Jump to content
Dogomania

[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2


Koszyczek

Recommended Posts

Co się z tym forum porobiło!!!

W środę zgłosiły się cztery panie do wyprowadzania geriatrii. 25 psów zaliczyło spacerki!

Zulus w szpitalu, nie mógł ustać na nogach, jedną podnosił, jakby z bólu. Molly ledwie chodzi, a raczej nie chodzi, leży cały czas na leżance na wybiegu. Tolkowi też załamują się nogi, zrobi parę kroczków i siedzi.

Karlos był na spacerku, chodzi raźnie, ale widać, że to bardzo schorowany pies.

Blue i suczka w świetnej formie. 

Dzikusa oswajam za pomocą miski z jedzeniem. Siedzi sam w klatce, więc jest łatwiej wejść do niego i "pogadać".

Nora (Lady) gości Tolka i drugiego wilczka od Dzikusa.Poprzestawiali psy, bo malują. Wszyscy chodzimy na niebiesko: psy, bo wtykają pyski w pomalowane świeżo pręty, a ludzie, bo otwierają bramki.

Upiekłam ciasteczka wątróbkowe, miękkie dla staruszków, frajda dla psinków!

Na koniec wzięłam brązowego psa  z niebieską obrożą, nie wiedziałam, co mnie czeka! Gdyby nie zamknięta brama (była już piąta) dojechałabym w tym psim zaprzęgu do samego Śródmieścia!

Do wyjścia ze schroniska szykuje się Śmieszek, nie chcę zapeszyć, więc cicho, sza!

 

Dzikuska Muszka na spacerku:

 

2wnv5w6.jpg

 

24wc28n.jpg  2poe93k.jpg

 

hvuoax.jpg  Marley

 

2hmh3jd.jpg Karlosek

Link to comment
Share on other sites

A co z Molly ? Wiadomo na co jest chora :( ? Czy to po prostu starość :( ?

Prosiłam lekarkę w środę, żeby ja obejrzała. Starość starością, ale jak pies podnosi jedną nogę i na niej nie staje, to już jest dziwne. W środę dowiem się znów, chyba że ktoś z wolontariuszy będzie wiedział dziś i tu zajrzy.

Link to comment
Share on other sites

[qsali nr 3 name="dziuniek" post="15790812" timestamp="1410620547"]Prosiłam lekarkę w środę, żeby ja obejrzała. Starość starością, ale jak pies podnosi joręż ciasę i na niej nie staje, to już jest dziwne. W środę dowiem się znów, chyba że ktoś z wolontariuszy będzie wiedział dziś i tu zajrzy.[/quote]

wczoraj Molly chodziła normalnie to stawała na wszystkie łapki; tylnie łapki ma jakby sztywne, generalnie bardzo poprawił się stan łapek od minentu przybycia do schronu,na spacerze jest szybka ; ze strach:-)

W sali nr 3 są dwa nowe psiaki, sznaucerek ; ładnie ostrzy żony; widać, że ktoś o niego dbał, może właściciele się zgłoś po niego; drugi uroczy; czarna sierść zakończona na biało, wygląda jak owieczka, 1670/14 , 14 lat, 8 kg,jescze na kwarantannie parę dni, jutro wstawię zdjecia

Link to comment
Share on other sites

Dziś pożegnaliśmy Dropka. Wzięliśmy go z Palucha prawie trzy lata temu. W piątek okazało się, że miał guz  i przerzuty do płuc, ostatnio bardzo osłabł i kaszlał, wszystko go drażniło. Teraz wiemy, że guz bardzo mu przeszkadzał, a rozsiane zmiany w płucach utrudniały oddychanie.

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia Antosia z wczoraj..opiekunka jest od jakiegoś czasu na urlopie więc nie dostaje lepszych kąsków

 

i mu się schudło :(

 

[url=http://postimg.org/image/x7u2o09g5/full/]2014_09_14_12_34_14.jpg[/url]

[url=http://postimg.org/image/3q4is6191/full/]2014_09_14_12_34_19.jpg[/url]

[url=http://postimg.org/image/iallmzw7p/full/]2014_09_14_12_34_26.jpg[/url]
 

Link to comment
Share on other sites

A co to jest???

Ja na razie kopiuję ze starej dogomanii posty mojego wątku, których mi nie raczyli przenieść. Pewnie dlatego, że były dostawiane przez moderatorów i "automat" uznał je za cudze, zresztą, czy ja wiem, dlaczego?

 

a skąd "wziąć" posty mojego wątku?... nie radzę sobie kompletnie!  Doda prosiła mnie ,żeby przeprosić za swoją na razie nieobecność ale ma problemy z komputerem i jak tylko będzie miała dostęp do innego komputera to będzie wszędzie na swoich wątkach zamieszczać informacje z rozliczeniami, pozdrawia ciepło i prosi o cierpliwość :)

 

 

... tylko jak mam znaleźć te wątki? proszę o pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia Antosia z wczoraj..opiekunka jest od jakiegoś czasu na urlopie więc nie dostaje lepszych kąsków

 

i mu się schudło  :lookarou:

 

 

Dziś Antoś dostał ode mnie michę domowego jedzenia, jadł, aż mu się uszy trzęsły. Będę mu co środę zanosić. Ale to za mało, może któraś z Was dałaby radę "podzielić się posiłkiem" z Antosiem w sobotę albo w niedzielę?

On jest mały, na zdjęciach wydaje się o wiele większy.

Link to comment
Share on other sites

 

Dziś Antoś dostał ode mnie michę domowego jedzenia, jadł, aż mu się uszy trzęsły. Będę mu co środę zanosić. Ale to za mało, może któraś z Was dałaby radę "podzielić się posiłkiem" z Antosiem w sobotę albo w niedzielę?

On jest mały, na zdjęciach wydaje się o wiele większy.

 

dziuniek, gdzie on  jest dokładnie?  pawilon i nr boksu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...