Jump to content
Dogomania

14-letni Anik został Małym Księciem :-)


Mantis

Recommended Posts

Rozmawialam z Pania Zofia.

Prawdopodobnie (jak slonce da) w tym tygodniu przyjedzie fryzjerka i Ypogi bedzie...no piekny no :)

Umowilam sie wstepnie na 18 na spotkanie w Glownie. Bedziemy rozmawiac.

Powiedzialam jej o naszych planach. Jest na TAK, ale jeszcze porozmawia z jakas inna kobitka.

Z rozmowy wywnioskowalam, ze boja sie, ze beda musialy ponosic koszta jak Yogi bedzie w hotelu. Powiedzialam jej, ze wszystko bierzemy na siebie.

Acha!

Czy kazdy z nasc moze kupic na allegro FIPREX w sprAYU 250 ml? I wyslac do schroniska? Maja ogromny problem z kleszcaami :( dwa psiaki juz padly :(:( a oni maja baaardzo ograniczone fundusze:( na razie maja zapas na TYLKO 1 miesiac :( To tylko 30 pare zlotych a ZYCIE DLA ponad $) PSOW!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']A nasza Renatka nie ma miejsca[/QUOTE]
Jeżeli ja jestem Wasza;),to miejsca nie mam:-(,a jeżeli to nie o mnie chodzi,to nie wiem,czy tamta ma miejsce:roll:
[B]Madallena[/B] napisała mi na pw CHO DO NAS:D.No to JU JESTEM:mdrmed:
Ja tu byłam od samego początku i też byłam za imieniem YOGI;),śledzę chyba wszystkie watki staruszków,a ślepaczków to już w szczególności,ale nie zawsze piszę,no bo pomóc już nie mogę:-(

Link to comment
Share on other sites

zapisuje Yogiego i bede wchodzić i podnosic psiaczka. Chociaż tyle.
Widziałam ze pisaliście do Zuzi w sprawie hotelu. Jakiś zcas temu było miejsce z Wieliczce i zdaje sie u P.Marka w Bogatyni.
Jednak Yogi najlepiej czułby sie na domowym dt.
A pisaliście do .............. hhhh (chyba coś pokręcę) Kiko?

edit:
tu jeszcze jest tymczasik:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/172308-Domowy-tymczas-1-wolne-miejsce-dla-suczki?p=14377587#post14377587[/URL]

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny 5 maja to nie tak strasznie odległy termin.
Ponoc w Bogatyni jest miejsce i być może w Wieliczce ale Yogi potrzebuje moim zadniem bardzie opieki, kobiecej ręki a nie budy i kojca.

Najlepsze byłyby Zuzia albo Kikou.

edit:
napisałąm jeszcze na watku 2 domowych tymczasów; we Wrocku i jeszcze gdzies.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madallena']zuziaM odpisala:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/138597-HOTELIK-dla-staruszkow-i-psiakow-niepelnosprawnych-u-zuziaM?p=14464296#post14464296[/url]

Kikou tez bylaby swietnym rozwiazaniem ... napisalam na jej watku informacje z zapytaniem.[/QUOTE]
U Kikou byłby w domku,czyli rozwiązanie najlepsze z możliwych:)
U Zuzi byłby w budzie.Ja mogą wziąc na hotelik Yogusia też po weekendzie majowym,wprawdzie nie do domu,ale do pomieszczenia,w którym będzie mój nowy hotelik [url]http://www.dogomania.pl/threads/181230-Hotelik-Renata5?p=14242234[/url]
Także decydujcie

Link to comment
Share on other sites

Renata a powiedz Ty mi dziewczyno jakie u Ciebie sa koszta. I co to znaczy "mazowieckie" :D ?

No bo wlasnie, miejsce i dowoz. Czy znajdziemy transport do zuziaM? czy bedzie co zrobic z Yogim jak trafi w okolice Warszawy(do Warszawy) ... dobra, w kazde miejsce, w ktorym sie znajdzie po opuszczeniu Gowna :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madallena']Renata a powiedz Ty mi dziewczyno jakie u Ciebie sa koszta. I co to znaczy "mazowieckie" :D ?

No bo wlasnie, miejsce i dowoz. Czy znajdziemy transport do zuziaM? czy bedzie co zrobic z Yogim jak trafi w okolice Warszawy(do Warszawy) ... dobra, w kazde miejsce, w ktorym sie znajdzie po opuszczeniu Gowna :)[/QUOTE]
Mazowieckie,to Sochaczew 55km od Warszawy.Koszta-dla Yogusia 320zł/miesiąc,a jak jakis staruszek mi sie wyadoptuje,to zabiore kawalera do domu-na salony;)

Link to comment
Share on other sites

a z karma czy bez ? :)

Ja mysle, ze zabierzesz go na salony nawet przed wyadoptowaniem jakiegos innego ;)

Dziewczyny, jaka decyzja? (bo chyba jednak nie przywioze go w niedziele, tylko bedziemy kolowac transport jak sie zwolni miejsce bo teraz nie mamy z nim co zrobic, no chyba ze znajdzie sie jakis DT, ktory go przetrzyma do po 5 maja (zuziaM) lub Renaty.

o! jak to Sochaczew to blizej Glowna niz Warszawa :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madallena']a z karma czy bez ? :)

Ja mysle, ze zabierzesz go na salony nawet przed wyadoptowaniem jakiegos innego ;)
[/QUOTE]
Z karmą oczywiście.
Jak bedzie grzeczny i nie zaczepny i przede wszystkim będzie umiał chodzić po schodach,to może wcześniej go wezmę do siebie;)No ale czas pokaze,jak sie sprawy rozwiną i czy w ogóle do mnie przyjedzie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...