Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

A ja mam takie dwa małe glutki 7-tygodniowe. Znów TZ z pracy przywiózł, ktoś podrzucił.

Kotki niesamowicie przymilne, mruczące, obłażące człowieka. Pięknie załatwiają się do kuwety.

Już ich odrobaczyłam, odpchliłam, oczka zakrapiamy. Jak będą zaszczepione to znów będę miała prośbę o pomoc w szukaniu domków...

Bure to koteczka, a czarno-biały kocurek 🙂

kotki.jpg

kotki1.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.11.2021 o 23:58, Murka napisał:

A ja mam takie dwa małe glutki 7-tygodniowe. Znów TZ z pracy przywiózł, ktoś podrzucił.

Kotki niesamowicie przymilne, mruczące, obłażące człowieka. Pięknie załatwiają się do kuwety.

Już ich odrobaczyłam, odpchliłam, oczka zakrapiamy. Jak będą zaszczepione to znów będę miała prośbę o pomoc w szukaniu domków...

Bure to koteczka, a czarno-biały kocurek 🙂

kotki.jpg

kotki1.jpg

Sliczności,pewnie,że pomożemy

kocurek chyba ma chore oczko:(  bidulki,dobrze,że pomogliscie

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.10.2021 o 08:40, DORA1020 napisał:

Minus kwota z mojego ostatniego bazarku 110zł

Zostaje dług za karmę 110zł

Plus ostatnia faktura 131zł

Zostaje do spłaty 241zł

Z mojego ostaniego bazarku uzbierało się 55zł ,odejmuję od 241zł,wychodzi mi 186zł  długu za karmę

wpłata z bazarku  od   lunarmermaid 10zł

Dług za karmę wynosi obecnie 176zł

Link to comment
Share on other sites

Dora poproszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym otrzymania trzech budek, folii, taśmy, plexy i 25 zł przelewem.

Sue poproszę o potwierdzenie otrzymania trzech budek.

https://www.dogomania.com/forum/topic/354319-zako%C5%84czonybazarek-cegie%C5%82kowy-na-zimowe-budki-dla-szczebrzeszy%C5%84skich-kot%C3%B3w-wolno%C5%BCyj%C4%85cych-do-22-go-pa%C5%BCdziernika/page/10/?tab=comments#comment-17814157

 
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.10.2021 o 07:50, DORA1020 napisał:

Dzisiaj być może uda nam się złapać 3 kotki,więc z powodu braku dt  poajadą do Izbicy.

Szukam dt  dla 4 małych kotków.

Niestety my już nie możemy pomóc,a to boli:(

Pod Biłgorajem /30km od Sz-yna/  pomocy potrzebują 4 maluszki.

Ich mama zginęłą pod kołami auta:(

A starsza kobieta,która karmiła te kotki idzie na operację,a pózniej po operacji zabiera ją córka,która niew może ich zabrać do siebie,bo prawdopodobnie ma dwa grozne psiaki.

Kotki zostaną na zimę bez pomocy:(

Niestety my juz nie możemy pomóc:(

Nie wiem jak zpłacimy to zadłużenie,które mamy w Izbicy i u Murki I które z dnia na dzień rośnie..W spr. adopcji Różyczki i Kaktusa nikt nie dzwoni:(

To numer tel do kobiety,która prosiła o pomoc 600 996 069.

co z tymi kotkami?

Dnia 23.10.2021 o 08:40, DORA1020 napisał:

Minus kwota z mojego ostatniego bazarku 110zł

Zostaje dług za karmę 110zł

Plus ostatnia faktura 131zł

Zostaje do spłaty 241zł

Z mojego ostaniego bazarku uzbierało się 55zł ,odejmuję od 241zł,wychodzi mi 186zł  długu za karmę

po drodze była wpłata od lunarmermaid 10zł, więc dług na koniec października to 100zł, a teraz 176zł 😉

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.11.2021 o 21:36, Isabel napisał:

Wizyta została przełożona na dzisiaj i wypadła pozytywnie 🙂 Kotki mogą jechać 🙂

Bardzo się cieszę 🙂

W sobotę o 11.00 jest wizyta w Warszawie dla jeszcze jednej kotki od nas - jeśli wypadnie ok to cała trójka mogłaby jechać razem (jeśli będą jechać z panem Czarkiem to będę musiała je wywieźć do Zamościa, więc koszty dowozu się rozłożą). Jutro zadzwonię do pana Czarka i zapytam czy jedzie w niedzielę.

Link to comment
Share on other sites

W Zwierzyńcu na stawach Echo od maja mniej więcej przebywa taki kotek

252508599_1023693958364554_8725335813701

Już ktoryś raz o nim czytam i ostatnio nie wytrzymałam i zaproponowałam że mógłby trafić do Izbicy, w okolicy są lasy, a w lasach lisy, no i kotek dość proludzki jest tam sam.

Niestety w Izbicy na razie nie ma miejsca i warunków, dopiero w przyszłym tygodniu być może coś się zwolni.

Kotek ma codziennie jedzenie, ma zrobioną budkę z kartonu wzmacnianą styropianem i z polarkami w środku.

251815947_1023694018364548_7447810214521

Karmi go p. Maria, starsza pani która tam dojeżdża na rowerze, p. Agnieszka z Biłgoraja i p. Ada z okolic Szczebrzeszyna, pani Maria w miarę regularnie, więc ma co jeść i ogólnie jest zaopiekowany, tylko ta nadchodząca zima i lisy. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.11.2021 o 09:22, Tyśka) napisał:

Widzę, że Sucharek i jakiś inny podopieczny Kudłatego Przyjaciela szuka transportu do DSów 😉
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, pies i tekst „Potrzebny transport! Zamość Wrocław”

Tak Sucharek jedzie do Wrocławia,na ogłoszenie odpowiedziały dwa dobre domy,i dziewczyny chyba wykorzystały ten drugi dom skoro jadą dwa psiaki

rozmawiałam z DS  Sucharka,napewno będzie mu tam dobrze,bardzo się cieszę,bo taki kochany piesek

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...