Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Dnia 16.11.2021 o 18:43, malagos napisał:

Nie udało mi się uzbierać za dużo, ale kilka ciuszków polarowych kupiłam, a i kocyk się znajdzie w domu - wyślę w paczce przez pocztę, czy do paczkomatu?..

Bardzo dziękuję:)

Jeśli możesz to pocztą

mam tez dwa polarki od pani Ani ze Szczekocin,bardzo dziękuję:)

i obiecane polarki od lipsik

także będzie dobrze:)  bardzo wszytkim dziękuję za odzew:)

jestem w trakcie przygotowania tych budek,muszę na działki nosic cegły,ponieważ muszę czyms te budki obciążać w razie wiatrów,te cegły są ciężkie,więc trochę mi to schodzi,noszę po jednej:)

Bianka już ma budkę ful wypas:) polarki,obciązenie,budka przykryta liścmi

czasami  troche to trwa zanim wyjdzie z budki na śniadanko,jest jej cieplutko i nie chce sie wychodzic:)

jestem w trakcie przygotowywania nastepnych budek

zaniosłyśmy również jedna budkę dla kotka,którego dokamia sue

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.10.2021 o 08:19, Nadziejka napisał:

                

Zapraszam serduchem na kolejny kramik dla Domku Tymczasowego Kasia Szczebrzeszyn Kotelki i Klausik Enzo Olenkowe

    Razem z kramku 73 zl po polowie  
36 zl 50 gr dla Dom Tymczasowy Koci Kasia Szczebrzeszyn
        wyslalam do Kasi Szczebrzeszyn dzisiaj 
Aniu sue jak bedziesz mogla
to prosze przekaz Kasi i poprosze o potwierdzonko tez  jak juz doleca pieniazki
 
 
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.11.2021 o 08:46, malagos napisał:

DORA, mówił Ci już ktoś, ze jesteś niezwykła? Niesamowita? Kochana?

Po prostu kocham zwierzaki,i jest mi ich  bardzo szkoda,że marzną,że głoduja,chorują,więc pomagam jak mogę

ale i Dogomaniaczki nie zostawiają mnie z tym problemem,wspierają jak mogą i czym mogą,za co jestem im bardzo wdzięczna

do nich równiez malgos się zaliczasz:)

zabrałaś odemnie dwie koteczki, a Musia była moją kochaną kicia,która karmiłam przez może? 10lat

bardzo martwił mnie jej los,że marznie,ze choruje,a to takie kochane kocisko

zawsze będę Ci wdzięczna,ze jej pomogłaś:)

 

 

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.11.2021 o 13:11, Nadziejka napisał:
    Razem z kramku 73 zl po polowie  
36 zl 50 gr dla Dom Tymczasowy Koci Kasia Szczebrzeszyn
        wyslalam do Kasi Szczebrzeszyn dzisiaj 
Aniu sue jak bedziesz mogla
to prosze przekaz Kasi i poprosze o potwierdzonko tez  jak juz doleca pieniazki
 
 

Przekazuję podziękowania i również dziękuję - pieniądze przed chwilką dotarły.

:)))

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.11.2021 o 18:43, malagos napisał:

Nie udało mi się uzbierać za dużo, ale kilka ciuszków polarowych kupiłam, a i kocyk się znajdzie w domu - wyślę w paczce przez pocztę, czy do paczkomatu?..

u mnie też by się polarki ze trzy znalazły i jakieś inne ciuszki polarowe, ale ostatnio do DT suni ze szczeniakami wysyłałam paczkę podkładów, które po Feniksie(*) mi zostały i koszty przesyłki pocztowej chyba przekroczyły wartość tej paczki...

dlatego chyba poproszę o nr konta i pomogę wpłatą :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.11.2021 o 08:53, mari23 napisał:

u mnie też by się polarki ze trzy znalazły i jakieś inne ciuszki polarowe, ale ostatnio do DT suni ze szczeniakami wysyłałam paczkę podkładów, które po Feniksie(*) mi zostały i koszty przesyłki pocztowej chyba przekroczyły wartość tej paczki...

dlatego chyba poproszę o nr konta i pomogę wpłatą :)

Dziękuję mari:) ale czy napewno możesz? tylu zwierzakom pomagasz

a ja juz dostałam polarki od p.Ani,od lipsik i malagos wysłała kilka

napewno juz wystarczy

bardzo,bardzo wszystkim dziekuję:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mięciutkie futerko Groszka wręcz zachęca, by się do niego przytulić. Nie jest to trudne, bo ten kilkumiesięczny kotek nie stroni od towarzystwa człowieka i chętnie kładzie się obok albo siada na kolanach. Jest bardzo łagodnym, pełnym wdzięku i delikatności kocim przyjacielem. Wydaje się być wręcz stworzony do mruczenia. Groszek sprawi, że w domu będzie przytulniej o każdej porze roku. 

groszek1.jpg

groszek2.jpg

groszek3.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.11.2021 o 10:15, sue napisał:

Mięciutkie futerko Groszka wręcz zachęca, by się do niego przytulić. Nie jest to trudne, bo ten kilkumiesięczny kotek nie stroni od towarzystwa człowieka i chętnie kładzie się obok albo siada na kolanach. Jest bardzo łagodnym, pełnym wdzięku i delikatności kocim przyjacielem. Wydaje się być wręcz stworzony do mruczenia. Groszek sprawi, że w domu będzie przytulniej o każdej porze roku. 

groszek1.jpg

groszek2.jpg

groszek3.jpg

Dziekuje sue za śliczny tekst dla Groszka i wstawienie fotek z dt :)

Ogłoszę go chyba na Katowice

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, czy już pokazywałam Arnikę 😉 Na co dzień jest Misią. Straszny dziad, wiercipięta i nakolankowiec, poza tym walczymy z giardią i jej efektami, ale kicia bardzo kochana, modelowy kot do miziania się (ale odkąd czuje się lepiej przychodzi się miziać na własne życzenie)

 

 

a1.jpg

a2.jpg

a3.jpg

a4.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.11.2021 o 08:23, DORA1020 napisał:

Plus ostatnia faktura 131zł

Zostaje do spłaty 241zł

Z mojego ostaniego bazarku uzbierało się 55zł ,odejmuję od 241zł,wychodzi mi 186zł  długu za karmę

wpłata z bazarku  od   lunarmermaid 10zł

Dług za karmę wynosi obecnie 176zł

176zł + ostatnia faktura za karmę 137zł.Razem:313zł.

Z mojego ostaniego bazarku uzbierało się 125zł. W związku z czym dług zmniejszył sie do kwoty:188zł

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.11.2021 o 09:22, Tyśka) napisał:

NIestety, olx zablokował moje konto, więc ogłoszenia szczebrzeszyniaków przepadły 😞 Zresztą jak pozostałe, ogromny żal bo aktualnych ogłoszeń miałam 108.

Czytałam wcześniej na innym wątku. To jest okropne, jak tak można? 😞 I ogłoszenia przepadły "fizycznie", nie da się do nich dotrzeć przez historię np. żeby nie stracić treści?

olx chyba oszalał 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.11.2021 o 12:17, sue napisał:

Czytałam wcześniej na innym wątku. To jest okropne, jak tak można? 😞 I ogłoszenia przepadły "fizycznie", nie da się do nich dotrzeć przez historię np. żeby nie stracić treści?

olx chyba oszalał 😞

Nie da się nic zrobić. Od razu szukałam takiej opcji, żeby jakoś uratować ogłoszenia. Niestety... Na razie olx nie odpowiedział mi nic.

Link to comment
Share on other sites

Niektóre jeszcze widać - znalazłam np.

d2b44f16bad903fce67f6b9119de3507.png

16be4cdaa47dc728606f251b87fea873.png

436d41640c40abe31151dbeddbf3c8ac.png

ale dziwnie, bo widać niby, że dodane dziś o 12.29 (pewnie to faktyczna godzina dodania/odświeżenia). 

Nie wszystkie tak się uda, ale jeśli są linki, mogę próbować poszukać i chociaż skopiować tekst/zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Założyłam zrzutkę na październikowy dług w Izbicy. Kwota jest zaokrąglona i nie uwzględnia dwóch ostatnich wpłat, bo kilka dni czekałam na weryfikację. Mogę dopisać te kwoty w aktualnościach za jakiś czas. Proszę o udostępnianie i pomoc w miarę możliwości 🙂 Dług nam rośnie, ale listopadowy będzie trochę mniejszy bo zostały 3 kotki dzikuski, o ile nie przybędzie nic nowego. 

https://zrzutka.pl/djskmd

Zrzutka nie pobiera prowizji przy wpłatach i wypłatach, jest to dobrowolne (można odznaczyć opcję). 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.11.2021 o 10:53, Isabel napisał:

A z dobrych wiadomości, to dzisiaj do DS, do Warszawy, jedzie maleńka Java od Murki 🙂

Tak, kicia pojechała blablacarem 🙂 Jestem Ci ogromnie wdzięczna za kontakt z domkiem, a także Jo37 za wizytę przedadopcyjną 🙂 Jesteście nieocenione  ❤️❤️❤️

Dziękuję też za dzisiejszą wizytę dla Pixelka 🙂 Pixelek też jedzie do domku: do Krakowa, będzie miał do towarzystwa podobnego umaszczeniem psiaka adoptowanego ze schroniska 🙂 Wyprawka już czeka 🙂

W środę Pixel jedzie (też blablacar).

 

Pixelka ogłosiłam w sobotę i już w niedzielę zgłosił się fajny domek 🙂 Błyskawicznie się rozeszły kociaki, ledwo zdążyłam wyleczyć i zaszczepić.

Mogę podmienić jakiegoś kotka, bo zostało mi ogłoszenie wyróżnione na Kraków. W wolnej chwili coś poogłaszam, tylko dajcie znać co, żeby nie duplikować.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...