Jump to content
Dogomania

SZCZYL - już szcześliwy w nowym DOMU!!!!!!


Malwi

Recommended Posts

a jaka dokładnie surowica jest potrzebna?
załatwiałam kiedyś surowice dla małego buldozka który nie miał żadnych szczepień, a musiał przejść natychmiast operacje.
dr.Galanty za surowice powiedział 500zł, ja ją załatwiłam za 60zł, ale muszę mieć dokładnie podane o co chodzi.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nelka']a jaka dokładnie surowica jest potrzebna?
załatwiałam kiedyś surowice dla małego buldozka który nie miał żadnych szczepień, a musiał przejść natychmiast operacje.
dr.Galanty za surowice powiedział 500zł, ja ją załatwiłam za 60zł, ale muszę mieć dokładnie podane o co chodzi.[/QUOTE]

Wybacz,jeśli niezbyt precyzyjnie nazwę podam..."podobno tej pod nazwą Caninserin"...

Bardzo przydałaby sie w każdej ilości jeśli jeszcze cena byłaby w granicach 60zł(potrzebna i dla 52kg Zulki i dla 15 psiaków z punktu w Pszczynie)...u nas minim. za 1 ampułkę 120zł kosztuje...i jeśli jest,a właśnie jej nie ma!
Jeśli miałabyś możliwość pomóc...napisz na watku,który podrzuciłam,to wątek Borki,która zmarła właśnie na nosówkę w bdt, a była z punktu w Pszczynie...jeśli masz możliwość,choć trochę pomóc...pomóż proszę!

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Tel. 24 254 79 22 Kaliński mam 15 sztuk dzwońcie do niego [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]powołajcie się , ze od Wioli Gruszki i ustalone po 50 zl sztuka jakby nie było Kalinskiego to rozmawiajcie z p.Maćkiem

Jest tylko taki problem ze surowica jest w Kutnie, ale wyśle paczkę w razie co.
[/FONT][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Jestem, jestem. W weekend pracuję czasami bardzo ciężko, a wczoraj wracałam z miejsca pracy dzień cały, bo takie niestety polskie drogi i moja mała pchełka corsinka, która nie wyciągnie więcej niż 110 km/h i to na przyzwoitej drodze :roll:
Psiątka moje czekały na mnie zmoczone deszczem i najszczęśliwsze, kiedy mnie dopadły z torbami przy bramie. Szczylek ucałował mi twarz i napluł w golfik, Dziadek Aron chyba nawet na chwilę wzrok odzyskał, bo oko mu zbystrzało, reszta też stęskniona. Tz, który się stadkiem zajmował stracił oba adidasy - jak w mordę dziś jadę odkupić nowe :cool1: mimo, iż tamte pamiętają czasy mej ciąży. Jeden pożarła Kora. Została zamknięta za to na noc w kojcu, a nad ranem dzisiaj, kiedy tz odwoził Julię do szkoły dostrzegł w trawie swój adidas w strzępach, a pod daszkiem spokojnie śpiącego Szczyla z resztkami gąbki i wkładek przylepionych do pyska :diabloti: Nawet nie miał siły, by się zezłościć - totalna rezygnacja.
Kora znalazła zainteresowany domek :multi: Wkrótce państwo do nas zawitają, żeby ją poznać i jeżeli nie będzie paniki, to odrazu ją im zapakuję. Kora jest bardzo lękliwa i długo odreagowuje strach i stres, więc jeżeli będzie bardzo przerażona perspektywą podróży, nowymi ludźmi, to poczekamy jeszcze jakiś czas. Najważniejsze, że została wybrana i właściciele sami do niej przyjadą !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']Poleciałam na pierwszą i................... bedzie tylko stówka brakować do deklaracji :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:boksiowa ciocia Kamila 28 :calus:, daje nam 5 zł miesięcznie :Cool!::Cool!::Cool!:Dziękujemy bardzo, bardzo i Szczylek też :grins::grins::grins:[/QUOTE]

kapselku kochana - możesz mi podesłać link do profilu cioteczki ?? chciałam jej wysłać nr konta :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ta Kora jest śliczną oneczką. Też pasuje :D
Nakupiłam kilogramy gnacików - jako rozłąkowe ;) Szczylasek pożarł swoje i cudze, wytarmosił Carmen i małego Bejka, dostał w dupsko, aż mi ręka zdrętwiała - nawet nie poczuł. Taki z niego twardziel. Klapsy każdemu odradzam. W taką doopę to trzeba smyczką chyba, żeby dotarło, a żeby zabolało i było zapamiętane, to nie wiem, czym by strzelić. Dobrze, że mój powalający tembre głosu ma wystarczającą siłę rażenia :D

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5][SIZE=6][B]Może znacie kogoś odpowiedzialnego do sprawdzenia domku z okolic Książa Wielkopolskiego...Śremu...Gostynia...Środy Wlkp...Gaju...w Zaborowie?
PILNE!!!


[/B][SIZE=3]Kapselku...mam nadzieje i dla Ciebie niedługo już szukać odpowiedzialnej osoby do wizyty...mocno trzymam kciuki!!![/SIZE][/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...