Jump to content
Dogomania

14-letni Anik został Małym Księciem :-)


Mantis

Recommended Posts

no spytac nie zaszkodzi...jak ostatnio posyłaliśmy tam boroczka to wzieła 300 zł na mc ale teraz nie wiem jak sprawa wylada bo nasza bida szybko znalazła domek...

a powiedzcie.... te 100 zł to juz jest z tych rozliczen podatkowych? ja tak pobieżnie troche tu czytam wiec wybaczcie...
ii ... wogóle nie jest zdiagnozowany?

Link to comment
Share on other sites

dokładnie dzwonic... jak chcecie moge zadzwonic

ale powiedzcie mi jeszcze jaki psiak jest w stosunku do ludzi... on wykazuje zainteresowanie kontaktem czy go unika czy mu obojetne ???
wyadaje mi sie mało adopcyjny ... wiek i ta głowa... ładny jest no ale cóz... dobrzez że schorn go jeszcze nie skreslił

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IVV']zwykle psy potrzasaja glowa jak jest problem z uszami,moze to jest latwe do usuniecia tylko potrzebny vet.
Madallena postaram sie cos podeslac.[/QUOTE]

Tak, dokładnie, może mieć zapalenie uszu

Zobaczcie :placz::placz::placz::placz::placz::placz:

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/183430-Pogryziony-Miso-bA-aga-o-pomoc-bez-naszej-pomocy-nie-da-sobie-rady[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ja stałam koło jego boksu jakieś 10 min. robiąc zdjęcia i nie widziałam żeby potrząsał głową, zachowywał się normalnie.
Ale na jednym z filmików przytuliska w Głownie widać że Puszek vel Yogi chodzi tam i z powrotem i tą głową kręci, więc tak jest.
A po za tym jakby go ostrzyć, to byłby bardzo ładny z niego psiak, no i jest bardzo kochany ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Nika, a jaki duży jest Yogi ?
I gdzie te filmiki z Głowna ?[/QUOTE]

Trochę za kolano, średni.
Tu jest filmik : [url]http://przytulisko.glowno.pl/odsrodka_film.htm[/url]
(on tam jest gdzieś w środku przez kilka sekund pokazany)

Link to comment
Share on other sites

Randa, wielkie dzieki!

Trzepanie glowa moze miec rozne przyczyny. Ale wydaje mi sie, ze gdyby byly to uszy to oni by o tym wiedzieli. Tak jak wiedzieli, ze Len ma alergie.

Moze gardlo go boli... moze...oj gdybac mozna dluuuugo!

Ktos deklarowal telefon do Kikou, mozna prosic? :)

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie...teraz weszłam, juz o tej godzinie nie bede dzwonic... zadzwonie jutro jak dam rade w pracy a jak nie to zaraz jak wróce.... ale to bedzie rozmowa na zasadzie zapytania czy Kikou ma jakies zwierzaki w kolejce, i ile by nam wzieła...ale wiadomo nie ma co wymagac żeby cos obiecywała skoro mamy tak niewiele stałych deklaracji....napewno najwazniejsze dla Kikou jest to czy Puszek jest jakkolwiek agresywny w stosunku do innych psiaków szczególnie tych słabszych...z tego co tu pobieznie czytałam to nie sadze wiec tak jej powiem (jesli zaobserwowałyscie cos innego prosze mnie uprzedzic do jutra > mój nr 510 266 079 < czy tez na wypadek gdybyscie same chciały zadzwonic... Póki co jestesmy umówione że ja jutro dzwonie

dobrej nocy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...