Jump to content
Dogomania

tula

Members
 • Content Count

  3,626
 • Joined

 • Last visited

About tula

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Radom

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziewczyny czy Karmen - taka pekińczykowata czarna jest jeszcze u p.Ali? Dostałam zapytanie w jej sprawie, kobieta pyta czy jest możliwość dowozu do Warszawy czy sunia jest wysterylizowana. Nie zostawiła niestety nr tel.
 2. Ogłoszenia trzeba rozwieszać wszędzie gdzie się da, w okolicach obecnego i poprzedniego dt, w miejscach które sunia znała i bywała na spacerach. Moja sunia kiedyś zaginęła na tydzień, ogłoszenia w necie nie przyniosły efektu, a znalazła się dzięki ogłoszeniom rozwieszanym w każdym miejscu gdzie bywała i w okolicach, koczowała w lesie gdzie jeździłyśmy na spacery i właśnie ogłoszenie tam zawieszone zobaczyli ludzie którzy ją dostrzegli. Trzymam mocno kciuki aby Fifi się znalazła, jednak ktoś może ją dostrzec tylko jeśli jej zdjęcia i info będą rozwieszane w mieście, dobrze tez napisać że czeka nagroda.
 3. chciałabym zapytac czy wszystkie dane dot. sterylki Diany są już w porządku? Bo dt sam założył za zabieg i zależy mi aby szybko dostał zwrot:)
 4. zagłosowane na Szczecinek i Bono, udostępnione na FB
 5. Dianka ma szanse na szkolenie u dobrego behawiorysty w Łodzi, tych problemów z agresją nie można tak zostawić, ale koszt szkolenia to 250 zł, jednak to jest aż 8 spotkań więc cena naprawdę okazyjna, powiem szczerze że nie mam juz za bardzo kasy żeby je opłacić. Dzisiaj zrobiłam jeszcze przelew za poprzednie zakupy i za karmę którą teraz je Dianka, razem 100 zł. Lilith masz może jakiś pomysł jakby zdobyć fundusze na szkolenie? Może jakiś bazarek, cokolwiek, ja się na tym niestety nie znam.. Iza cały czas ćwiczy z Dianką, sunia już coraz lepiej reaguje na obcych w domu, przestała rzucać się na jedzenie jak było na poczatku, wykonuje mnóstwo komend. Została zaczipowana, Iza na własny koszt zakupiła jej specjalne suplementy diety które poleciła behawiorystka.
 6. Niestety nie udało mi się dodzwonić do p.Ali, ale rozmawiałam z jej koleżanką p.Aliną która ma z nią stały kontakt i rozmawiały dzisiaj. Paczka dotarła, p.Ala prosiła aby serdecznie podziękować bardzo się ucieszyła, ale nie wiem czy coś sie p.Alinie pomyliło bo mówiła że to było 40 kg a nie 20. Cień Nadziei bardzo dziękujemy Tobie i rodzicom:)
 7. Dianka ma cieczkę, za jakies dwa miesiące przydałaby się sterylka, chyba że wcześniej.
 8. [quote name='wiosenka']To wiadomość z 17.11! Ja niestety nie jestem na FB[/QUOTE] Wiosenko ja zgłosiłam, dziękuję że wkleiłaś link:)
 9. [quote name='Czoko']Czy znacie ten wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236562-AKCJA-POMOCY-SCHRONISKOM-aż-6ton-karmy-do-przekazania[/URL][/QUOTE] tak po wpisie Wiosenki na wątku p.Ali zgłosiłam tam jej przytulisko:)
 10. [quote name='Mileczka']Szkoda, że nie udało się wygrać głosowania, taka pomoc to zapewne pełne miski na kilka miesięcy. Prosiłam znajomych o pomoc w głosowaniu, teraz proszą o pomoc w zakupieniu karmy. Mam nadzieję, że uda nam się zebrać większą ilość. Czy prosić też o koce, kołdryitp. Nie wiem co jeszcze jest potrzebne?[/QUOTE] dziekujemy, najbardzie potrzebna karma oczywiście, ale koce też się na pewno przydadzą, bo psy niszczą, potrzebne też są środki przeciw pchłom i kleszczom, ale najważniejsze żeby zwierzaki miały co jeść:) Nawet najtańsza karma, wszystko się przyda.
 11. [quote name='Cień Nadziei']Cześć moi rodzice wygrali w loterii 20kg karmy, husse pro, którą chcą przeznaczyć dla najbardziej potrzebujących. Podajcie dane na jaki mamy wysłać karmę :) Pozdrawiamy[/QUOTE] Serdecznie dziękujemy:) Kontakt do p.Ali i adres: tel: 0-514-974-090 lub 48 662 73 45 Prywatne przytulisko Ali Orzechowskiej Ul. Wspólna 15 Augustów 26-902 Grabów Nad Pilica
 12. Bardzo Wam dziękuję za pomoc w zdobywaniu głosów, strasznego mam doła, że się nie udało, ciężko mi było powiedzieć to p.Ali, choć już wiedziała. A teraz tak sobie siedzę i się zastanawiam skąd wytrzasnąć karmę na zimę.. Poker dotarła paczka od Ciebie, p.Ala prosiła aby bardzo podziękować, na części posłanek psiaki już się rozgościły:) Dziękuję.
 13. na Krakvecie ciągle logują sie dziwne nicki, w transzach po kilka mniej więcej w tym samym czasie, np: profil346, obram345, upper34, wlot345, wsporn345, separ345 itd., albo: smax3456, picasso3456, xantia3456, cmax3456, clio6543, alhambra6543, vento3456, berlingo6543, astra6543, lancer3456 itd itp. Pewnie takch zestawów są dziesiątki, Marzenka napisała do p.Marka ale nie ma jeszcze odpowiedzi. Dla mnie to jest conajmniej dziwne, w powitaniach tych "osób" jest co najwyżej jedno słowo: hej, cześć, witam.
 14. [quote name='waldi481']Witam prosimy najuprzejmiej nie pisać do nas w sprawie głosowania na krakvecie.Nie dlatego,że żle życzymy obecnemu kandydatowi wybranemu,ale dlatego,że nie mamy komórki i nie będziemy kupować by zagłosować. Nie zawsze mamy pieniądze na potrzeby bieżące. Powodzenia Elżbieta[/QUOTE] będziemy wdzięczne jeśli wyślecie info do znajomych, wkleicie na swoich wątkach, to byłaby dla nas wielka pomoc.
 15. [quote name='mtf zalesie']jan robie pw wg listy uzytkownikow- jestem juz na str.201-litera d -moze ktos wezmoe od konca[/QUOTE] to ja wezmę od końca ale tak jak pisałam według mojej listy, najpierw do tych do których wysyałałam w wewnętrznym, jak starczy czasu będę słać dalej ale tez do aktywnych:) Szlag mnie trafia że można wysłac tylko jedną wiadomośc na minutę..
×