Jump to content
Dogomania

Bazyle i Panbazyle Herbu Bazyl i ogar


panbazyl

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No, to już jak Wam będzie pasowało, bo dziś muszę moim robotnikom (mąż i ojciec) obiad zrobić jakiś dobry ;)
Od przyszłego tygodnia już raczej nie będę mieć żadnych gości ani planów, więc może jakoś uda nam się zgadać :)

Link to comment
Share on other sites

z jego oczami wszystko jak najbardziej ok :) z czego się cieszę! Potwierdzone przez specjalistów i znawców rasy. ufff. To ja narobilam paniki. A u ogrów jest tak, ze one rosną - rośnie im głowa - co teraz bardzo widać, zmienia się układ czaszki, i się te fałdy skórne ukladają jak powinny. Po prostu u labków tak nie ma, ja narobiłam rabanu a tu - na szczęście !!!! - wielkie nic. Kropelki ze świetlika wkraplam mu, chyba dla swojego spokoju.
Do soboty musze kupić transporter dla mega kota :) Przyda się, bo najprawdopodobniej będzie jeszcze jeden facecik za 3 tygodnie, ale jak juz będą u mnie wtedy będę świętować. :)
a ogr jest duży! Czasem się na wystawach mocno zastanawialam, ze w klasie szczeniąt pokazuje się TAK WIELKIE psy i czy to na pewno nie pomyłka jakaś, bo szczenięta są wielkości dorosłego psa.... no prawie że. To nie pomyłka. Teraz wiem z autopsji (ale jak sie nie ma do czynienia ze szczeniętami z klasy szczeniąt to tak jest.....)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tascha']Matko- a cóżeś znowu wymysliła za plan ? to chociaz napisz, czy te nowe stwory to beda psiowe, kociowe , koniowe czy jakie?

a szanowny druga połowa wie, czy zyje w błogiej nieswiadmości hi hi? ;)[/QUOTE]
no Druga Połowa wie, ba nawet sam bardzo mnie cisnął na nowego domownika :) :) :) nawet pól dnia dzwonił na wiecznie zajęty telefon z allegro.... sam, bez proszenia.
Będziemy mieć dwa maine coony - obydwa rude, kocury, jeszcze jajeczne, ale za chwilę bez jaj. O co się postaram szybko :) Koty są z rodowodami, nie z "adopcji" hodowlanych ani z pseudo. :)
a dziś poszłam po torbę/kontener do przewozu kota do zooskelpu. I co się okazało? że jak kupię 4 kg suchej karmy Puriny to torba na kota jest gratis :) i wiecie chyba co zrobiłam (i tak karmę miałam jakąś kupić) - mają też dosc fajną - zwłaszcza dla mniejszych ras - promocję przy zakupie worka 15 kg karmy to dodają taka klatkę -kojec. Dla labków/ogarów.

Link to comment
Share on other sites

no miałam nie gadać, ale sobie pogadam. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie jak trzeba, tzn że będę miała w końcu u siebie te koty. Pierwszy juz niedługo, drugi za jakieś 2 tygodnie. Koty są jak najbardziej z legalnego miejsca, a co mnie cieszy - nie wspieram żadnej hodowli!!!! Ani pseudo tym bardziej. I nie są z "adopcji" hodowlanej - ale juz znacie moje podejście do tej dziwnej praktyki.
Oczywiście liczę się z tym, że nie będę miala tych kotów, bo to co było do tej pory powinno mnie tylko w tym utwierdzić, ale przynajmniej jednego kota jestem pewna :) Oczywiście odjajczanie mnie czeka, ale damy radę. No i praca z psami. Koty dostaną swój pokój - jedyny w domu co ma drzwi, będą "pod kluczem". Kupiłam na razie jedne szelki na mega kota, drugie kupię jak będzie ich dwa. I będę po wsi łazić na spacery z 4 psami i 2 kotami (mam nadzieję, że do czubkow mnie tu nie wyślą, choć tu większośc ludzi lekko pokręconych - jest taki koleś co chodzi z kozą przy nodze na spacery...)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...