Jump to content
Dogomania

as_ko

Members
 • Content Count

  4417
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

2 Followers

About as_ko

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Lublin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy gdzieś można kupić akcesoria od Taks? Nasze już się mocno zlasowały :(
 2. szukam książek: - Poradnik dla hodowców psów, Malcolm B. Willis - Hodowla psów - Kazimierz Ściesiński, SGGW
 3. Witaj Bazarek rozliczyłam, wpłata za zakupy 36 zł + 8,30 wysyłka poleconym gabaryt B. W sumie 44,30 bardzo dziekuje za udział w bazarku dla Wenus. Wpłata całości na konto Fundacja dla Zwierząt Animalia Os. Stare Żegrze 167/16 61-249 Poznań Konto bankowe: PKO BP 53 1440 1286 0000 0000 0453 3704 W tytule wpisz proszę - bazarek i swój nick. I poprosze adres do wysyłki.

 4. Dzięki dziewczyny, cieszę się że nie tylko mi tak ten przydomek pasujne do cavalierów :) Cockermanko mam nadzieję że kiedyś moja royalkowa hodowla będzie chociaż po części tak dobra jak Twoja.
 5. Ja kilka razy czytałam cały wątek, zbierałam się bardzo długo aż w końcu złożyłam wniosek do zkwp. Przyszło mi czekać prawie 4 miesiące aż w końcu JEST! Tak więc pochwalę się że nasza hodowla Cavalier King Charles Spanieli to ROYAL HAPPINESS :)
 6. Szukam nowych ( z metkami) rzeczy na prezent dla niemowlaka (ubranka, zabawki, rzeczy przydatne na co dzień, itp.)
 7. Udostępniłam wydarzenie na fb i napisałam na wątku Nowodworskim, bo jeśli widziana była już w Niemcach to schronisko lubelskie (odławiają psy tylko z terenu miasta) już nic nie poradzi tylko ewentualnie Nowodwór. Z tym że Niemce są z 15km od centrum Lublina, to tak na prawdę teraz może być już np. w Lubartowie albo pobliskich miejscowościach. [quote name='Havanka']W Dzisiejszym Dzienniku Wschodnim, też nie wydrukowali ogłoszenia. Ponowiłam prośbę do Redakcji.[/QUOTE] Można jeszcze powiadomić mmLublin może szybciej zamieszczą. [quote name='malagos']A czy jest możliwe, ze sunia wraca do M
 8. Zaginęła suczka wyadoptowana do Lublina: [URL]https://www.facebook.com/events/1432154430401584/?source=1[/URL] Ostatnio widziana w okolicach Niemiec. Wątek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239537-Wilczkowata-AZA-ZAGINEŁA!!!-LUBLIN-I-OKOLICE[/url]!!!
 9. Dzięki :) następnym razem zrobię zdjęcia aparatem bo teraz wyszło tak smutno. My też wszystko sadzimy w donicach ziemnych bo inaczej to marny los sadzonek :P i lejemy duuuużo wody. Szkoda tylko że działka od mieszkania 75km oddalona, więc tylko w wolne dni jeździmy. A gdyby ktoś miał nadwyżki roślin z ogrodu i chciał się podzielić albo wymienić to dajcie znać :)
 10. A to mój kawałek ogródka :) Zdjęcia słabe z telefonu i tylko kawałki ogrodu :( Działeczka nad Wieprzem, VI klasa gleby (30cm ziemi a niżej sam piach), dlatego głównie rosną tu iglaki ale i kilka drzewek i krzewów liściastych w tym owocowe. w tym roku wzięłam się za nią porządnie, dlatego sporo nasadzeń jest tegorocznych. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/1093/200826fd8fdb8307med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/1096/e9240359a71680e7med.jpg[/IMG][/URL]
 11. Może jest z nimi jak z innymi bylinami, że części nadziemne zamierają jesienią, zimują zaś korzenie i na wiosnę znowu wychodzą. Dodatkowo same się wysiewają jak mają dobre warunki.
 12. Przepiękne piwonie :loveu: uwielbiam je, szkoda że u mnie taka słaba ziemia że nie ma szans żeby kwitły :(
 13. Uwielbiam oglądać ogrody :) Jak nie zapomnę to któregoś dnia i swojego ogródka zdjęcia wstawię. A na razie może ktoś się da namówić na bazarek z domowymi kwiatkami? [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253180-Kwiaty-doniczkowe-na-metry!!!-DODANE-NOWE!!!-Dla-Jacusia-Do-04-06-14r-godz-22-00[/url]
×
×
 • Create New...