Jump to content
Dogomania

[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2


Koszyczek

Recommended Posts

Ale to nie jest ten Puszek, którego ogłaszam, prawda?

c6ce94a58e9e.jpg

 

Czy wiadomo, co u niego? Dzwonił ktoś może?

 

 

Tamten to Puszek nr 2 (Loluś, Pimpek), ten Puszek nr 1. Mam nadzieję, że go weźmie moja sąsiadka, ale dopiero na początku października. Ale ogłaszaj, jak najbardziej.

Link to comment
Share on other sites

dziuniek, gdzie on  jest dokładnie?  pawilon i nr boksu :)

 

 

Na rejonie pierwszym(u pani Ani) , w pierwszym boksie od końca. Kiedyś podobno był na geriatrii. To malutki piesek, na zdjęciach wydaje się dużym wyżłem. Jest sam, bo inne go gnębiły. Trzeba go też będzie poogłaszać.

Link to comment
Share on other sites

W środę znów nadciągnęły posiłki do wyprowadzania. Było nas sześć!!! Psiny zostały wyprowadzone, oprócz tych najsłabszych, bo nie mogłam ich dawać nowym osobom. 

W zewnętrznej budzie jest nowy owczar, zdaje się prosto po kwarantannie nr 1687/14. Leżał zrezygnowany i nieszczęśliwy. Wzięłyśmy go na spacer, jest piękny, ciemno brązowy. Tylne nogi słabo mu idą, jakoś dziwnie skacze na obu naraz, albo jedną oszczędza. Trochę kręcił się w kółko, wygląda, jakby w "domu" siedział w kojcu, w którym chodził, jak lew w klatce.

Zobaczcie, jaki smutny:

 

 kcy0pw.jpg jpc35s.jpg fd59nt.jpg  33l2npz.jpg  Rozumne oczy, ucho się schowało.

Link to comment
Share on other sites

Szorstki zwany też Zwirkiem ma nr 1670/14,8 kg; przywieziony z ul. Kosodrzewiny, nie mogę otworzyć strony schronu, ram jest napisane na ile lat go ocenili. 

 

On nie ma swojej strony na razie, dlatego się nie otwiera.

 

 

 

Czarny owczarek z sali Dzikuska ; chyba Karo; będzie/był zgłoszony przez opiekunkę jako niechodzący....... :-( pewnie go uśpia

 

Teraz nazywamy go Tolkiem, Iwonka się zapłacze, jeśli to by się stało. On był słaby już przed wakacjami.

Link to comment
Share on other sites

On nie ma swojej strony na razie, dlatego się nie otwiera.

 

 

Wszystkie psiaki mają swoje opisy na stronie schroniska, jezeli nie ma opisu wolontariuszy, to jest zdjęcie i dane wrzucone przez schronisko. Wolontariuszka opiekująca się tą sała , czyli Ania, ma zdjęcia , wię niedługo bedzie pewnie i opis na stronie schronu, udało się skopiować- szorstki żwirek jest oceniany na 14 lat, tej informacji szukałam http://www.testowa.paluch.org.pl/czekam_na_ciebie/wszystkie_zwierzeta_do_adopcji/011402431

 

Link to comment
Share on other sites

To jest najgorsze co mnie teraz może uderzyć - tak się o niego caly czas balam, w sobote jeszcze był w sali z dzikim czarnulkiem

w niedzielę też był, bardzo mu trudno  wstac, nie mógł wrócić ze spaceru z  wybiegu przy geriatrii, a w samym budynku-śliskie podłogi, łapki się rozjeżdzają

Link to comment
Share on other sites

Z geriatrii ruda Basia adoptowana.

Zulus ma opatrunek na łapce, bo ma ją przeciętą, ale jak się tego nabawił, to nikt nie wie. To jest taki kontaktowy pies, tak bardzo chciałby wyjść na spacer, a chwilowo nie może, że aż żal patrzeć. Dostał jako zadośćuczynienie ciasteczek wątróbkowych.

Wczoraj przy pomocy kilku pań wyprowadziłyśmy wszystkie chodzące psy, kilka też z zewnętrznych budek no i Blue z suczką-parowozem. Blue na spacerze usiłuje ustawić sobie całe towarzystwo jako uczestników "swojego" stada. Jest niekastrowany, więc robi to energicznie i bez pardonu. Ale za to okazał się ogromnym pieszczochem przy czesaniu, bo Ika postanowiła, że musi go do końca wyczesać. Miły z niego bardzo pies, potrzebuje dotyku i pieszczot, bo przecież niewiele widzi.

Coraz lepiej poznaję te wszystkie psy, niektóre są już w schronisku bardzo długo i aż żal patrzeć, jak bardzo się postarzały. Ciągle dochodzą nowe, jest kilka owczarkowatych z nr/14

Dałyśmy im wszystkim po trochu domowego jedzenia, bo opiekunka zrezygnowała z gotowanego, którego nie chcą jeść i stoją pełne miski suchego. Może gotowane w zimie lepiej im będzie służyć, o ile do tego czasu nie schudną zbytnio... Jedyny gruby pies to Knopers, ten potrafi zjeść wszystko, w dowolnej ilości, ze swojej i cudzej miski.

Tolek "żywie i w zdrowiu przebywa" (cytat z Orzeszkowej), ale oczywiście tylne nogi odmawiają mu posłuszeństwa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...