Jump to content
Dogomania

ZALANE PRZYTULISKO. Akcja sprzątania 9-13 czerwca. BRAKUJE CHĘTNYCH!!!


NatiiMar

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przed chwilą wystawiłam bazarek na przytulisko z obrożami i linkami treningowymi podarowanymi przez Gadżeciaki.pl :))
[url]http://www.dogomania.pl/threads/186065-Obro%C5%BCe-i-smycze-na-przytulisko-pod-K%C4%99dzierzynem-zalane-w-powodzi-2010-do-31-maja?p=14718836#post14718836[/url]

Czy ktoś może zrobić banerek? I proszę rozsyłajcie bazarek gdzie się da!

Oprócz tego Gadżeciaki zgodziły się przekazać na przytulisko po 2 złote z każdego sprzedanego na allegro przedmiotu od dziś do końca czerwca!
Oto sklep Gadżeciaków na allegro: [url]http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=12902224[/url]

Link to comment
Share on other sites

W Toruniu piękna słoneczna pogoda i nikt by nie pomyślał, że w nocy wisi nad nami powódź .. woda w Wiśle juz ma tutaj stan alarmujący i działki nad wisłą są już zalane a Włocławek jeszcze nie zaczął spuszczać wody z tamy, żeby opróznić zbiorniki przed falą idącą z Warszawy ..
jak zacznie wypuszczać wodę to u nas potop .. o ile tama w ogóle wytrzyma taki napór wody!!- wtedy to i z Włocławka niewiele zostanie, a od lat wiadomo, że tama trzyma się resztkami sił przy normalnym przepływie wód .. remontu nie mogła się doczekać!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NatiiMar']Pietrucha, Ty się tak nie rzucaj z tym sprzataniem, bo Ci nie wolno ! ;)
Ty masz tylko siedzieć i palcem pokazywać kto co robi. No![/QUOTE]
z przyjemnością :mad: ;)
ciężko tak się przestawić na nierobienie jak się ciągle robilo ;) ale ok będe was poganiać:evil_lol: wedle zyczenia ;)

Link to comment
Share on other sites

O! Czyli mała pietrucha w drodze! Gratuluję i mniej nerwów życzę :)

U mnie też groźnie wyglądające chmury krążą a od czasu do czasu nawet lunie co nieco, ale to chyba specjalnie groźne nie jest. Bardziej mnie martwią te zapowiedzi, że od poniedziałku znów ma lać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cajus JB']Znów nie mam czasu czytać. Jak to wygląda?[/QUOTE]
na szczęście dobrze:) w schronie ok. póki co psa żadnego nie pddano więc jest szansa, że poznajdują domy! a w przytulisku woda opadadosć szybko. trwa zbiórka kasy i karmy, żeby jak woda opadnie ruszyć tam z pomocą:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...