Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
 • Content Count

  9,780
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Lionees

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 07/23/1971

Converted

 • Location
  mazowieckie-Renata5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Masz gdzieś namiary na Edka?Pozdrawiam.Syla.

  1. Syla

   Syla

   Nie potrafię znaleźć nigdzie jego wątku.

  2. Syla

   Syla

   Spróbuję inaczej, ale nie jest to fajne.Szukanie wątku od własnego, osobistego psa....jest u mnie ponad 7 lat i ja się tam nie odzywałam jakiś czas.

    

 2. .[quote name='Lionees']Przepraszam za nieobecność,pieniążki oczywiście doszły.Dziękuję bardzo. Kochani... Chyba dobrym pomysłem byłaby zmiana dt Oskarkowi.Po prostu nie jestem w stanie być na dogo i fb i pilnować Oskarkowego wydarzenia a także jak widzicie tutaj też jestem rzadkim gościem.Psiakowi potrzeba jest osoby,która na bieżąco zdawałaby relację i wklejała fotki,bo to jest podstawa do znalezienia domu.Ja na daną chwilę nie nadaję się do tego i dojście do siebie po bardzo ciężkich chwilach jakie mnie w przeciągu ostatnich 3 miesięcy spotkały,będzie bardzo trudne.Równe 3 miesiące temu umarła moja Niunia,to był strzał w moje serce,do tej pory nie mogę się ogarnąć.Zmarły 2 osoby w mojej bardzo bliskiej rodzinie,teraz umiera Kajtuś,ten co się tak nie koniecznie lubi z Oskarkiem.Kajtuś jest już słabiutki,nie jest chory,jest bardzo stary,ma około 19 lat,u mnie jest ponad 3 lata.Jest na lekach i kroplówkach wzmacniających,ale to już końcóweczka Jego życia...bardzo mi Go żal,bardzo..ech..[/QUOTE] Witam i przepraszam za nieobecność oraz za Wasze nerwy związane z brakiem info o Oskarku.Bardzo proszę dokładnie przeczytać mój post,który pisałam w maju.Sugerowałam zmianę dt i nadal o to proszę.Wczoraj na skypie rozmawiałam z Secią,widziała Oskarka i poprosiłam,żeby przekazała Wam naszą rozmowę i najważniejsze informacje. Karolciu bardzo proszę o telefon,żeby ustalić dalsze szczegóły. Jeszcze raz przepraszam i żegnam się z Wami.
 3. Kajtuś umarł w wczoraj wieczorem,usnął i już się nie obudził. Dajcie mi chwilkę...wszystko napiszę i wkleję fotki jak pozbieram myśli,bo teraz jestem nieprzytomna...bardzo mi Go żal,bardzo..
 4. Renatko, proszę, odezwij się, próbuję jakoś pomóc Kajtusiowi, nie wiem jakich leków potrzebuje, napisałam nafb!

 5. Kajtuś jest bardzo słaby,jest na lekach i kroplówkach wzmacniających.Porobiłam badania,nie jest chory,nic konkretnego Mu nie dolega oprócz starości niestety a na to nie ma leku.. Potem powklejam fotki. Umarła moja Niunia maleńka dziewczynka babuleńka...nie mogę się pozbierać i już się chyba nie pozbieram. [url]http://img827.imageshack.us/img827/3492/r2504.jpg[/url] Tu Kajtuś z Niunią..
 6. [quote name='Karolcia_ko5']Bardzo proszę o potwierdzenie czy pieniążki doszły... ! [B]Na koncie Oskarka: 33 zł [/B][/QUOTE] Przepraszam za nieobecność,pieniążki oczywiście doszły.Dziękuję bardzo. Kochani... Chyba dobrym pomysłem byłaby zmiana dt Oskarkowi.Po prostu nie jestem w stanie być na dogo i fb i pilnować Oskarkowego wydarzenia a także jak widzicie tutaj też jestem rzadkim gościem.Psiakowi potrzeba jest osoby,która na bieżąco zdawałaby relację i wklejała fotki,bo to jest podstawa do znalezienia domu.Ja na daną chwilę nie nadaję się do tego i dojście do siebie po bardzo ciężkich chwilach jakie mnie w przeciągu ostatnich 3 miesięcy spotkały,będzie bardzo trudne.Równe 3 miesiące temu umarła moja Niunia,to był strzał w moje serce,do tej pory nie mogę się ogarnąć.Zmarły 2 osoby w mojej bardzo bliskiej rodzinie,teraz umiera Kajtuś,ten co się tak nie koniecznie lubi z Oskarkiem.Kajtuś jest już słabiutki,nie jest chory,jest bardzo stary,ma około 19 lat,u mnie jest ponad 3 lata.Jest na lekach i kroplówkach wzmacniających,ale to już końcóweczka Jego życia...bardzo mi Go żal,bardzo..ech..
 7. [IMG]http://wstaw.org/m/2013/05/20/DSC05988_640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://wstaw.org/m/2013/05/20/DSC05995_640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://wstaw.org/m/2013/05/20/DSC05996_640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://wstaw.org/m/2013/05/20/DSC06000_640x480.jpg[/IMG]
 8. [IMG]http://wstaw.org/m/2013/05/20/DSC05965_640x582.jpg[/IMG] [IMG]http://wstaw.org/m/2013/05/20/DSC05971_640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://wstaw.org/m/2013/05/20/DSC05972_640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://wstaw.org/m/2013/05/20/DSC05976_640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://wstaw.org/m/2013/05/20/DSC05978_640x480.jpg[/IMG]
 9. Kochani pieniążki doszły oczywiście w całości plus na odrobaczenie,szczepienia i kropelki p/kleszczowe. Bardzo dziękuję :) A teraz coś mniej miłego... Z pomocą ludzi z FB znalazłam Panią chętną na wizytę przed adopcyjną dla Oskarka,ale Pani,która chciała adoptować naszego kawalera dowiedziała się właśnie,że jest w ciąży i niestety adopcja nie może z tego powodu dojść do skutku :sad: Szkoda,bo domek zapowiadał się bardzo fajnie,Pani zakochana w Oskarku,no ale złożyło się jak się złożyło i taka a nie inna jest decyzja tej Pani.. Czyli szukamy dalej domku Może ktoś chętny za zrobienie świeżych ogłoszeń kawalerowi?:loveu: Zrobimy nowe,ładne fotki a telefon kontaktowy będzie do Wollygator,jeżeli się zgodzi na ponowne udostępnienia numeru.
 10. [quote name='martka1982']super! dziewczyny znacie kogoś z Targówka? nie ma na co czekać ciekawe jak to się stało,że schronisko zarzeka się, że wysłało zaległą kwotę za 2 miesiące już przed świętami a do Renaty nic nie dotarło...... już nie mówiąc o kwocie na szczepienia, odrobaczenie itd.......... z pierwszego postu wynika,że on ma (po rzekomym wysłaniu zaległości) nadal 208zł[/QUOTE] No troszkę długo idą,ale mam nadzieję,że to już ostatnie wpłaty,ponieważ jeżeli wszystko dobrze pójdzie,to Oskarek w kwietniu będzie już w swoim domku.Dlatego Kochani szukajmy osoby do wizyty przed adopcyjnej,rozsyłajcie info gdzie się da. Ja napisałam prośbę na FB w grupie "wizyty przed i po adopcyjne",może ktoś się zgłosi.
 11. [quote name='krolik2014']Witam OSKARKA i jego opiekunke po swietach ,czy ta kobieta zadzwonila wekend sie zbliza ,a i czy kasa sie odnalazla co miala dojsc[/QUOTE] [quote name='piescofajnyjest']ja tez jestem ciekawska.....[/QUOTE] Pieniążki jeszcze nie doszły. Ale mam za to super wieści! Rozmawiałam z Panią Agnieszką i Pani zdecydowała,że nie będzie przyjeżdżała na wizytę zapoznawczą,tylko prosi od razu o wizytę przed adopcyjną i jak wizyta wypadnie pozytywnie(moim zdaniem nie ma innej opcji :) ) to Pani od razu przyjeżdża po kawalera,bo Go pokochała już ze zdjęć. [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]Także szukamy osoby do wizyty Warszawa-Targówek!!![/B][/SIZE][/COLOR]
 12. [quote name='Karolcia_ko5']Pieniądze poszły więc lada dzień powinny być, proszę sprawdzać konto i dać znać. Jeżeli chodzi o odrobaczenie itd, jeżeli ktoś chętny pokryć no to było by super, jeżeli nie, schronisko na pewno się dołoży.[/QUOTE] Jak tylko pieniążki dojdą,to oczywiście dam znać-dziękuję za szybką odpowiedź Mam dobry aparat,to w Święta porobię Oskarkowi ładne fotki. Wszystkim życzymy zdrowych,pogodnych Świąt,buziaczki od Oskarka i całej mojej Rodzinki :)
 13. Pani zadzwoniła do mnie,że grypa Ją złapała i przeprasza,że nie może dojechać,ale absolutnie nie rezygnuje,tylko przekłada wizytę na po świętach.Także kciuki cały czas potrzebne,jednak wyciągając wnioski po kilku rozmowach z Panią myślę,że to będzie ten domek. Mam też pytanie do osoby,która jest odpowiedzialna za dbanie o pieniążki dla Oskarka.Pieniążki jeszcze nie doszły(luty i marzec) a także potrzeba 12zł na odrobaczenie,około 50zł na szczepienia i z 15 zł na krople p/kleszczom(na wszystko dam paragon jak zwykle). I moje pytanie brzmi: czy schronisko się dołoży,czy trzeba zrobić jakiś bazarek czy coś,bo chłopak musi być odrobaczony,zaszczepiony i zabezpieczony do końca marca/początek kwietnia.Proszę o szybką odpowiedź,bo czasu mamy już malutko.
 14. Drzwi wejściowe obdrapane do żywego drewna,bo jak któryś psiak chciał do domu wcześniej niż pozostałe,to nie czekał grzecznie tylko drapał w drzwi,żeby go natychmiast wpuścić i już. [IMG]http://img547.imageshack.us/img547/6015/20130119002.jpg[/IMG] A to moja Niunia,mój skarb,moja jedyna dziewczynka kilkanaście dni przed śmiercią...:-( maleńka,stareńka,siwiuteńka,niespełna 2 kilogramowa kruszynka-babinka.. [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/8057/20130207003.jpg[/IMG]
×
×
 • Create New...