Jump to content
Dogomania

Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.


monika083

Recommended Posts

Ja dziś byłam. Zostało ze 20 poduszek z puchu i 2 reklamówki ręczniki i pościel. Kołder było parę i parę kocy. Ja nie nosiłam tego. Tam są stare schody z duszą ;-)

zrzuciłam to z góry na dół i do auta. Trzeba tylko na dole baner przesunąć.

 

Jak nikt nie jest zainteresowany ręcznikami i pościelą to chętnie wezmę.

Link to comment
Share on other sites

Sąsiadka pochowała niedawno swojego psa-staruszka. szuka nowego przyjaciela. W typie labradora, wiek do ok 5 lat, barwa obojetna (pies nie suka) . Może ktoś ... cos??

jeżeli sprawa jeszcze aktualna to we Wrocławskim schronisku obecnie są 3 labki:

psiak biszkopcik, lat ok. 7, zwrot z adopcji, ponoć miski pilnuje, tak jest w karcie ale nie potwierdzam i nie zaprzeczam, po kwarantannie, nr ewid. 1119/15, boks 71

suczka czarna, znaleziona, wiek 5 lat, jak to labiszon przytulaśna pieszczocha, na kwarantannie, jeszcze przed sterylką (ale przed adopcją będzie), nr ewid. 1174/15, boks 39,

i jest jeszcze jedna biszkoptowa, ale "świeża" na kwarantannie danych jeszcze nie mam, boks 33,

jutro wkleję fotki dwóch pierwszych jeżeli poszukiwania jeszcze trwają

Link to comment
Share on other sites

jeżeli sprawa jeszcze aktualna to we Wrocławskim schronisku obecnie są 3 labki:

psiak biszkopcik, lat ok. 7, zwrot z adopcji, ponoć miski pilnuje, tak jest w karcie ale nie potwierdzam i nie zaprzeczam, po kwarantannie, nr ewid. 1119/15, boks 71

suczka czarna, znaleziona, wiek 5 lat, jak to labiszon przytulaśna pieszczocha, na kwarantannie, jeszcze przed sterylką (ale przed adopcją będzie), nr ewid. 1174/15, boks 39,

i jest jeszcze jedna biszkoptowa, ale "świeża" na kwarantannie danych jeszcze nie mam, boks 33,

jutro wkleję fotki dwóch pierwszych jeżeli poszukiwania jeszcze trwają

chyba już  nieaktualna (stwierdzili, że poczekają z psem aż sie urządzą)

Link to comment
Share on other sites

poszukuję DT dla jednej z dzikusek

3416127_20151004_123648.jpg

3416126_20151004_123712.jpg

3416125_20151004_123744.jpg

 

 

suczki są małe, niczego nie nauczone, nie chodzą na smyczy, boja się ludzi, sztywnieją na widok człowieka, cały czas leżą skulone i wtulone w siebie, do psów łagodne, Mamy BDT dla jednej, ale nie możemy zabrać jednej i zostawić drugiej w schronisku. Poszukujemy osoby z doświadczeniem w "wychowaniu" takiej bidy. Może ktoś z Was zna osobę, która takie doświadczenie ma. Info na priv proszę

Link to comment
Share on other sites

A ja ciocie jestem smutna. Wypatrzylam na stronie Schroniska wroclawskiego kocurka Frania. Chcialam mu dac dom na reszte zycia, ale ciocia Dominika obawia sie, ze za daleko mieszkam. Szkoda...

dlaczego za daleko? jak dajesz dobry dom to przecież i na końcu świata mógłby być :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...