Jump to content
Dogomania

basia

Members
 • Posts

  4330
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.ceik.prv.pl/

Converted

 • Location
  Beskidy
 • Interests
  przyroda

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

basia's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Czy ma ktoś korek na podłodze? Ja mam w pokoju, w którym psy bywają rzadko i jedno jest w nim dobre, że się nie ślizgają na nim. Zastanawiam się tylko jak korek może się zachowywać w kontakcie z siuśkami i większą ilością wody. Ma ktoś takie doświadczenia? Dzieje się z nim coś?
 2. akicka, szkoda, że kończysz. Wszyscy możemy się od siebie uczyć. Od tego m.in. jest to forum. Czy ktoś ma lub zna akitę am. po szkoleniu na PT (Pies Towarzyszący)? Ciekawa jestem jak u nich z nauką takich "głupich" (np. dla husky) spraw jak aportowanie czy warowanie ;)
 3. Emiko, a jak zachowywały się w stosunku do prowadzących hotelik ludzi?
 4. Pozwólcie, że jeszcze będę pytała jak mi się coś przypomni ;) A co powie akita jak by zdarzyła się sytuacja, że musiałaby zostać np. w hoteliku? Jak zachowują się u weta kiedy np. trzeba obejrzeć uszy, opatrzyć bolące miejsce?
 5. Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi ;)
 6. Paulina, będę wdzięczna za ten link ;) AA to silne fizycznie psy. Jak radzicie sobie np. na spacerach? Jak u nich z uczeniem się? Jak im idzie na PT?
 7. Z tego co czytam to akita zawsze rządzi. Raczej nie ma opcji aby w stadzie różnych psów, gdzie jest akita, rządził inny pies, tak? Chciałam jeszcze zapytać jaka jest różnica w charakterach pomiędzy psem a suką AA? Czy któreś jest bardziej .. hmm.. zadziorne, uparte .. nie wiem .. po prostu trudniejsze w ułożeniu?
 8. Czy już nikt więcej nie odpowie na moje pytanie?
 9. Piszecie o dołączaniu akity do dorosłych już psów innej rasy, a co jak się zrobi odwrotnie? Co jeśli do dorosłej akity postanowimy dołączyć szczeniaka innej rasy?
 10. madziara1983, cieszę się, że obyło się bez operacji. Mój po niej dochodził do siebie kilka miesięcy. Nie był już wtedy młodzieniaszkiem, ale staruszkiem też nie.
 11. Nie, suczka nie jest wysterylizowana. [QUOTE]spróbowałabym jeszcze z feromonami psimi [/QUOTE] A możesz dokładniej?
 12. [quote name='Wasylek']Być może że jest tak jak mówi Gryf , suki też "znaczą"[/QUOTE] w takim razie jak ją przekonać aby nie znaczyła mieszkania? :(
 13. Była badana, bo pierwsze co pomyślałam to, że to coś z pęcherzem. Wszystko o.k. Z grubszą sprawa się wstrzymuje, no w każdym razie w domu nie robi. Ile wytrzymuje z siku? Czasami potrafi przyjść ze spaceru i po 30 minutach zrobić siku. Nie wiem o co chodzi :( Jestem kompletnie bezradna :(
 14. Do ok pół roku mieszkała w domu, a potem trafiła do kenelu, czyli zamieszkała z dwoma innymi moimi psami na zewnątrz w kojcu i w ogrodzie. W domu była okazyjnie. Kiedy była mała uczyłam ją tak jak zwykle się uczy szczeniaka - zaraz po spanku na pole, siku - pochwała- i do domu. Jak tylko zauważyłam, że się kręci dziwnie to też na pole i już. Już wtedy miała trudności z nauką. Nie bardzo rozumiała jakby różnicę czy sika tu czy tam, tak jakby mieszkańie to był zbyt duży teren dla niej. Pamiętam, że wystarczyło wyjść z nią do drugiego pokoju i już sikała, nie rozumiejąc jakby, że to jeszcze dom, mieszkanie. Teraz zupełnie jej wszystko jedno. Potrafi np. nasikać drugiemu psu na posłanie. Dlaczego tak robi?
 15. Był ktoś z dogomaniaków u Rotti?
×
×
 • Create New...