Jump to content
Dogomania

14-letni Anik został Małym Księciem :-)


Mantis

Recommended Posts

[quote name='Mantis']Mnie też się podoba :) Gdyby się uśmiechnął to można zauważyć pewne podobieństwo ;)

[B]Madallena[/B], wygrałaś walkowerem :lol: Wybieraj psiaki do obanerkowania :)[/QUOTE]

Czy moge przelozyc odbior nagrody na kolejne moje tymczasowiczki ? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzika_Figa']Jak to: nie możesz? Przecież jak wół jest banerek taki w żółte kwiatki... ja go widzę....[/QUOTE]

No jak bum cyk cyk, że nie ma. Ukradli mi piękny banerek w żółte kwiatki :mad: A raczej Dogo tworzy takie "kwiatki" :shake:

[URL="http://i41.tinypic.com/24yqv4p.jpg"]A tu jest dowód[/URL], żeby nie było, że Mantis niedowidzi :razz:

[quote name='Madallena']Czy moge przelozyc odbior nagrody na kolejne moje tymczasowiczki ? :)[/QUOTE]
Ależ oczywiście :) Dla kogo zechcesz i kiedy zechcesz :)

Link to comment
Share on other sites

ej, super, ze go oglaszaja.

Dzwonilam do Baranskiej i nie odbierala.

Odnosnie Puszka to wybieram sie do Gowna 18 kwietnia. Co robic? Brac go?Co dalej? HELP!


ps. To ogloszenie te caly on :(:( tak wlasnie wyglada pies z piekna sierscia :(:(:(:placz::placz::placz::placz::placz:
Da rade wrzucic te foty z ogloszenia do pierwszego postu?
:(:(

Link to comment
Share on other sites

Trzeba by akcje literkowa zrobic...
Czyli kazda literke bierze kazda z nas i PW z zaproszeniem na watek.

Ja ogarne tych co mam i znam.

I uwaga! osoby, ktore maja malo postow to bardzo cenne osoby. One maja b.malo deklaracji i "nie sa jesscze zajete" :)

Zaczynamy? ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...