenie ustalą od początku hierarchię i nie będzie problemów.

Link to comment
Share on other sites

Z tego co wiem, to wizyta umówiona jest na jutro, po godz. 20.00. Panią Anię, która tam pojedzie, poleciła LILUtosi.

Goliat, z którym ma zamieszkać Sonia, jest uległym i łagodnym psem. W schronie był gryziony przez małe psiaki, chociaż to mix doga. Miejmy nadzieję, ze na nowym terenie ustalą od początku hierarchię i nie będzie problemów.

 

:) to pysznie. Dogadają się zapewne jak on ciapowaty i jeszcze Sonia będzie rządzić :)

 

Trzymam kciuki.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

:) to pysznie. Dogadają się zapewne jak on ciapowaty i jeszcze Sonia będzie rządzić :)
 
Trzymam kciuki.

ja tez trzymam. :) Dobrze by było, aby psiaki zaczęły od wspólnego spaceru i zaczęły traktować swoją obecność jako coś, co nikomu z nich nie zagraża. Wtedy tym łatwiej będzie o ułożenie ich stosunków.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...