Jump to content
Dogomania

as_ko

Members
 • Content Count

  4,417
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About as_ko

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Lublin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. as_ko

  Psia moda by taks

  Czy gdzieś można kupić akcesoria od Taks? Nasze już się mocno zlasowały :(
 2. szukam książek: - Poradnik dla hodowców psów, Malcolm B. Willis - Hodowla psów - Kazimierz Ściesiński, SGGW
 3. Witaj Bazarek rozliczyłam, wpłata za zakupy 36 zł + 8,30 wysyłka poleconym gabaryt B. W sumie 44,30 bardzo dziekuje za udział w bazarku dla Wenus. Wpłata całości na konto Fundacja dla Zwierząt Animalia Os. Stare Żegrze 167/16 61-249 Poznań Konto bankowe: PKO BP 53 1440 1286 0000 0000 0453 3704 W tytule wpisz proszę - bazarek i swój nick. I poprosze adres do wysyłki.

 4. Dzięki dziewczyny, cieszę się że nie tylko mi tak ten przydomek pasujne do cavalierów :) Cockermanko mam nadzieję że kiedyś moja royalkowa hodowla będzie chociaż po części tak dobra jak Twoja.
 5. Ja kilka razy czytałam cały wątek, zbierałam się bardzo długo aż w końcu złożyłam wniosek do zkwp. Przyszło mi czekać prawie 4 miesiące aż w końcu JEST! Tak więc pochwalę się że nasza hodowla Cavalier King Charles Spanieli to ROYAL HAPPINESS :)
 6. Szukam nowych ( z metkami) rzeczy na prezent dla niemowlaka (ubranka, zabawki, rzeczy przydatne na co dzień, itp.)
 7. Udostępniłam wydarzenie na fb i napisałam na wątku Nowodworskim, bo jeśli widziana była już w Niemcach to schronisko lubelskie (odławiają psy tylko z terenu miasta) już nic nie poradzi tylko ewentualnie Nowodwór. Z tym że Niemce są z 15km od centrum Lublina, to tak na prawdę teraz może być już np. w Lubartowie albo pobliskich miejscowościach. [quote name='Havanka']W Dzisiejszym Dzienniku Wschodnim, też nie wydrukowali ogłoszenia. Ponowiłam prośbę do Redakcji.[/QUOTE] Można jeszcze powiadomić mmLublin może szybciej zamieszczą. [quote name='malagos']A czy jest możliwe, ze sunia wraca do Murki, czy to daleko?[/QUOTE] Niestety nie, kieruje się w całkiem innym kierunku.
 8. Zaginęła suczka wyadoptowana do Lublina: [URL]https://www.facebook.com/events/1432154430401584/?source=1[/URL] Ostatnio widziana w okolicach Niemiec. Wątek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239537-Wilczkowata-AZA-ZAGINEŁA!!!-LUBLIN-I-OKOLICE[/url]!!!
 9. Dzięki :) następnym razem zrobię zdjęcia aparatem bo teraz wyszło tak smutno. My też wszystko sadzimy w donicach ziemnych bo inaczej to marny los sadzonek :P i lejemy duuuużo wody. Szkoda tylko że działka od mieszkania 75km oddalona, więc tylko w wolne dni jeździmy. A gdyby ktoś miał nadwyżki roślin z ogrodu i chciał się podzielić albo wymienić to dajcie znać :)
 10. A to mój kawałek ogródka :) Zdjęcia słabe z telefonu i tylko kawałki ogrodu :( Działeczka nad Wieprzem, VI klasa gleby (30cm ziemi a niżej sam piach), dlatego głównie rosną tu iglaki ale i kilka drzewek i krzewów liściastych w tym owocowe. w tym roku wzięłam się za nią porządnie, dlatego sporo nasadzeń jest tegorocznych. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/1093/200826fd8fdb8307med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/1096/e9240359a71680e7med.jpg[/IMG][/URL]
 11. Może jest z nimi jak z innymi bylinami, że części nadziemne zamierają jesienią, zimują zaś korzenie i na wiosnę znowu wychodzą. Dodatkowo same się wysiewają jak mają dobre warunki.
 12. Przepiękne piwonie :loveu: uwielbiam je, szkoda że u mnie taka słaba ziemia że nie ma szans żeby kwitły :(
 13. Uwielbiam oglądać ogrody :) Jak nie zapomnę to któregoś dnia i swojego ogródka zdjęcia wstawię. A na razie może ktoś się da namówić na bazarek z domowymi kwiatkami? [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253180-Kwiaty-doniczkowe-na-metry!!!-DODANE-NOWE!!!-Dla-Jacusia-Do-04-06-14r-godz-22-00[/url]
×
×
 • Create New...