Jump to content
Dogomania

AKCJA STERYLIZACJA -WZNAWIAMY ! Tymczasowe konto


3 x

Recommended Posts

Soema co do "naszej" suczki Renatka umówiła sterylkę na jutro na 12 musimy zrobić jak najszybciej bo w domku 5 psów jest a cieczka prawdpopodobnie tuż tuż. Koszt sterylki 280zł bardzo dużo w związku z czym prosilibyśmy o dofinansowanie połowy wątek suni podałam we wcześniejszym poście ale podam jeszcze raz:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/185631-2-PSY-W-KARCERZE-staruszek-i-sunia-w-DT-PILNIE-POTRZEBNE-WSPARCIE-555z%C5%82"]http://www.dogomania.pl/threads/185631-2-PSY-W-KARCERZE-staruszek-i-sunia-w-DT-PILNIE-POTRZEBNE-WSPARCIE-555z%C5%82[/URL]
Sterylka będzie przeprowadzona w gabinecie w Sochaczewie zaraz zadzwonię do Renaty i zapytam dokładnie

edit
Klinika Medi Wet dr Katarzyna Maniok -Klok

Link to comment
Share on other sites

Proszę się częstowac ;)

wpłaty od 17.05 do 24.05 ;)
- 300zł - jkp
- 50zł - manforte
- 10zł - moana
- 10zł - brzośka
- 40zł - al-ka
- 20zł - agata B. ?:)
- 12zł - blood
- 10zł - bazyli3101
- 10zł - tula (dwa miesiące)
- 15zł - kasienka001
- 240zł - Malibo57

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Proszę się częstowac ;)

wpłaty od 17.05 do 24.05 ;)
- 300zł - jkp
- 50zł - manforte
- 10zł - moana
- 10zł - brzośka
- 40zł - al-ka
- 20zł - agata B. ?:)
- 12zł - blood
- 10zł - bazyli3101
- 10zł - tula (dwa miesiące)
- 15zł - kasienka001
- 240zł - Malibo57[/QUOTE]

Soema - do tych 20zł ( agata b) to ja się przyznaje ;) Imię się nie zgadza bo przelew robiłam nie z mojego konta, 20zł - za 4 miesiące. Jak chcesz to dokładne dane co było w przelewie napisane mogę Ci podać na pw ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia14']Soema - do tych 20zł ( agata b) to ja się przyznaje ;) Imię się nie zgadza bo przelew robiłam nie z mojego konta, 20zł - za 4 miesiące. Jak chcesz to dokładne dane co było w przelewie napisane mogę Ci podać na pw ;)[/QUOTE]
Nie trzeba ;) długie toto z nazwą firmy. Wierzę na słowo.

Link to comment
Share on other sites

Chcialam zglosic suki z tego watku, na cito mamy do sterylki 3 suki, na kastracje samca mamy,ale reszta stada ok 11 juz tez dorasta:(No w kazdym razie pomoc w sterylizacji doroslych suk/suki bardzo nas uratuje,,,:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/186235-Krak%C3%B3w-17-dobkow-i-mix-dobkow-w-wieku-2-msce-do-roku-na-cito-domy-albo-bedzie-ich-100[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']Chcialam zglosic suki z tego watku, na cito mamy do sterylki 3 suki, na kastracje samca mamy,ale reszta stada ok 11 juz tez dorasta:(No w kazdym razie pomoc w sterylizacji doroslych suk/suki bardzo nas uratuje,,,:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/186235-Krak%C3%B3w-17-dobkow-i-mix-dobkow-w-wieku-2-msce-do-roku-na-cito-domy-albo-bedzie-ich-100[/url][/QUOTE]
Karusia, podaj pliss w przybliżenu cenę za sukę, będzie jakaś aborcyjna, podejrzewacie którąś?
To jest jakaś katastrofa...:(
dzięki Brucio ;)

[B]osoby zgłaszające suki - podawajcie daty zabiegu!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Karusia, podaj pliss w przybliżenu cenę za sukę, będzie jakaś aborcyjna, podejrzewacie którąś?
To jest jakaś katastrofa...:(
dzięki Brucio ;)

[B]osoby zgłaszające suki - podawajcie daty zabiegu!![/B][/QUOTE]

Sunia od Pani Ali kończy cieczkę wiec musimy poczekać jakieś 2 tygodnie , chyba ze ciachac inna a na ta później zbierać pieniadze , tam jest jeszcze chyba 4 suki do ciachnięcia ( na jedną już mamy dodatkowo kasę )

Soema jak mówisz ciachać sunię inna czy czekamy na ta co skończy cieczkę ( ona była pokryta w cieczce wiec pewnie jest w ciazy )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Marlena do Was należy decyzja, którą chcecie. Może być i aborcyjna... Cieczkuje teraz jeszcze któraś?:shake:[/QUOTE]

Mamy dwie w cieczce pokryte , na jedna już mamy pieniądze więc jak tylko będzie mozna idzie do ciachania . Jest druga Buba tez kryta wiec chcemy ja ciachnac jak jej się skończy cieczka i jeszcze 4 które nie mają cieczki ale tez trzeba by je był ciąc pomału bo później bedą aborcyjne ...


Na wsi u Ali jest jedna tez sunia u jakiegoś człowieka w sąsiedztwie cięzarna , ale on jej nie ciachnie - co miot zostawia jakies pieski resztę ... wiesz co robi .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Proszę się częstowac ;)

wpłaty od 17.05 do 24.05 ;)
- 300zł - jkp
- 50zł - manforte
- 10zł - moana
- 10zł - brzośka
- 40zł - al-ka
- 20zł - agata B. ?:)
- 12zł - blood
- 10zł - bazyli3101
- 10zł - tula (dwa miesiące)
- 15zł - kasienka001
- 240zł - Malibo57[/QUOTE]
moja wpłata za 3 miesiące. Mój błąd zapomniałam dodać w przelewie :-) Trzymać kciuki za pomyślne znalezienie pracy to w sierpniu deklaracja się zwiększy ;-P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasienka001']moja wpłata za 3 miesiące. Mój błąd zapomniałam dodać w przelewie :-) Trzymać kciuki za pomyślne znalezienie pracy to w sierpniu deklaracja się zwiększy ;-P[/QUOTE]
Ja piszę pracę, nie szukam ;) hehe ale pracowac też będę. Wpłaty będą, jak się akcje powodziowe skończa.. Ale teraz ogrom tragedii wychodzi.
Zaznaczam, że to 3 miesiące :)

Link to comment
Share on other sites

Super że akcja ma taki odzew, słusznie któraś cioteczka wcześniej napisała - to jedna z najważniejszych inicjatyw, bo zwalcza przyczynę problemu. Co się nie urodzi, tego nie trzeba będzie potem ratować. Trzymam kciuki, Soema brawo za pomysł i koordynację.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Zapraszam jeszcze raz do grupy na Facebooku: [url]http://www.facebook.com/?sk=2361831622#!/group.php?gid=119828664704873[/url] . Dziś będę pisać do jednego z potencjalnych sponsorów, trzymajcie kciuki ;)[/QUOTE]
Trzymam mocno :) a na facebooku już udostępniam akcję :)

Przepraszam, że ja tak z innej nieco beczki, ale piesek pod moją pracą na Warszawskiej Pradze potrzebuje pilnie POMOCY. Zajrzyjcie proszę na jego wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/186422-POMOCY-DT-na-JU%C5%BB-%28-pies-na-ulicy-ma%C5%82y-po-wypadku-%28-BARDZO-PRZESZKADZA-ludziom-Wwa[/url]

Link to comment
Share on other sites

W poniedziałek ma odbyc się sterylka aborcyjna Kory - jednej z sióstr z poniższego wątku.Zabieg ma odbyc się w lecznicy weterynaryjnej " Canis" w Zamościu a własciwie w Sitancu k/Zamościa.Koszt sterylizacji to 120zł. Klinika w porządku,sprawdzona, wielokrotnie wykonywalam tam zabiegi .Lekarze życzliwi.
czy możemy liczyc na wsparcie?
[url]http://www.dogomania.pl/threads/183358-Matka-otruta-jej-dzieci-2-suczki-Kor%C4%99-i-Lun%C4%99-uda%C5%82o-si%C4%99-uratowa%C4%87-brakuje-350z%C5%82[/url]...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...