Jump to content
Dogomania

AKCJA STERYLIZACJA -WZNAWIAMY ! Tymczasowe konto


3 x

Recommended Posts

No jest myśliwym, a jarek kocha swojego kota... co nie znaczy, że będzie lepszym prezydentem. Zresztą... Ja wybieram mniejsze zło.
Na panią Karinę (nie mnie:]) pełnomocnik ds. zwierząt też bym nie liczyła. Pozmieniały się pani priorytety, a nas nie stać na jej pomoc ;)
Ale i tak do niej napiszę.

Czekam na wycenę bandamek, koszulek, opakowań... Ale i sponsorów trzeba.
Może ktoś zna firmy, co mają psiolubnych dyrektorów i w zamian za reklamę rzucą ok. 1000zł :hmmmm: na produkcję gadżetów?:roll:

Kraków na szczęście, większość psów ma ciachniętych w schronie, ale istne szaleństwo tu mamy. Myślę co się teraz dzieje w Sandomierzu, tam społeczeństwo.... szkoda słów. Psy, koty się topią :( ja nie mam jak pomóc.
Musimy ciachać, ciachać..
Potrzeba nam reklamy, ludzi chętnych i z pomysłami ;)
wszelkie "dojścia" mile widziane :)

dzięki Viola, że jesteś. Musi się udać tym razem.

Link to comment
Share on other sites

Uda sie - na pewno. Myśle ze akcja sie rozkręci - wszystko powoli nabiera tempa - popatrzcie na bazarki.. Na początku było tylko kilka wątków, a jak ruszyło.. Tak samo AFN. Trzeba czasu - jak wystrylizujecie jedną, druga, dziesiatą suczke to na wątku pojawią sie inni..
Ja jestem dobrej myśli.

Link to comment
Share on other sites

Tak ja też bardzo prosze o pomoc w sterylizacji suk p.Ali, u niej sytuacja jest coraz cięższa, psiaków przybywa a pieniędzy niestety nie, ogłaszamy psiaki ale jest ciężko strasznie z adopcjami. P.Ala nie może pozwolić sobie na kolejne szczeniaki, dopiero wyadoptowałyśmy kilka a jeszcze kilka podrostków zostało i utknęły:(
Uważam że akcja jak najbardziej potrzebna i trzeba ją propagować, u nas w schronie suczki i większość psów jest sterylizowana, ale właśnie takim ludzim jak p.Ala pomoc jest niezbędna.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem dlaczego, ale nie mogę wysłać PW do Soemy...
To zgłaszam tą sunię. Ona ma właściciela ale nie stać ich na sterylkę... A sunia lada dzień będzie rodzić.

[url]http://www.dogomania.pl/threads/186144-Sunia-w-zaawansowanej-ci%C4%85%C5%BCy!Potrzebna-kasa-na-sterylizacj%C4%99.-na-gwa%C5%82t.-Okolice-S%C5%82upska?p=14726753#post14726753[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinia098']Nie wiem dlaczego, ale nie mogę wysłać PW do Soemy...
To zgłaszam tą sunię. Ona ma właściciela ale nie stać ich na sterylkę... A sunia lada dzień będzie rodzić.

[url]http://www.dogomania.pl/threads/186144-Sunia-w-zaawansowanej-ci%C4%85%C5%BCy!Potrzebna-kasa-na-sterylizacj%C4%99.-na-gwa%C5%82t.-Okolice-S%C5%82upska?p=14726753#post14726753[/url][/QUOTE]
Akcja obejmuje tylko suki bezdomne. Ale z tego co widzę. suka się oszczeniła. Nie rozumiem, czego szczeniaka nie uśpiono, skoro i tak miała być aborcyjna.

Link to comment
Share on other sites

Prawdopodobnie uda mi się załatwić artykuł o akcji w Gazecie Krakowskiej (potrzebuję dokładne inf, taki skrót, żebym wiedziała co dokładnie powiedzieć redaktorowi) i jak będą jakieś plakaty rozwieszę w restauracji rodziców na rynku i w pracy chłopaka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkanarekk']Prawdopodobnie uda mi się załatwić artykuł o akcji w Gazecie Krakowskiej (potrzebuję dokładne inf, taki skrót, żebym wiedziała co dokładnie powiedzieć redaktorowi) i jak będą jakieś plakaty rozwieszę w restauracji rodziców na rynku i w pracy chłopaka.[/QUOTE]
O to bardzo fajny pomysł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Może można póki co zrobić jakiś wzór plakatów i rozsyłać mailem między sobą, drukować na własny koszt i rozwieszać?[/QUOTE]
Wszystko można Lady, ja nie wyrabiam. Już rozmawiałam z Kkanarekk, ogarnę Sandomierz, wrócę do KRk i siąde nad tekstem. Nie mogę myśli sensownych zebrać, jak tylko zwierząt pomocy wszędzie oczekuje :( przepraszam Was.. ale na sekundę takie sprawy muszą zejść na drugi plan.
Można zgłaszać bezdomne suki, reklamować akcję, ja uzupełniam co mogę. Wpłat nawet nie rozliczyłam ostatnich.. Poprawię się.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/186165-SANDOMIERZ-przytulisko-po-POWODZI-p%C4%99ka-w-szwach.-Potrzebna-pomoc-dogomaniak%C3%B3w[/url]!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Wszystko można Lady, ja nie wyrabiam. Już rozmawiałam z Kkanarekk, ogarnę Sandomierz, wrócę do KRk i siąde nad tekstem. Nie mogę myśli sensownych zebrać, jak tylko zwierząt pomocy wszędzie oczekuje :( przepraszam Was.. ale na sekundę takie sprawy muszą zejść na drugi plan.
Można zgłaszać bezdomne suki, reklamować akcję, ja uzupełniam co mogę. Wpłat nawet nie rozliczyłam ostatnich.. Poprawię się.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/186165-SANDOMIERZ-przytulisko-po-POWODZI-p%C4%99ka-w-szwach.-Potrzebna-pomoc-dogomaniak%C3%B3w[/url]![/QUOTE]

Ok, rozumiem. Dziś uderzę do sponsorów zagranicznych, może akurat.

Link to comment
Share on other sites

Soema
Chciałam się zapytać o pomoc przy sterylizacji suczki wyciągniętej z Sosnowieckiego schronu która wczoraj trafiła na DT do Renata5. Renata ma pod swoją opieką wiele psów, suczce niedługo prawdopodobnie zbliża się cieszka, psy u Renatki wariują potrzebna jest pilna sterylka którą można zrobić nawet jutro jednak koszt to 280zł taniej niestety nie ma:shake:. Na koncie na psiaki mamy tylko 15zł:-( a je trzeba jeszcze zaszczepić i wyżywić same nie damy rady, chociaż zrefundowanie połowy byłoby dla nas wielką pomocą
To wątek suczki i staruszka które pojechały do Renatki:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/185631-2-PSY-W-KARCERZE-staruszek-i-sunia-w-DT-PILNIE-POTRZEBNE-WSPARCIE?p=14739373#post14739373[/url]

Link to comment
Share on other sites

Nadal powodz na pierwszym miejscu, ile to juz trwa...
Ale zycie musi isc dalej, wiec na razie rzucam drobny pomysl: wszyscy z nas, popierajacych, dolaczaja do swojego podpisu bannerek "Akcji-sterylizacji" (jezeli jeszcze nie maja) - gdziekolwiek sie wpiszemy na dogo, pozostanie po nas wowczas zywy link, na ktory tylko wystarczy kliknac, aby znalezc sie na tym watku. Ja tez Was znalazlam dzieki bannerkowi w podpisie kolezanki z watku!

Soema, podziwiam Cie. Od dawna sledze rozne watki z Twoim udzialem i naprawde, nalezy Ci sie pomnik. I nie mysl, ze to takie nierealne. W Kazimierzu jest pomnik psa. Dlaczego nie mialby powstac pomnik ofiarnego wolontariusza i organizatora? Oczywiscie priorytet finansowy to w tej chwili skarbonka sterylkowa, ale w przyszlosci, kiedy sie polepszy sytuacja, mozna by postawic taki pomnik, ja juz nawet mam wizje, jak powinien wygladac, bylaby to mianowicie postac kobieca w dlugiej szacie lub w spodniach, stojaca lub siedzaca, u kolan ktorej tula sie psy, a ona je obejmuje opiekunczym gestem. I jeszcze w dodatku mam kolege rzezbiarza, ktorego bym zmiekczala na kazdy sposob, aby jak najmniej wzial (na pomnik zlozyloby sie spoleczenstwo, jak dla Sienkiewicza, to jasne).
Badzmy dobrej mysli. Zeby sie tylko ta powodz skonczyla.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='viola005']Nadal powodz na pierwszym miejscu, ile to juz trwa...
Ale zycie musi isc dalej, wiec na razie rzucam drobny pomysl: wszyscy z nas, popierajacych, dolaczaja do swojego podpisu bannerek "Akcji-sterylizacji" (jezeli jeszcze nie maja) - gdziekolwiek sie wpiszemy na dogo, pozostanie po nas wowczas zywy link, na ktory tylko wystarczy kliknac, aby znalezc sie na tym watku. Ja tez Was znalazlam dzieki bannerkowi w podpisie kolezanki z watku!
.[/QUOTE]

viola Twoj banerek jest chyba zle podlinkowany, bo mnie przekierowuje na watek niepelnosprawnej suni;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chita']viola Twoj banerek jest chyba zle podlinkowany, bo mnie przekierowuje na watek niepelnosprawnej suni;)[/QUOTE]

chita, w tej chwili sprawdzilam, ja wchodze bez problemu, moze sprawdzmy czy innych przekierowuje? ale nawiasem mowiac na dogo jest sporo niefunkcjonalnosci, ciagle czytam na watkach ze nie dziala pw, nie przekierowuje etc - no ciekawe, co z tym bannerkiem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='viola005']chita, w tej chwili sprawdzilam, ja wchodze bez problemu, moze sprawdzmy czy innych przekierowuje? ale nawiasem mowiac na dogo jest sporo niefunkcjonalnosci, ciagle czytam na watkach ze nie dziala pw, nie przekierowuje etc - no ciekawe, co z tym bannerkiem?[/QUOTE]
Trzy pierwsze obrazki masz podlinkowane jednym wątkiem, przynajmniej mi się tak wyświetlają.

Link to comment
Share on other sites

czy byłaby możliwość zapisania w kolejkę (chociaż nie wiem czy na to będzie czas:() malutkiej bezdomnej suni prawdopodobnie szczennej, koczującej w okolicach domu jednej z dogomaniaczek?

chodzi o sunię z tego wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186027-Mała-sunia-w-ciąży-koczuje-w-lesie-(((-BŁAGAM-O-POMOC-mazowieckie[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gisic87']Dziękujemy:loveu: Już lecę donieść na wątek wspaniałą nowinę tylko pytanie kiedy możemy sunie sterylizować?[/QUOTE]

[quote name='tripti']czy byłaby możliwość zapisania w kolejkę (chociaż nie wiem czy na to będzie czas:() malutkiej bezdomnej suni prawdopodobnie szczennej, koczującej w okolicach domu jednej z dogomaniaczek?

chodzi o sunię z tego wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/186027-Ma%C5%82a-sunia-w-ci%C4%85%C5%BCy-koczuje-w-lesie-%28%28%28-B%C5%81AGAM-O-POMOC-mazowieckie"]http://www.dogomania.pl/threads/186027-Mała-sunia-w-ciąży-koczuje-w-lesie-(((-BŁAGAM-O-POMOC-mazowieckie[/URL][/QUOTE]

[B]Kobitki nie ma kolejki, bo jest kasa. [/B]
Proszę podawać cenę, gabinet, watek suni. I ciachać!!

Ja za sekundę wpiszę kolejne wpłaty.


P.S.
to że jest kasa nie znaczy, że robimy drogie sterylki...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...