Jump to content
Dogomania

AKCJA STERYLIZACJA -WZNAWIAMY ! Tymczasowe konto


3 x

Recommended Posts

SOEMA, poprosze o wpisanie do kolejki suni Nadine. Zaraz napisze do Hoteliku ile kosztuje u Nich sterylka. Niestety przypuszczam, że nie ma tam zbyt wielu gabinetów...

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/145955-*Czarna-dzika-piękność-NADINE*-prosi-o-dom-i-wsparcie[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema'][URL="http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29"][IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S9_6ZOGCBUI/AAAAAAAAB38/_oCxRsV9YlA/sterylki.jpg[/IMG][/URL]

proszę :)[/QUOTE]
Bardzo dziękuję Soema:)

Link to comment
Share on other sites

helpp...
zwracam sie do was z pytaniej jako do specjalistek :/

moja tymczasowiczka LATIKA :), którą dwa tygodnei temu zabrałam z ulicy w stanie strasznego wycienczenia /colie o wadze 11 kg/ - miala podejrzenie ciazy...na szczęscie dostałą cieczki!!
DZIS pojechalam z dziewczynami nad rzekę do znajomych..posesja ogrodzona - pomyslałam, ze wybiegaja się dziewczyny...i biegały....
problem w tym, ze na tą sama działke przyjechał kuzyn znajomej z psem!!!!pies byl uwiazany, a dziewczyny biegały....
pod kontrolą i czujnym okiem...
az nagle Lati podbiegła do faceta i sprawy siue potoczyły szybko!!!
pies sie zerwał i mieliśmy szczepienie - cholercia to byla sekunda!!!człowiek przy zwierzeciu jest bezsilny - przegraliśmy z instynktem...

CO ROBIĆ!!!!
akcja prwała moze pare sekund i psy rozłaczylismy...ale fakt szczepienie był:(
tak...mozna nas zganic..mozna..ale co mialam zrobic -zamknac dziewczyne niech patrzy jak inni sie bawią:(

PYTANIE
czy dawać LATI hormony na poronienie - bo mam czas do jutra/pojutrza
czy wykonac sterylkę - bo i tak miala ja miec :/

DPRADZCIE...bo nie wiem co robic..
jak dam hormony to zrobią spustoszenie i rozchwieja ledwo co opanowany stan zdrowia LATI :(
czy poczekac 3 tygodnie/4 i wykonac sterylke aborcyjną????

kto doradzi bezstronnie - bo jak pojde do weta i bede chciała zastrzyk to mi da :/

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli jest w dobrej kondycji zdrowotnej to ja wysterylizuj. Złączenie trwa zwykle dłużej niż pare sekund. Psiakom nie należy przeszkadzać po o k pół godziny same się rozłączą;)
Mam w domu wysterylizowana suczkę, jednak coś musiało pozostać i ma takie pseudo cieczki. ale ciąża już jej nie grozi. Niestety nadstawia dupsko i ma ciąże urojone.

A to, że się szczepiły nie oznacza, że zaraz będzie w ciąży;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Spokojnie, po dwoch tygodniach od ukonczenia cieczki robimy sterylizacje i problem z glowy a pewnosc 100 procentowa.[/QUOTE]

o ...o to mi chodziło :)
dziękujemsja:)
teraz tylko musze wybrac lecznice...szukam i czytam opinie...moze ktos zna w Warszawie / okolicy dobrego weta sterylkowego:)
Lati i tak miala byc wysterlizowana przed adopcją...im szybciej tym lepiej :)

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj zwątpiłam w ludzi, byłam w parku zabaw dla psiaków i był tam Pan z "Yorkiem", sunia szczeniak ok.2 miesięcy, Podeszłam bo mam sentyment do Yorków (w październiku zmarł mój Aluś - York) i .... najpierw Pan zapytał się czy ja miałam z rodowodem bo on kupił bez ale przecież to to samo. (taaa 2.8 kg w wieku 2m u Yorka to przecież norma). Na co ja się zapytałam czy będzie sterylizował a on na to że jak to ,że suka musi mieć raz młode, że on chce ją dopuścić !!!! Jak mnie zagotowało (aż do Soemy się zadzwoniłam potem wyżalić :)) i mówię,że nie można, że zwiększa bezdomność, że przecież jak wykastruje to nie będzie problemów z ciążą urojoną , ropo maciczem itd. A on na to, że on chce sprzedawać młode!!!!! Ja się zapytałam czy w takim razie chce założyć hodowle z tym sowim rasowym Yorkiem, że hodowle mają się zajmować rozmnażaniem a on że w hodowlach to Yorki są drogie, a przecież są chętni on już ma kolejkę na swoje szczeniaki za 300 zł!!!!!!!! Normalnie do rękoczynu prawie doszło. Powiedziałam, że zwiększa bezdomność, że już się moda kończy i Yorki lądują powoli w schronach na to on : OOO TO MOŻNA MIEĆ YORKA ZA DARMO????? Popatrzyłam na niego i odeszłam nie mogłam dłużej.

W związku z powyższą syt. deklaruje jednorazowo 20 (na razie) po 5.06 :)

Link to comment
Share on other sites

Kto ma kotke bezdomną lub z DT do sterylki mam zaklepane miejsce w Koterii na 07.06 godz. 9.30-11.00 ( moze mozna sie dogadac zmiane godz. ) Nie czekalam jak mi sie udalo zlapać moja bezdomna z pracy i zrobilam prywatnie . Moj tel 0-692-940-638 ...wpadam na dogo co jakis czas a termin bliski wiec w razie co prosze dzwonić

Link to comment
Share on other sites

Chciałam zapytać,czy jest szansa,abym mogła wysterylizować suczkę,która w prawdzie ma "dom i opiekunów",ale szczeni się po każdej cieczce i pieseczki,jej dzieciaczki kończą zakopane w dołku.Ci ludzie znaleźli ją w lesie ze szczeniakami,zabrali do siebie i tak ona po prostu tam jest.To jest w mojej wsi i bardzo mi jej żal.W dodatku,ci ludzie mają teraz sukę Huski i jest ona w ciąży,a ta malutka,może tak być,że nawet i zniknie.Jej sterylka będzie kosztowała 100 zł.Obiecali mi,że jak nie będzie się szczeniła,to niech zostanie/łaskawcy/.
W tym tygodniu wpłacę znowu 25 zł do skarpetki sterylkowej i będę starała się wpłacać co miesiąc.Bardzo proszę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ala123']W poniedziałek ma odbyc się sterylka aborcyjna Kory - jednej z sióstr z poniższego wątku.Zabieg ma odbyc się w lecznicy weterynaryjnej " Canis" w Zamościu a własciwie w Sitancu k/Zamościa.Koszt sterylizacji to 120zł. Klinika w porządku,sprawdzona, wielokrotnie wykonywalam tam zabiegi .Lekarze życzliwi.
czy możemy liczyc na wsparcie?
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/183358-Matka-otruta-jej-dzieci-2-suczki-Kor%C4%99-i-Lun%C4%99-uda%C5%82o-si%C4%99-uratowa%C4%87-brakuje-350z%C5%82"]http://www.dogomania.pl/threads/183358-Matka-otruta-jej-dzieci-2-suczki-Kor%C4%99-i-Lun%C4%99-uda%C5%82o-si%C4%99-uratowa%C4%87-brakuje-350z%C5%82[/URL]...[/QUOTE]

Wiem z wpisu na wątku, że sunia już po sterylce aborcyjnej.
Nie widzę jej w kolejce z pierwszej strony.

Link to comment
Share on other sites

Fakt, nie dopisałam, ale odpisałam jej na pw. Fakturę trzeba wysłać na adres Fundacji. Zostanie zwrócony koszt.
Napisałam maila wczoraj w tej sprawie.

Pipi, niestety nie możemy jej ciachnąć z tego funduszu, bo ona ma "dom".. :( chyba, że wpłacający się zgadzają zrobić wyjątek? Albo chcecie zmienić zasady..
Proszę o Wasze opinie.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam takie zdanie: jeśli ktoś z dogomaniaków ma psa na dt to stanie na głowie żeby suka była wysterylizowana. Natomiast suki z melin i od biednych ludzi dalej tworzą nowe pokolenia. Ale czy zmieniać zasady akcji lub robić wyjątek? Nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

Oni suczkę zabrali z lasu i tak na prawdę,to ona tylko przy nich koczuje,nic ich nie obchodzi i co raz częściej mówią,że tylko z nią problemy.Szczerze mówiąc,oni myśleli,że jak ją przywiozą do wsi z tymi szczeniakami,to ja ją wezmę.Pomogłam im tylko po przez dogo w ogłoszeniach i pieski znalazły domki.Od tamtej pory plącze się ona tam u nich i nic więcej.
Szkoda,bo żal,jak znowu dostanie cieczki.Rozumiem,że jesli zasada jest taka,uszanuję to.Kto pyta,nie błądzi.
D skarpetki 25 zł i tak wpłacę.

Link to comment
Share on other sites

Pipi, a może mimo wszystko próbować jej znaleźc dom? Tylu psom od Ciebie już się udało.
A nuż.... masz jej zdjęcia? Dasz radę zrobić? Wiem, że całe wsie są takie, ale to nie znaczy, że się z tym mamy zgadzać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...