Jump to content
Dogomania

AKCJA STERYLIZACJA -WZNAWIAMY ! Tymczasowe konto


3 x

Recommended Posts

Tutaj mozna zadawac pytania kandydatom na prezydenta. Ja już to zrobiłam .Im więcej naszych glosów , tym lepiej .To chyba wszyscy rozumiemy.


[URL="http://wybory.onet.pl/prezydenckie-2010/aktualnosci/krotka-pilka-zapytaj-kandydata,1,3223999,aktualnosc.html"]http://wybory.onet.pl/prezydenckie-2...ktualnosc.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnezia'][SIZE=3][B]Zajęte literki: A, B, C, D, E, F, G, H, M
[/B]
[SIZE=1]Ale mi się super literka trafiła:) H ma tylko 6 stron :)[/SIZE][/SIZE][/QUOTE]
W jaki sposób można znaleźć osoby na daną literkę? Z góry dziękuje ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasienka001']Klikasz w zakładkę "Społeczeństwo" (u góry na granatowym pasku), rozciąga się lista i wybierasz "Lista użytkowników". Wtedy już tam jest cały alfabet użytkowników forum. Klikasz na daną literkę i jest ;-)[/QUOTE]
Jak jest wyszukiwanie, to jest też opcja "zaawansowane wyszukiwanie" tam można zaznaczyć, żeby wyskoczyły osoby, które ostatnio logowały się "....." ;)
dużo łatwiej się wyszukuje.
Już uzupełniam deklarację, dziekuję za obecność ;) ja wczoraj byłam świadkiem 'cudu nad Wisłą' w wykonaniu Krakusów podczas akcji ewakuacji schroniska.

Link to comment
Share on other sites

Hej :)
Dzięki za cynk o akcji (żeby nie było, dostałam wiadomość dopiero dzisiaj ;) )
W zasadzie popieram, choć sterylka aborcyjna jednak do mnie nie przemawia...
Tak czy inaczej deklaruję 10 zł. miesięcznie, zaraz zrobię przelew za maj.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny przepraszam, ale jutro fala powodziowa najprawdopodobniej zaleje schron w Toruniu. Potrzebna pomoc :
[url]http://www.dogomania.pl/threads/185986-TORU%C5%83-przygotowania-do-ewakuacji-schroniska-miejskiego-POTRZEBA-OK.-70-TYMCZAS%C3%93W[/url]

Link to comment
Share on other sites

przepraszam, ja dostałam wiadomosc o akcji juz jakis czas temu ale dopiero teraz moge zadeklarować stałe wpłaty - niestety dopiero od końca czerwca.. Proszę o wpisanie mnie na stałe 50 zł, a jak dam rade to dorzuce coś od siebie okazjonalnie:)

Link to comment
Share on other sites

Ja chciałam zgłosic do sterylki sunie z watku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/131629-1-osoba-60-ps%C3%B3w-i-ci%C4%85gle-ich-przybywa...-Pomoc-potrzebna-od-zaraz[/URL]. Ala ratuje psy na swój koszt zero dofinansowania skadkolwiek ...ma jeszcze około 5-6 suk do sterylizacji , finansowo nie daje rady , kazda sterylka to 200 zł - aborcyjna 250 i jeszcze kazdy wyjazd do wet 40 zł za paliwo . Przy takiej ilosci psów ciezko jednej osobie upilnowac aby nie dochodziło do zaciazania suk .

Soema to jest ta Ala co boksie z Donacja wiozłyśmy do Was do hotelu z małymi szczeniakami :)


I przy okazji zadeklaruje 10 zł od czewrca - stała :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Wiem Marlena :) mtf zalesie już o niej pisała wcześniej.
Wpisuję w takim razie w kolejkę.
Suka ma swój wątek? Wyślij mi proszę zdjęcia na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] + opis, lecznica, cena. Będzie mi to łatwiej ogarniać.[/QUOTE]

Soema ona ma 5 albo 6 suk do sterylizacji , możeliwe ze jedna z nich jest w ciązy :(
Wszystkich suk zdjęc nie mam niestety ...
Jesli chodzi o lecznicę to Ala steryli zwykłe robi u dr Wnuka w Grabowie a aborcyjnych on niestety nie robi , więc albo dr Grzeda w Warce albo w kozienicach ( tej nie znam )

Jesli chodzi o ceny to wiem ze dr. Wnuk bierze 200 zł za sterylkę zwykła , za aborcyjną dr Grzeda 250 zł ( to tak chyba ulgowo )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Viola, jak do tej pory poszło ok. 600pw do ludzi z dogo... odzew jaki jest każdy widzi. Ja chętnie sterylizowałabym suki z melin, bo one przeważnie są gwałcone przez hordy psów.. I to one pogłębiają szeregi psów bezdomnych.
Pomóżcie zbieracie fundusze, a od razu rozszerzę kryteria. Jeśli nadal odzew będzie taki marny, zmienimy kryteria na refundację tylko połowy sterylizacji, osobom nic nie deklarującym. Deklarujący 100%.[/QUOTE]

Soema, dzieki za odpowiedz.
Spiesze podniesc Cie na duchu, bo tez widze, ze idzie powoli, ALE IDZIE.
Nie wolno nam zrezygnowac! Jak juz napisala inna ciotka, TO JEST NAJLEPSZA AKCJA NA DOGO, nie liczac konkretnych watkow ratunkowych dla indywidualnych psow.

Wolam i krzycze od lat: ciachac!
ciachac po pierwsze suki, ale takze i psy, nie ma innego wyjscia. Jezeli tego nie zrobimy, skonczymy wszyscy jak na wyspie Cozumel kolo Meksyku albo w Szydlowcu.

Nie wiem, ile macie wszyscy lat, ja mam 55 i pierwsze 27 przezylam w PRL, a drugie tyle w Grecji. Mam porownanie. To, co kiedys bylo jakas tam niewygoda lub lekko niepokojacym zjawiskiem w ciagu tych 30 lat przybralo przerazajace rozmiary.
Nie chcemy i nie mozemy dopuscic, alby populacje bezdomnych psow i kotow wzrastaly nadal w postepie geometrycznym. To jest to samo, co wysoki przyrost naturalny w najbiedniejszych krajach Trzeciego Swiata - produkcja niemowlat, ktore, jesli przezyja, beda okaleczone, aby lepiej zebraly, bo dziecku bez nog czy rak przechodzien latwiej rzuci rupie. Tak jak w filmie "Slumdog Millionaire", gdzie pokazuja, jak dzieci zyja w slumsach w Indiach.
To samo dzieje sie z psami i kotami, wszystkie kraje maja podobne problemy. Jedne radza sobie lepiej, inne gorzej - Polska oczywiscie gorzej.

Najwazniejsza jest kwestia NAGLASNIANIA, bo ludzie po prostu nie wiedza. Panuja kretynskie mity o macierzynstwie, spelnianiu sie i pieknie zycia z seksem. Dwunozni wszystko humanizuja. Ile razy spotkalam sie z zarzutem, ze "pozbawilam moje suki sensu zycia" i ze "postapilam nieludzko". Istnieje antykoncepcja dla zwierzat, ale jest malo skuteczna, klopotliwa i wymaga wielkiego nakladu czasu, a my czasu nie mamy. Przed Euro 2012 odbeda sie masowe egzekucje tysiecy i dziesiatek tysiecy bezdomnych psow, a wsrod nich znajda sie i te, ktore zginely i nie zostaly na czas odnalezione w schronach przez wlascicieli.

Teraz powodz jest na pierwszym miejscu, nie ten moment.
Musimy poczekac cierpliwie i po cichu robic to, co robimy na dogo. W odpowiedniejszej chwili (wybory 20 czerwca!) trzeba bedzie wyjsc do spoleczenstwa i rozpoczac EDUKACJE. Jednoczesnie oczywiscie zbieranie funduszy, ale i walka o fundusze z Unii i od rzadu. Wszystko jest na dobrej drodze i z czasem nabierze rozpedu. Najwazniejsze, ze znalazl sie ktos taki jak Wy, ktory ZAJAL SIE TA SPRAWA. Ja osobiscie bede Wam dozgonnie wdzieczna za zalozenie tego watku i przejecie dowodztwa.
Nie zniechecajcie sie, poczatki sa trudne, ale wierze gleboko, ze sie uda. Zreszta nie mamy innego wyjscia.

I moze umowmy sie tutaj od razu, ze w akcji naglasniania i edukowania kazdy z nas bedzie mial prawo do uzywania tresci przez nas tu zamieszczanych bez pretensji o prawa autorskie, kto napisal co. Ja jako pierwsza deklaruje, ze zapraszam wszystkich do kopiowania i zamieszczania (nk, facebook, rozsylanie emailem) jakichkolwiek fragmentow moich postw uznanych za przydatne w tej akcji.

Soema, trzymaj sie i zobaczysz, ze wszystko nabierze rozpedu z czasem, kiedy woda opadnie i zakoncza sie wybory powinno sie polepszyc. (Nawiasem mowiac, chyba wiecie,ze Bronek jest mysliwym? i nauczyl krwawego rzemiosla Palikota? jezeli on wygra wybory, to nie ma co liczyc, ze zrobi cokolwiek dla zwierzat. W sumie - nie ma na kogo glosowac.Ale mozna wrzucac biala kartke, niech wszyscy przegraja, WOWCZAS BEDA MUSIELI POJAWIC SIE INNI, NOWI.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...