Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Dnia 5.11.2021 o 13:57, Tyśka) napisał:

Zdjęłam ogłoszenia Róży, Kaktusa i Sucharka. Mam nadzieję, że nie zapeszę. Kciuki!!!

Nie zapeszysz,były wizyty,wszystko  w porzadku

Różyczka i Kaktus już mają osiatkowany balkon,a pani Sucharka nie może siię doczekać jego przyjazdu

proszę natomiast o ogłoszenia dla Aminka,Sreberka,Tomiego i Jerrego

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.11.2021 o 18:08, DORA1020 napisał:

Nie zapeszysz,były wizyty,wszystko  w porzadku

Różyczka i Kaktus już mają osiatkowany balkon,a pani Sucharka nie może siię doczekać jego przyjazdu

proszę natomiast o ogłoszenia dla Aminka,Sreberka,Tomiego i Jerrego

Cieszę się mocno.

Kotki ogłoszę, ale w przyszłym tygodniu. Mogę poprosić o linki do ogłoszeń jeśli mają? Albo krótkie opisy i Zdjęcia?

Link to comment
Share on other sites

Aminek - ok. 5 miesięcy, kocurek, fajny puchacz z ogromnym apetytem. Jest bury w odcieniu miodowym. Lubi mizianki, czasami przy głaskaniu wręcz turla się i prosi o więcej. Towarzyski, ciekawią go inne koty i jest raczej przyjacielsko do nich nastawiony, do psów ostrożnie, później obojętnie. Na pierwszy rzut oka wydaje się taką spokojną marudą, ale to pozory, z rówieśnikami dokazuje aż miło. Jest oczywiście porządnie odrobaczony i zaszczepiony (purevax - pp kk i felv)

Sreberko to być może siostra Aminka, ok. 5 miesięcy, spora kotka o siwym futerku jak z reklamy. Była dzikawa, powoli oswaja się, ale jeszcze ciężko powiedzieć czy ma jakieś szanse na miziaka. Na pewno nie brakuje jej ochoty do zabawy, zwiedzania, ciekawska i bystra. Apetyt dopisuje. Lubi sobie pooglądać ptaki i owady za oknem. Odrobaczona, możliwe szczepienie ale póki co jeszcze nie.

Tom i Jerry to czarne chłopaki, też ok 5-6 miesięcy. Jerry ma od urodzenia oczko z przebarwieniem, poza tym wyglądają identycznie. Urwisy, uwielbiają zabawę. Nie są mocno miziaste ale mruczą, przychodzą na głaskanie, lubią towarzystwo człowieka. Zaszczepione, odrobaczone. 

Link to comment
Share on other sites

Aminek - ok. 5 miesięcy, kocurek, fajny puchacz z ogromnym apetytem. Jest bury w odcieniu miodowym. Lubi mizianki, czasami przy głaskaniu wręcz turla się i prosi o więcej. Towarzyski, ciekawią go inne koty i jest raczej przyjacielsko do nich nastawiony, do psów ostrożnie, później obojętnie. Na pierwszy rzut oka wydaje się taką spokojną marudą, ale to pozory, z rówieśnikami dokazuje aż miło. Jest oczywiście porządnie odrobaczony i zaszczepiony (purevax - pp kk i felv)

Aminek2.thumb.jpg.fd6dee4aae7b018ec4e2cc222159e806.jpg

Aminek.thumb.jpg.bfd3b521d052c64f7ff44737c1226a33.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sreberko to być może siostra Aminka, ok. 5 miesięcy, spora kotka o siwym futerku jak z reklamy. Była dzikawa, powoli oswaja się, ale jeszcze ciężko powiedzieć czy ma jakieś szanse na miziaka. Na pewno nie brakuje jej ochoty do zabawy, zwiedzania, ciekawska i bystra. Apetyt dopisuje. Lubi sobie pooglądać ptaki i owady za oknem. Odrobaczona, możliwe szczepienie ale póki co jeszcze nie.

 

1710460_sreberko2.thumb.jpg.a891a804b17cac6947dc4390a98fabb3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ta fotka ładniejsza

i może jakieś inne imię

chociaż ja ogłaszam jako Szałwia,ale może imię bardziej miekkie

sue możesz napisać jakiś któtki tekst? ładnie Ci to wychodzi,a ja zupełnie nie mam głowy do tekstów

Może Figa

Czteromiesięczna, proludzka koteczka o bystrym spojrzeniu złotych oczu. Ma klasyczne umaszczenie w nieco nietypowe cętki. Lubi towarzystwo człowieka i chętnie spędza czas na zabawie. Jest zainteresowana poznawaniem świata, zwraca uwagę na wszystko co się rusza - na pewno spodoba jej się bezpieczna miejscówka na osiatkowanym oknie lub balkonie. Po zabawie odpoczywa na kolanach czy na legowisku blisko opiekuna i pięknie mruczy. Kicia ma wykonaną wstępną profilaktykę, jest odpchlona i odrobaczona. 

received_275199651195956.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.11.2021 o 08:41, DORA1020 napisał:

Ta fotka ładniejsza

i może jakieś inne imię

chociaż ja ogłaszam jako Szałwia,ale może imię bardziej miekkie

sue możesz napisać jakiś któtki tekst? ładnie Ci to wychodzi,a ja zupełnie nie mam głowy do tekstów

received_275199651195956.jpeg

to może melisa, albo mięta?

Link to comment
Share on other sites

Melisa już jest 😞

Mięta, Maciejka, Macierzanka, Pietruszka 😉 zresztą imię do ogłoszeń to jedno, a kicia na co dzień może być powiedzmy Balbinką. 

Czteromiesięczna, proludzka koteczka o bystrym spojrzeniu złotych oczu. Ma klasyczne umaszczenie w nieco nietypowe cętki. Lubi towarzystwo człowieka i chętnie spędza czas na zabawie. Jest zainteresowana poznawaniem świata, zwraca uwagę na wszystko co się rusza - na pewno spodoba jej się bezpieczna miejscówka na osiatkowanym oknie lub balkonie. Po zabawie odpoczywa na kolanach czy na legowisku blisko opiekuna i pięknie mruczy. Kicia ma wykonaną wstępną profilaktykę, jest odpchlona i odrobaczona. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.11.2021 o 11:18, sue napisał:

Melisa już jest 😞

Mięta, Maciejka, Macierzanka, Pietruszka 😉 zresztą imię do ogłoszeń to jedno, a kicia na co dzień może być powiedzmy Balbinką. 

Czteromiesięczna, proludzka koteczka o bystrym spojrzeniu złotych oczu. Ma klasyczne umaszczenie w nieco nietypowe cętki. Lubi towarzystwo człowieka i chętnie spędza czas na zabawie. Jest zainteresowana poznawaniem świata, zwraca uwagę na wszystko co się rusza - na pewno spodoba jej się bezpieczna miejscówka na osiatkowanym oknie lub balkonie. Po zabawie odpoczywa na kolanach czy na legowisku blisko opiekuna i pięknie mruczy. Kicia ma wykonaną wstępną profilaktykę, jest odpchlona i odrobaczona. 

Dziekuję:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.11.2021 o 13:36, Tyśka) napisał:

 

Dnia 9.11.2021 o 14:14, Tyśka) napisał:

Bardzo dziękuje:)

Link to comment
Share on other sites

 Figa............zmieniłam imie kici,z Szałwi na Figę

Czteromiesięczna, proludzka koteczka o bystrym spojrzeniu złotych oczu. Ma klasyczne umaszczenie w nieco nietypowe cętki. Lubi towarzystwo człowieka i chętnie spędza czas na zabawie. Jest zainteresowana poznawaniem świata, zwraca uwagę na wszystko co się rusza - na pewno spodoba jej się bezpieczna miejscówka na osiatkowanym oknie lub balkonie. Po zabawie odpoczywa na kolanach czy na legowisku blisko opiekuna i pięknie mruczy. Kicia ma wykonaną wstępną profilaktykę, jest odpchlona i odrobaczona. 

received_275199651195956.jpeg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...