Jump to content
Dogomania

"Przez moją postępujacą chorobę muszę ją oddać"...


Recommended Posts

[quote name='IVV']a po szpitalach (nawet jesli beda to miesiace ) moglabys dalej miec sunie? jesli jest takie prwadopodobienstwo to moze trzeba szukac tylko DT by Ci pomoc w miedzyczsie...[/QUOTE]

Kasia napisała, że nie może suni zatrzymać:

[quote name='katarzyna.cane']DT odpada dziewczyny-moja choroba jest hedynm przypadkiem w polsce i przez ostatnie pol roku z dziewczyny chodzacej zrobila sie dziewczyna tylko lezaca...nic na lepiej sie nie zapowiada...wiec nie moge sono zatrzymac bo moje chwile w domu beda znikome teraz tylko szpitale:([/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, uwaga!!!!

[B] [/B]

[INDENT] [IMG]http://www.dogomania.../images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]IVV[/B] [URL="http://www.dogomania.../showthread.php?p=14881813#post14881813"][IMG]http://www.dogomania.../images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL]
[INDENT]Na wątku schronu z Ostrowi maz pojawił sie taki wpis Dogo07:
[B][SIZE=5][COLOR=#ff0000]To ważne !!!!!!!!!!!!!!!
[/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Nie wydawać psa tym osobom !!!
"
[/COLOR][/SIZE]Elżbieta Sa.. Kraków, ul. Łepkowskiego, 12 412 27 xx...[/B]
Córka i matka. [B][COLOR=red]POD ŻADNYM POZOREM PSA.
[/COLOR][/B]W tej chwili sprawa do wyjaśnienia, kobieta wyszukuje [B]nieduże suczki [/B]- które umierają tam w bardzo dziwnych okolicznościach.
Dom sprawia wrażenie idealnego[IMG]http://www.dogomania.32052-alarm-ewakuacja-krakowskiego-schroniska-potrzebna-pomoc-%21/images/smilies/anger.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.32052-alarm-ewakuacja-krakowskiego-schroniska-potrzebna-pomoc-%21/images/smilies/anger.gif[/IMG].
Moja Patynka była tam trzy godziny. Ocalała chyba cudem. Okazuje się, że w ubiegłą środę wzięła suczkę z Łodzi - nie żyje!. Wcześniej miała psy m.in. z krakowskiego schroniska i z Łodzi. Dwa uśpiła na Brodowicza, jeden zginął podobno pod kołami samochodu, był szczeniak, który "zasnął sam". Nie wiadomo nic o suczce wziętej z azylu w 2005 roku. Okazuje się, że był jeszcze (podobno)pies/suczka z Pabianic. Koszmar. " [/INDENT]



!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katarzyna.cane']dziewczyny dzwonil do mnie pan z opieki nad zwierzetami ze jesli nie znajdziemy domu dla soni my tutaj to on ja wezmie chociaz ma juz psy u niewiemy czy sie zaakceptuja..[/QUOTE]
Co za pan z opieki nad zwierzetami? Skad? Jak sie dowiedzial o Soni?To wszystko musisz Kasiu tutaj napisac.

Link to comment
Share on other sites

Tez mi sie to nie podoba.Pan z "opieki" chce przygarnac starsza,niedowidzaca sunie,bo co? Ma dobre serce?Nie mozna niczego robic pochopnie,wiem,ze nie masz czasu,ale chyba chcesz,zeby Twoja ukochana Sonia trafila do dobrego domku,a nie szybko w pierwsze lepsze rece.Tutaj ciotki chca pomoc i ich propozycje i chec pomocy sa cenne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Ja Tobie nie powierzyłabym muchy na przechowanie, ale to moje zdanie i mam do niego prawo..
Pozdrawiam!:lol:[/QUOTE]

mogłaś sobie darować to sianie zamętu..
Pomyśl co teraz przeżywa Kasia.... super tak "wleźć" na wątek rzucić bezpodstawne oskarżenia i odejść..... super :roll:

Link to comment
Share on other sites

Albo , na co miałam chęć ogromną . Może i nie umiem się zająć moimi tymczasami , znęcam się nad nimi i trzymam w komórkach , ale niech mi nie mówi tego ktoś kto nie ma o tym pojęcia bo mnie kompletnie nie zna . A tymczasem trzymam kciuki za sonie i nowy super domek dla niej .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']JAk wkleic banerek ,dawno to robiłam i nie potrafie .....
Kasiu napisz o tym Panu z opieki......Skąd on jest z jakiej miejscowości mówił ?[/QUOTE]

kopiujesz baner

wlazisz w sygnatury w ustawieniach

wklejasz

KONIEC
nalezy sie 1 zł na cele charytatywne..hahahahahha

Link to comment
Share on other sites

pomysł z tv jest idealny i jedną z pewniejszych gwarancji znalezienia dobrego, odpowiedzialnego domku dla suńki, Ogłoszenia internetowe nic tu raczej nie wskórają. GAZETOWE jak najbardziej, bo jest mnóstwo starszych i nie tylko, wrażliwych osób, wiem to z doświadczenia.Tak znalazłam domek dla mix jamniczka Bartusia z padaczką i dla cudownego pogryzionego Misia z Klembowa.zapisuję wątek i szukam z wami. Ja tez myslałam o dt do czasu wyzdrowienia lub chociaż poprawy stanu zdrowia KASI, Ale jednak ds konieczny , szukamy dziewczyny!

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, jakis czas temu, ok 2 tyg, DIF była ze swoja tymczasowiczką w potencjalnym domu. Sunie niestety była wycofana i DIF ją zabrała. Tam jest nastolatek niepelnosprawny (na wózku), spróbujcie do niej napisać moze ma jeszcze dane tej rodziny...

Link to comment
Share on other sites

Dzięki [B]TERESA [/B]za powiadomienie. Na razie nk.

[URL]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/15/853[/URL]

Edit

W nocy wrócę. Nie zdążę teraz przeczytać wszystkiego. Będę rozsyłał i myślał. Nie ma rzeczy niemożliwych. Znajdziemy dla Soni nowe miejsce.

Link to comment
Share on other sites

Witam na wątku .Też jestem osobą niepełnosprawną .Nie próbuje sobie nawet wyobrazić jaka tragedia was spotkała .Niestety nie mogę inaczej pomóc niż wesprzeć jakimś dobrym słowem ponieważ mam już dwa psy.Trzymajcie się wszystko się jakoś ułoży .Czy ktoś może mi powiedzieć jak wkleić baner żeby działał?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola18']Witam na wątku .Też jestem osobą niepełnosprawną .Nie próbuje sobie nawet wyobrazić jaka tragedia was spotkała .Niestety nie mogę inaczej pomóc niż wesprzeć jakimś dobrym słowem ponieważ mam już dwa psy.Trzymajcie się wszystko się jakoś ułoży .Czy ktoś może mi powiedzieć jak wkleić baner żeby działał?[/QUOTE]

1 zaznaczasz baner w poscie gdzie jest wklejony przeze mnie

2. klikasz kopiuj

3. klikasz w USTAWIENIA / tam z boku z edycje SYGNATURY / tam jest okienkko edycji
klikasz w to okienko i KLIKASZ WKLEJ

BANER WKLEJONY

4. zatwierdzasz i śmigasz z aktywnym banerkiem :)

your welkome :P

KASIU I SONIULKU - pokazujcie sie !!!
Kasiu, zapytaj lekarzy z karetki moze zgodzą się na transport pieski z TOBĄ do WARSZAWY - wystarczy zapytac...oni tez maja serce - jak moja mama :P
[B]MOZE KTOS POZYCZYC KASI KONTENEREK DLA SONI _ W KONTENERKU mieli by mniejsze obiekcje na transport piaska!!!!![/B]w karetce
to nie jest normalan sytuacja transportowa ani normalan sytuacja życiowa....
[B]ZAPYTAJ, czy jak psica bedzie w kontenerku to ją przewiozą z Tobą....a jak bedziecie w Warszawie zawsze ktoś sie TUTAJ znajdzie na awaryjny DT [/B]- ja ją moge przejac od ciebie bo mam rzut beretem do CZD, ale na chwilunie!!!bo mam juz 3 psy...i sąsiadka jak zobaczy 4 to mnie na bank do wspólnoty podkabluje bo juz focha strzela..kiedys byly obiadki, a teraz gromami strzela we mnie!!!a sama podobno psiopozytywna, ma jamola z Palucha, kt ja jej przywiozłam...echhh...
[URL="http://www.dogomania.../members/4337-tanitka"][B]tanitka [/B][/URL]
co kombinujesz???masz jakiś DT w WARSZAWIE??? moim zdaniem dla dziewczyn, OBU, to najlepsze wyjscie....
Sonia zostanie do 5 lipca w Szczebrzeszynie i co potem...ktos obcy ją zapakuje w transport!!!no koments - depresja lub inny badziew sie jej przyplata...ona jest taka malusia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anita_happy']1 zaznaczasz baner w poscie gdzie jest wklejony przeze mnie

2. klikasz kopiuj

3. klikasz w USTAWIENIA / tam z boku z edycje SYGNATURY / tam jest okienkko edycji
klikasz w to okienko i KLIKASZ WKLEJ

BANER WKLEJONY

4. zatwierdzasz i śmigasz z aktywnym banerkiem :)

your welkome :P

KASIU I SONIULKU - pokazujcie sie !!!
Kasiu, zapytaj lekarzy z karetki moze zgodzą się na transport pieski z TOBĄ do WARSZAWY - wystarczy zapytac...oni tez maja serce - jak moja mama :P
[B]MOZE KTOS POZYCZYC KASI KONTENEREK DLA SONI _ W KONTENERKU mieli by mniejsze obiekcje na transport piaska!!!!![/B]w karetce
to nie jest normalan sytuacja transportowa ani normalan sytuacja życiowa....
[B]ZAPYTAJ, czy jak psica bedzie w kontenerku to ją przewiozą z Tobą....a jak bedziecie w Warszawie zawsze ktoś sie TUTAJ znajdzie na awaryjny DT [/B]- ja ją moge przejac od ciebie bo mam rzut beretem do CZD, ale na chwilunie!!!bo mam juz 3 psy...i sąsiadka jak zobaczy 4 to mnie na bank do wspólnoty podkabluje bo juz focha strzela..kiedys byly obiadki, a teraz gromami strzela we mnie!!!a sama podobno psiopozytywna, ma jamola z Palucha, kt ja jej przywiozłam...echhh...
[URL="http://www.dogomania.../members/4337-tanitka"][B]tanitka [/B][/URL]
co kombinujesz???masz jakiś DT w WARSZAWIE??? moim zdaniem dla dziewczyn, OBU, to najlepsze wyjscie....
Sonia zostanie do 5 lipca w Szczebrzeszynie i co potem...ktos obcy ją zapakuje w transport!!!no koments - depresja lub inny badziew sie jej przyplata...ona jest taka malusia[/QUOTE]
nie udało się:placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...