Jump to content
Dogomania

tula

Members
 • Content Count

  3626
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

1 Follower

About tula

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Radom

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. dzięki Mtf za info:) to zdejmę jej ogłoszenia, umknęło mi, że pojechała do ds., ale bardzo się cieszę. Prześlę tej Pani link.
 2. Dziewczyny czy Karmen - taka pekińczykowata czarna jest jeszcze u p.Ali? Dostałam zapytanie w jej sprawie, kobieta pyta czy jest możliwość dowozu do Warszawy czy sunia jest wysterylizowana. Nie zostawiła niestety nr tel.
 3. Iza każdemu psiakowi życzę takiej Pani jak Ty:) Janka znalazła wymarzony przez siebie i nas DOM:)
 4. ja pewnie nie będę niestety na limanowskiego.. ciężko mi wyrwać się z domu a teraz wyjeżdżam na turnus rehabilitacyjny z synem, ale moje dwie koleżanki dokarmiają tam regularnie trzy dzikie kociaki, które koczują na cmentarzu. Nic nie mówiły o piesku więc pewnie go nie spotkały. Napiszę do nich może go zobaczą. W ostatnim nicku podanym przez Mtf jest błąd, z Radomia jest lilith27.
 5. Profil Dianki vel Janki na FB:) : [URL]https://www.facebook.com/pages/Oto-Janka/155697797940502[/URL]
 6. Cisowianka, Mysza1 bardzo dziękuję że weszłyście na wątek, chyba trzeba rozwiesza ogłoszenia gdzie się tylko da, może mała poszła w kierunku byłego dt? Moja siostra mieszka na Pradze i gdyby ktoś jej podrzucił ogłoszenia to na pewno tez by porozwieszała, często tez jeździ w kierunku centrum, ale niestety komunikacją miejską. Tanitka a na terenie CZD wieszałaś, byłam tam nie raz na oddziale z synem i widziałam że po ich terenie tez chodzą psiaki, a tam olbrzymie ilości ludzi się przewijają, może ktoś ją zauważy.
 7. Ogłoszenia trzeba rozwieszać wszędzie gdzie się da, w okolicach obecnego i poprzedniego dt, w miejscach które sunia znała i bywała na spacerach. Moja sunia kiedyś zaginęła na tydzień, ogłoszenia w necie nie przyniosły efektu, a znalazła się dzięki ogłoszeniom rozwieszanym w każdym miejscu gdzie bywała i w okolicach, koczowała w lesie gdzie jeździłyśmy na spacery i właśnie ogłoszenie tam zawieszone zobaczyli ludzie którzy ją dostrzegli. Trzymam mocno kciuki aby Fifi się znalazła, jednak ktoś może ją dostrzec tylko jeśli jej zdjęcia i info będą rozwieszane w mieście, dobrze tez napisać że czeka
 8. Jeśli wyrazicie zgodę to chciałabym zgłosić kolejną sunię z przytuliska Ali Orzechowskiej, nie wiem jeszcze dokładnie która to sunia bo w przytulisku jest co najmniej kilka do sterylizacji, ale na pewno taka do 20 kg, sterylizacja kosztowałaby ok 200-250 zł. Nie wiem czy weterynarz, która sterylizowała poprzednie zgłaszane przeze mnie sunie w ogóle przysłała faktury, bo niestety nie dostałam od niej zdjęć drugiej suni którą zgłosiłam mimo moich próśb. Tym razem sunia byłaby sterylizowana w innej lecznicy.
 9. Witaj Guciek:) szukam kogoś kto mógłby regularnie zawozić sunie (2 lub 3 jednocześnie) na sterylizacje z przytuliska w okolicach Warki (dokładnie z Augustowa) do Warszawy i przywozić je tego samego dnia z powrotem. Chciałabym zapytać czy byłaby możliwość abyś się tego podjęła i jeśli tak to jaki byłby koszt takiej trasy? Pozdrawiam.
 10. niestety dt w którym jest Diana która miała zabieg 13 lutego nadal nie otrzymał zwrotu, informacje których brakowało wysyłałam jakiś czas temu na pw, tak nieśmiało przypominam się :)
 11. chciałabym zapytac czy wszystkie dane dot. sterylki Diany są już w porządku? Bo dt sam założył za zabieg i zależy mi aby szybko dostał zwrot:)
 12. melduję się na Twoje zaproszenie 3x:) zaraz przeleję 30 zł.
 13. adres wysłany na PW:) a poniżej wklejam zdjęci Dianki po sterylizacji: [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/ZdjAumltradecie0061_zps8384e117.jpg[/IMG] [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/ZdjAumltradecie0081_zps678f8df2.jpg[/IMG]
 14. Dianka vel Janka została 13 lutego wysterylizowana dzięki Akcji sterylizacji za co bardzo dziękujemy:) Poniżej wklejam filmik z gwiazdeczą w roli głównej:) mądra sunia, Iza ją bardzo dużo nauczyła: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=Z3VCX28uqas&feature=youtu.be[/URL]
 15. [quote name='3 x']ciachać :)[/QUOTE] bardzo dziękuję:) wydawało mi się że za listopad wpłacałam wcześniej i w ostatnim przelewie wpisałam, że to deklaracje od grudnia do kwietnia. 3x wpisz proszę jak dojdzie przelwe od mnie że to od listopada do marca, chyba że coś wczesniej mam zaległe to ureguluję.
×
×
 • Create New...