Jump to content
Dogomania

14-letni Anik został Małym Księciem :-)


Mantis

Recommended Posts

[quote name='leni356']A fundusze na niego? Co miesiąc trzeba 320 zł[/QUOTE]
Albo więcej,zależy gdzie pójdzie
Trzeba uskutecznić zmasowany atak żebraczy na pw.Może ktoś się zlituje,w końcu jest nas tu na dogo prawie 32 tys ludzi,ale z obserwacji widzę,że na psiaki płacą prawie jedne i te same osoby,a nikt nie ma studni z kasą bez dna:sad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leni356']A fundusze na niego? Co miesiąc trzeba 320 zł[/QUOTE]

mamy troche czasu. Mozna pozbierac. zrobic ceglaste, bazarki, posciagac ciotki.

To sytuacja wyjatkowa. Psu nie zostalo duzo zycia, a ma szanse pozyc jeszcze troche w godnych warunkach.

trzeba sie wziasc w garsc i do roboty.

jestesmy zwarte i gotowe do dzialania, do pomocy psu w potrzebie!

Kto bazarki ogarnia? Chetnie przekaze troche rzeczy (jak posprzatam mieszkanie ;) bo przed swietami nie zdazylam :D:D )

Link to comment
Share on other sites

Trzeba jeszcze dobrego maila wymyslic:

Czesc,

Psow na dogoamnii tysiace. Jedne w mniejszej, drugie w wiekszej potrzebie. Yogi nalezy do najbardziej potrzebujacych. Jest stary, niewidomy a do tego ma chorobe sieroca. Potrzebujemy deklaracji stalych i jednorazowych. Kazda zlotowka to szansa na jego godne zycie.

Kliknij na link i sama zobacz jak Yogi wola o pomoc!

[url]http://www.dogomania.pl/threads/182876-MiA-Yogi-niewidomy-jesienny-pan-bardzo-prosi-o-pomoc[/url]

Cos do modyfikacji...

Link to comment
Share on other sites

belka, Yogi jest w Głownie (miedzy Lodzia a Lowiczem). Zbieramy deklaracje, żeby umieścic go w hotelu. Mamy miejsce u Renaty (Sochaczew, niedaleko Warszawy) i zuziaM (...nie wiem gdzie :) )

Alma. Yogi bedzie cholernie wdzieczny za kazda zlotowke.

Musimy go wycioagnac i dac szanse na lepsze zycie :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madallena']Trzeba jeszcze dobrego maila wymyslic:

Czesc,

Psow na dogoamnii tysiace. Jedne w mniejszej, drugie w wiekszej potrzebie. Yogi nalezy do najbardziej potrzebujacych. Jest stary, niewidomy a do tego ma chorobe sieroca. Potrzebujemy deklaracji stalych i jednorazowych. Kazda zlotowka to szansa na jego godne zycie.

Kliknij na link i sama zobacz jak Yogi wola o pomoc!

[url]http://www.dogomania.pl/threads/182876-MiA-Yogi-niewidomy-jesienny-pan-bardzo-prosi-o-pomoc[/url]

Cos do modyfikacji...[/QUOTE]

i link nie dziala w moim PW :D

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny wczoraj zapytałam jeszcze o 2 domowe tymczasiki. oto jeden:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/134460-Wielkopolska-Opieka-domowa-DT-pA-atny-dla-maA-ego-nieagresywnego-zgodnego-psiaka[/URL]

Warunki w zasadzie są dwa:
tolerancja pozostałych tymczasowiczów i koty! Gniezno.

"mam do zaoferowania dom płatny dla małego, spokojnego, nieagresywnego i niehałaśliwego, zgodnego pieska/suczki, z możliwością wyadoptowania do domu w niemczech".

Yogi miałby tymczas domowy, całodzienną opiekę i kontakt z zcłowiekiem. Cena 12zł doba.
Bardzo dobra oferta jak Renaty S.


Zastanówcie sie czy Yogi jest tolerancyjny.

Link to comment
Share on other sites

strasznie duzy zwierzyniec,on chyba potrzebuje wiecej spokoju -przeciez nie widzi
i te Niemcy ???? oni przeciez maja tam duzo swoich psow .Ostroznie !!!! ja tu mieszkam od 20 lat i jedno wiem,ze utrzymanie psa z problemem zdrowotnym na zachodzie ,wiaze sie z duzymi (,powtarzam z DUZYMI ) pieniedzmi i zwykle jest on do uspienia. czesto laboratorja poszukuja roznych przypadkow zdrowotnych do swoich eksperymentow...

Link to comment
Share on other sites

U Renaty5 miałby fajnie, ale z tego co wiem to tam mogą być tylko małe psiaczki. Nie wiem jak koszt.
U ZuziM koszt to chyba byłby 350zł, miałby wprawdzie kojec i budę ale i czułą troskliwą opiekę i spacery, to o wiele lepsze niż tam gdzie jest. A i tak trzeba by żeby zbadał psiaka wet , i potem szukać domu.
12-letni Rawuś z Boguszyc po 9 latach schroniska dostał dom , to i Yogiemu musi się udać !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kizimizi']dziewczyny wczoraj zapytałam jeszcze o 2 domowe tymczasiki. oto jeden:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/134460-Wielkopolska-Opieka-domowa-DT-pA-atny-dla-maA-ego-nieagresywnego-zgodnego-psiaka[/URL]

Warunki w zasadzie są dwa:
tolerancja pozostałych tymczasowiczów i koty! Gniezno.

"mam do zaoferowania dom płatny dla małego, spokojnego, nieagresywnego i niehałaśliwego, zgodnego pieska/suczki, z możliwością wyadoptowania do domu w niemczech".

Yogi miałby tymczas domowy, całodzienną opiekę i kontakt z zcłowiekiem. Cena 12zł doba.
Bardzo dobra oferta jak Renaty S.


Zastanówcie sie czy Yogi jest tolerancyjny.[/QUOTE]
No i oprócz tego,czy Yogi jest tolerancyjny,jest jeszcze jedno,podstawowe pytanie,czy 14-letni,niewidomy pies będzie wchodził i schodził z 4-go piętra,bo ten domowy tymczas jest właśnie w bloku na tak wysokim piętrze
[quote name='Dogo07'][B]U Renaty5 miałby fajnie, ale z tego co wiem to tam mogą być tylko małe psiaczki[/B]. Nie wiem jak koszt.
U ZuziM koszt to chyba byłby 350zł, miałby wprawdzie kojec i budę ale i czułą troskliwą opiekę i spacery, to o wiele lepsze niż tam gdzie jest. A i tak trzeba by żeby zbadał psiaka wet , i potem szukać domu.
12-letni Rawuś z Boguszyc po 9 latach schroniska dostał dom , to i Yogiemu musi się udać ![/QUOTE]
Generalnie na razie do domu nie mogłabym go wziąć,o czym pisałam wcześniej,tylko do hotelikowego,ocieplanego pomieszczenia z kojcem i wybiegiem,będzie tam tylko max 7 psiaków,każdy będzie miał kojec dla siebie.Gdyby nie było domowego tymczasu,to pomieszczenie zawsze lepsze niż buda,ale to tylko moja delikatna propozycja

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IVV']ja tu mieszkam od 20 lat i jedno wiem,ze utrzymanie psa z problemem zdrowotnym na zachodzie ,wiaze sie z duzymi (,powtarzam z DUZYMI ) pieniedzmi i zwykle jest on do uspienia. czesto laboratorja poszukuja roznych przypadkow zdrowotnych do swoich eksperymentow...[/QUOTE]

No nie uogólniajmy, bo na dogo dzailaja osoby, które mieszkaja w Niemczech i tam wśród znajomych szukają normalnych domów i nikt psa nie usypia. To jakby powiedzieć, że każda adopcja na wieś to adopcja na łańcuch.

Jeśli warunki sa zbyt "tłoczne" to jest argument zeby zrezygnować ale upieram sie że niewidomy pies lepiej poczuje sie an domowym dt niż kojcu nawet w najwspanialszym hotelu.

Link to comment
Share on other sites

kurcze.... gdzies kiedys trafiłam na tego pieska.... i za chiny znaleźć go nie mogłam a po coałym necie szukałam....a tu nagle otwieram czyjś banner i ta biedna psinka....

wiecie... nie dosć że piesek niewidomy to jeszcze w zwiazku z przezyciami moze różnie reagowac na schody itp... kurde on potrzebuje być miziany....
12 zł troche duzo.... myslałyście o hoteliku u Kikou.... ona ma staruszki...w domu....mysle że czułby sie tam dobrze...niewim ile teraz by wziała.... ale mysle że mozna byłoby ponegocjowac na 10 zł za dobe.....jakby co to ja sie zgłaszam do negocjacji

Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie Renata przemawia na "tak". Dlaczego?

Po pierwsze - jest 30 zl taniej. A my mamy problemy z uzbieraniem czegokolwiek, wiec 30 zl to dla nas bardzo duzo.
Po drugie - odleglosc. Z Gówna do Sochaczewa jest ... ok 50 km.
Po trzecie - Renatka ma słabość do staruszków, juz ja to widze jak Yogi będzie mieszkal gdzies z boku :D

Nie wiem jak Wy, ale ja jestem na TAK na Renate.

Link to comment
Share on other sites

yy... pół Polski trzeba byłoby przejechać...niedlaeko wrocka.... ale transport jakby co sie znajdzie.... jak uważacie... ja gdy pierwszy raz o nim czytałam...chyba na stronie schronu jakiegos albo fundacji.... to pisało ze on tak psychicznie nie dokonca normalny....że ma jakies fobie i tiki czy cos takiego... zreszta nie dziwę sie skoro w małej komórce mieszkał...
dlatego sobie mysle że trzebaby było go pożadnie zsocjalizowac.... i dlatego chyba odpowiednie dt z stałym kontaktem z ludziem czy wąłsnie jakimis nieszkodliwymi psiakami (tak jest u kikou)...no ale nie wiem na czym polegaja inne dt....na ile dane osoby poświecaja czas konkretnym psiakom......?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...