Jump to content
Dogomania

AKCJA STERYLIZACJA -WZNAWIAMY ! Tymczasowe konto


3 x

Recommended Posts

Wszytkim chetnym przekaze wzor, tylko ze namawiam jeszcze do spotkania z radnymi, a tam trzeba przedstwic im fakty (cyfry)
1 suka dwa razy w roku cieczka srednio po 5 szczeniorw razy dwa z tego 5 suk ktore juz po roku sa gotowe do rozmanzania. Kotka ruja 3 razy w roku po sredni 3 kociaki a te jak wiemy szybciej sa dorosle bo juz jak maja okolo 8 miesiecy.
To wlasnie dotarlo do radnych, i az im szczeki opadly przyznajac ze tym tematem sie wogole nie intresuja. Wspomnialam tez ze jestesmy pare ladnych lat w Uni i jak jestesmy postrzegani w Europie, nasze schroniska itp. Do jednych z gmin mamy dodtkowe zaproszenie, zebysmy jeszcze radnych do czipowania przekonaly. Plan rozmowy mam juz przygotowany.

Link to comment
Share on other sites

To ja deklaruję od czerwca 5 zł. mies. przelewane z góry za 2-3 mies. bo mogę zapomnieć :roll: i ewentualnie okresowo wpłaty jednorazowe.
Akcja bardzo, bardzo pożyteczna, bo jeśli nie ja skorzystam , choć nie omieszkam:cool3:, to mam nadzieję pomoże w ograniczeniu ilości przybywających szczeniaków :shake:.

Link to comment
Share on other sites

czy jako psy z dt mozna potraktowac psy u osoby ktora ma przygarnietych 50 psow ,nie ma fundacji ani innego poza prywatnym swoim kontem i sporadycznie moja pomoca zrodla finansowania sterylek/psy szukaja domow i sa oglaszane/,nie wiem czy zrozumailae sie wyrazilam ale chodzilo mi o to czy w rozumieniu waszych kryteriow suki od niej moga ubiegac sie o refundacje

Link to comment
Share on other sites

Co jakiś czas, jeśli będą Fundusze można pomóc w sterylizacjach suk od pani Ali(bo to o nią chodzi?)
Jako, że akcja dogomaniacka, suka musi mieć wątek, trzeba podać cenę zabiegu i klinikę.


Piechcia.. może dla tej suni znaleźć DT? Zobaczcie do czego doprowadza wypuszczenie suki po sterylce :(

[url]http://www.dogomania.pl/threads/185787-Suka-z-dziur%C4%85-w-brzuchu.-PILNIE-DT-!-Nie-mo%C5%BCe-wr%C3%B3ci%C4%87-na-dzia%C5%82ki!-DRASTYCZNE-zdj%C4%99cia[/url]..

Link to comment
Share on other sites

Guest ambird

Potrzebuję pomocy warszawskich cioteczek. Potrzebna lecznica na Okęciu, która zrobi sterylkę niedrogo, polecicie mi kogoś?

Link to comment
Share on other sites

Nie chce sie za bardzo wtracac, bo jestem tu nowa i malo rozgarnieta, ale tak niesmialo powiem, ze ja bym byla za sterylizowaniem rowniez suczek "zlych ludzi", bo one sa jak bezdomne, rodza, a szczenieta sa albo zabijane,albo wyrzucane.
Strasznie mi zalezy na tej akcji-sterylizacji i bardzo Wam zycze powodzenia. Naprawde doceniam, to co robicie. Teraz mam bardzo duzo deklaracji stalych, wplacilam tylko jednorazowo, ale jak sie jakims "moim" psiakom uda znalezc ds, to bede o Was pamietala. To jest naprawde najlepsze, co mozna zrobic w walce z bezdomnoscia, tym bardziej w obliczu grozacych nam masowych egzekucji przed Euro 2012.
Bardzo serdecznie pozdrawiam i trzymam palce za powodzenie akcji.

Link to comment
Share on other sites

Viola, jak do tej pory poszło ok. 600pw do ludzi z dogo... odzew jaki jest każdy widzi. Ja chętnie sterylizowałabym suki z melin, bo one przeważnie są gwałcone przez hordy psów.. I to one pogłębiają szeregi psów bezdomnych.
Pomóżcie zbieracie fundusze, a od razu rozszerzę kryteria. Jeśli nadal odzew będzie taki marny, zmienimy kryteria na refundację tylko połowy sterylizacji, osobom nic nie deklarującym. Deklarujący 100%.

Link to comment
Share on other sites

Soema - mogę powysyłać trochę pw jak znajdę chwilę, tylko może przydziel mi coś konkretnego? Żeby nie wysyłać do tych samych osób po kilka razy. Jak dla mnie to najlepsza akcja jaka pojawiła się na dogo i mam nadzieje, że zainteresowanie będzie większe....

Link to comment
Share on other sites

Tak, reszta wolna od E do końca.
My bierzemy - wyszukiwanie zaawansowane i osoby, które logowały się np. ostatni raz w listopadzie 2009r.
Wtedy jest dużo łatwiej bo odpada ponad polowa użytkowników nieaktywnych. I lecimy po kolei..

Ja wysyłam taki tekst:

[I]Wszystkim nam zależy na ograniczeniu bezdomności wśród zwierząt.
Zapraszam do wspierania i reklamowania akcji

[URL="http://www.dogomania.184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29"]http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29[/URL]

RAZEM możemy więcej![/I]

Napiszcie którą literę bierzecie :)
Dzięki!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...