Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Jakby ktoś miał ochotę opłacić wyróżnienia wybranym kotkom czy psiakom, które oglaszam to akurat dostalam promocję na olx (50%), mogę podać numer konto na ktore należy zwrócić. 🙂 Wystarczy powiedzieć które ogłoszenie i na jaka kwotę. Niestety, nie mam możliwości sama zasponsorować wyróżnień. Z tego wątku ogłaszam Groszka, Sucharka, Kaktusa i Różę. Rozumiem, że dla trojgu z 4 pojawiła się szansa, ale może akurat Groszek załapałby się na promocję:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.10.2021 o 17:07, Tyśka) napisał:

Jakby ktoś miał ochotę opłacić wyróżnienia wybranym kotkom czy psiakom, które oglaszam to akurat dostalam promocję na olx (50%), mogę podać numer konto na ktore należy zwrócić. 🙂 Wystarczy powiedzieć które ogłoszenie i na jaka kwotę. Niestety, nie mam możliwości sama zasponsorować wyróżnień. Z tego wątku ogłaszam Groszka, Sucharka, Kaktusa i Różę. Rozumiem, że dla trojgu z 4 pojawiła się szansa, ale może akurat Groszek załapałby się na promocję:)

Wyróżnij Groszka i podaj jaka kwota.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.10.2021 o 17:07, Tyśka) napisał:

Jakby ktoś miał ochotę opłacić wyróżnienia wybranym kotkom czy psiakom, które oglaszam to akurat dostalam promocję na olx (50%), mogę podać numer konto na ktore należy zwrócić. 🙂 Wystarczy powiedzieć które ogłoszenie i na jaka kwotę. Niestety, nie mam możliwości sama zasponsorować wyróżnień. Z tego wątku ogłaszam Groszka, Sucharka, Kaktusa i Różę. Rozumiem, że dla trojgu z 4 pojawiła się szansa, ale może akurat Groszek załapałby się na promocję:)

 

Dnia 28.10.2021 o 18:55, bakusiowa napisał:

Wyróżnij Groszka i podaj jaka kwota.

Bardzo dziekuję:)

Napewno będą ładniejsze zdjęcia,to będzie mozna wstawic do ogłoszenia

mam nadzieję,ze szybciutko znajdzie domek

co do Sucharka to zgłosił mi sie drugi dobry domek

dziewczyna była bardzo zawiedziona,że psiaczek prawdopodobnie będzie miał dom

nawet chciała sama po niego przyjechać...z Wrocławia do Zamościa

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.10.2021 o 23:05, agat21 napisał:

Który kotek jest bez szansy na dom?

U mnie jest Milka od ali123. 

Milka jest wycofana i nie unika głaskania. W dodatku pojawiły się problemy z nerkami (jest w trakcie leczenia). Kicia ma ok. 2 lata, ale ciężko będzie jej znaleźć dom nawet jeśli nerki będą zdrowe, bo każdy chce kota, który mruczy i włazi na kolana 😞 

milkk.jpg

milkk3.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.10.2021 o 23:16, Murka napisał:

U mnie jest Milka od ali123. 

Milka jest wycofana i nie unika głaskania. W dodatku pojawiły się problemy z nerkami (jest w trakcie leczenia). Kicia ma ok. 2 lata, ale ciężko będzie jej znaleźć dom nawet jeśli nerki będą zdrowe, bo każdy chce kota, który mruczy i włazi na kolana 😞 

milkk.jpg

milkk3.jpg

No ja niekoniecznie. Bo pakując się na kolana przeszkadza, a nawet wręcz uniemożliwia mi pracę. Jest więc szansa, że znajdzie się jeszcze ktoś taki jak ja, odpowiedni dla kitki. A śliczna jest bestyjka 🙂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.10.2021 o 23:05, agat21 napisał:

Który kotek jest bez szansy na dom?

I Molka....jest zdrowa,śliczna,wiele telefonów

ale nikt nie chce kota,który nie lubi głaskania,brania na ręce,czasami ugryzie lub podrapie

wiele osób przyciąga uroda Molki,ale jak mówie o jej charakterze,to wszyscy chca przytulaka:(

już prawie rok ją ogłaszmy i nic

no,ale chyba śliczna  Milcia bardziej potrzebuje pomocy,jest wycofana i też nie lubi głaskania

 

Link to comment
Share on other sites

Ja miałam Cićka spod bloku który dopiero po roku i kilku miesiącach u mnie  pierwszy raz sam z własnej woli wskoczył na kanapę.  Nie przychodził na kolana,  w ogóle nigdy nie mruczał i nie miauczał. Jednak mnie odpowiadał taki nienamolny kot. Może też Molcia czy Milka znajdą swoich amatorów.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

A to nasz podopieczny kotek, Karo (bo znaleziony na wsi Karolewo), dziś była operacja nóżki. Wrocił do nas, do łazienki. I lepiej juz z kocim katarem, ale cała bateria leków stoi na stole. Malec ma apetyt i ...śpi w kuwecie ... Nie zapytałam tylko, co z tą miednicą, ma po tej lewej stronie wystającą kość 😞

karo5.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.10.2021 o 19:46, malagos napisał:

A to nasz podopieczny kotek, Karo (bo znaleziony na wsi Karolewo), dziś była operacja nóżki. Wrocił do nas, do łazienki. I lepiej juz z kocim katarem, ale cała bateria leków stoi na stole. Malec ma apetyt i ...śpi w kuwecie ... Nie zapytałam tylko, co z tą miednicą, ma po tej lewej stronie wystającą kość 😞

karo5.jpg

O rany, zdrowia koteczkowi. Znaleziony połamany? 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.10.2021 o 19:46, malagos napisał:

A to nasz podopieczny kotek, Karo (bo znaleziony na wsi Karolewo), dziś była operacja nóżki. Wrocił do nas, do łazienki. I lepiej juz z kocim katarem, ale cała bateria leków stoi na stole. Malec ma apetyt i ...śpi w kuwecie ... Nie zapytałam tylko, co z tą miednicą, ma po tej lewej stronie wystającą kość 😞

karo5.jpg

Zdrowiej kociaczku,i tak miałeś szczęście,trafiłeś pod opiekę Anioła:)

Biedactwo,ile musiało wycierpieć:(

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.10.2021 o 19:46, malagos napisał:

A to nasz podopieczny kotek, Karo (bo znaleziony na wsi Karolewo), dziś była operacja nóżki. Wrocił do nas, do łazienki. I lepiej juz z kocim katarem, ale cała bateria leków stoi na stole. Malec ma apetyt i ...śpi w kuwecie ... Nie zapytałam tylko, co z tą miednicą, ma po tej lewej stronie wystającą kość 😞

karo5.jpg

Mała dzielna biedulka 😞

Musi być już dobrze pod taką opieką

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...