Jump to content
Dogomania

tula

Members
 • Posts

  3626
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Converted

 • Location
  Radom

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

tula's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

11

Reputation

 1. dzięki Mtf za info:) to zdejmę jej ogłoszenia, umknęło mi, że pojechała do ds., ale bardzo się cieszę. Prześlę tej Pani link.
 2. Dziewczyny czy Karmen - taka pekińczykowata czarna jest jeszcze u p.Ali? Dostałam zapytanie w jej sprawie, kobieta pyta czy jest możliwość dowozu do Warszawy czy sunia jest wysterylizowana. Nie zostawiła niestety nr tel.
 3. Iza każdemu psiakowi życzę takiej Pani jak Ty:) Janka znalazła wymarzony przez siebie i nas DOM:)
 4. ja pewnie nie będę niestety na limanowskiego.. ciężko mi wyrwać się z domu a teraz wyjeżdżam na turnus rehabilitacyjny z synem, ale moje dwie koleżanki dokarmiają tam regularnie trzy dzikie kociaki, które koczują na cmentarzu. Nic nie mówiły o piesku więc pewnie go nie spotkały. Napiszę do nich może go zobaczą. W ostatnim nicku podanym przez Mtf jest błąd, z Radomia jest lilith27.
 5. Profil Dianki vel Janki na FB:) : [URL]https://www.facebook.com/pages/Oto-Janka/155697797940502[/URL]
 6. Jeśli wyrazicie zgodę to chciałabym zgłosić kolejną sunię z przytuliska Ali Orzechowskiej, nie wiem jeszcze dokładnie która to sunia bo w przytulisku jest co najmniej kilka do sterylizacji, ale na pewno taka do 20 kg, sterylizacja kosztowałaby ok 200-250 zł. Nie wiem czy weterynarz, która sterylizowała poprzednie zgłaszane przeze mnie sunie w ogóle przysłała faktury, bo niestety nie dostałam od niej zdjęć drugiej suni którą zgłosiłam mimo moich próśb. Tym razem sunia byłaby sterylizowana w innej lecznicy.
 7. Witaj Guciek:) szukam kogoś kto mógłby regularnie zawozić sunie (2 lub 3 jednocześnie) na sterylizacje z przytuliska w okolicach Warki (dokładnie z Augustowa) do Warszawy i przywozić je tego samego dnia z powrotem. Chciałabym zapytać czy byłaby możliwość abyś się tego podjęła i jeśli tak to jaki byłby koszt takiej trasy? Pozdrawiam.
 8. niestety dt w którym jest Diana która miała zabieg 13 lutego nadal nie otrzymał zwrotu, informacje których brakowało wysyłałam jakiś czas temu na pw, tak nieśmiało przypominam się :)
 9. chciałabym zapytac czy wszystkie dane dot. sterylki Diany są już w porządku? Bo dt sam założył za zabieg i zależy mi aby szybko dostał zwrot:)
 10. melduję się na Twoje zaproszenie 3x:) zaraz przeleję 30 zł.
 11. adres wysłany na PW:) a poniżej wklejam zdjęci Dianki po sterylizacji: [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/ZdjAumltradecie0061_zps8384e117.jpg[/IMG] [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/ZdjAumltradecie0081_zps678f8df2.jpg[/IMG]
 12. Dianka vel Janka została 13 lutego wysterylizowana dzięki Akcji sterylizacji za co bardzo dziękujemy:) Poniżej wklejam filmik z gwiazdeczą w roli głównej:) mądra sunia, Iza ją bardzo dużo nauczyła: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=Z3VCX28uqas&feature=youtu.be[/URL]
 13. [quote name='3 x']ciachać :)[/QUOTE] bardzo dziękuję:) wydawało mi się że za listopad wpłacałam wcześniej i w ostatnim przelewie wpisałam, że to deklaracje od grudnia do kwietnia. 3x wpisz proszę jak dojdzie przelwe od mnie że to od listopada do marca, chyba że coś wczesniej mam zaległe to ureguluję.
 14. ja swoją deklarację wpłaciłam w zeszłym tygodniu za kilka miesięcy do przodu, przepraszam za opóżnienie. Chciałabym zapytać czy mogłabym zgłosić kolejną sunię, jest to Dianka z tego wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/172687-Adoptowana-ze-schroniska-po-dwóch-latach-straciła-dom-(RADOM-ŁÓDŹ)/page5[/URL] Sunia po prawie 3 latach od adopcji straciła dom, na szczęście po apelu na Fb zgłosiła się pani, która dała Diance dom tymczasowy. Niestety sunia jest niewysterylizowana bo poprzednia właścicielka nie zadbała o to mimo że parę lat temu załatwiłam jej bezpłatną sterylkę w fundacji. Teraz nie ma już takiej możliwości. Dianka ma wyznaczony zabieg na 13 lutego, koszt 150 zł w Centrum dr Seidla na ul. Pojezierskiej w Łodzi.
×
×
 • Create New...