Jump to content
Dogomania

Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!


ewelinka_m

Recommended Posts

  • Replies 846
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bary na smyczy ciągnie tylko do innych psów. Tak normalnie, to nie. Dzieci lubi. Własnie najbardziej był za tą dziewczyną, co go oddała.
W domu nie niszczy, jest bardzo spokojny, więc pewnie do bloku nadawałby się. Nie szczeka bez powodu, nie jest agresywny.

Chodzi na długie spacery na smyczy. Jest bardzo oddany.

Link to comment
Share on other sites

To jak ciągnie "tylko" do innych psów,to życzyłabym mu jednak domu z ogrodem:diabloti:
Mój też całe życie ciągnął do psów i przy wadze 15kg każda kobieta w rodzinie nie raz leżała na chodniku.Spacery to był stres na maxa.A przy wadze 35-40kg to już sobie nie wyobrażam jak utrzymać takiego niedźwiedzia.Pod miastem to może,ale nie w mieście,gdzie jest mnóstwo psów.
Ja w końcu i tak ze względu na psa wyprowadziłam się na wieś,bo się nie dało tak funkcjonować.Mój sąsiad zapisał swojego psa na tresurę i guzik z tego wyszło-też się wyniósł w końcu na wieś z nim,bo agresji do psów nie udało się wyeliminować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='divia_gg']Zaraz puszczam. I siadam do ogloszen na wroclaw. Robilas wczoraj ewelinko na krakow?


Wyslalam juz do tamb:)[/QUOTE]
Divia tak jak gdzieś tam wyżej chyba pisałam ogłosiłam go wczoraj na krk ;)

jak tylko wrócę z egzaminu bo zaraz powinnam wyjść to będę stukać dalej ...tym razem na warszawę??

Link to comment
Share on other sites

Napisała do mnie babka z Mazur,ta,która szuka niedźwiadka do bloku;dzieci-wulkany energii:1 i 4lata z pytaniem czemu poprzedni właściciele oddali psa.Więc napisałam,że przeprowadzali się ze wsi do miasta i tam nie chciało im się chodzić z nim na spacery;na wsi sam spacerował wypuszczany z domu na podwórko,a w mieście pies to już dużo większy obowiązek i dlatego oddali go.
Taka moja wersja wydarzeń:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzka2']Napisała do mnie babka z Mazur,ta,która szuka niedźwiadka do bloku;dzieci-wulkany energii:1 i 4lata z pytaniem czemu poprzedni właściciele oddali psa.Więc napisałam,że przeprowadzali się ze wsi do miasta i tam nie chciało im się chodzić z nim na spacery;na wsi sam spacerował wypuszczany z domu na podwórko,a w mieście pies to już dużo większy obowiązek i dlatego oddali go.
Taka moja wersja wydarzeń:diabloti:[/QUOTE]

Ale to chyba wlasciwa wersja. Tak wlasnie bylo. Nie oddali go bo cos z nim bylo nie tak, a tylko dlatego ze dlasze plany go nie uwzglednialy...

Link to comment
Share on other sites

Bary ma wypasione ogloszenia na Wrocław. Staralam sie gdzie sie dalo dziada powrzucac.

A tak poza tym on taki biedny, tak placze. Dzis to az spac nie moglam znow, bo co oczy zamknelam to mi sie bary snil...Tak starsznie mi go szkoda i tak strasznie chcialabym zeby sie domek dla niego swietny znalazl.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaaga']Dokładnie. Mieszkał w domu z ogrodem, a w bloku nie moga go mieć. Co do ciągnięcia na smyczy, to gorzej chodzi się z 15 kg Muki, niż z nim.
Poszedł własnie do budy, czyli chyba zrozumiał, że już po niego nie wrócą. Piszczy ciągle.[/QUOTE]
Straszna teraz bida z tego Barego:(
Należy mu się najlepszy z możliwych domkow,

[B]Jaaga[/B] a dasz rade z Barym aż będzie domek dla Niego - może choć parę dni aż będzie jakiś odzew z ogłoszeń-
czy rozglądać sie już za miejscem w hoteliku.

Zuzka, Ewelinka, Divia za ogłoszenia dla Barego :Rose::Rose::Rose:

Jaaga :loveu: wierzę że taki domek gdzies czeka na Dziada (jak Divia mówi):)

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Dostaliśmy zaproszenie na wątek-dziękujemy..
Ponieważ mimo wielu apeli oraz naszej sygnaturki nie możemy się doprosić o właściwy numer konta dla suki o pięknym imieniu Kajunia-a na posiadane konto przelew nie wchodzi to tę naszą,,10,,chcemy wpłacić na psa z tego wątku.
Jeśli potrzebujecie takiej wpłaty-to podajcie nr.konta na PW
Waldek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wojtuś']
[B]Jaaga[/B] a dasz rade z Barym aż będzie domek dla Niego - może choć parę dni aż będzie jakiś odzew z ogłoszeń-
czy rozglądać sie już za miejscem w hoteliku.

[/QUOTE]

Jesli Andrzej dostanie pracę, to ja sobie absolutnie nie poradzę. Domu wczesniej szukał pół roku, więc musiałby mieć teraz niesamowite szczęście, żeby znaleźć go w kilka dni.

Pracy mam tyle, że jak rano zaczełam, to teraz skończyłam z przerwą na zjedzenie obiadu. Nocami musze dogladać maluszki i je karmić strzykawką. Długo to tak nie wyrobię. Do tego część psów wymaga diety, leczenia i wizyt u weta, podawania leków. Wczoraj moja starsza córka powiedziała mi, że musze mieć też czas dla nich. Zrobiło mi się przykro, bo dzieci muszą same się sobą zajmować. Ciągle nie mam dla nich czasu, a wieczorami padam na nos.

Link to comment
Share on other sites

Takiego maila dostała dostałam w sprawie Barego:cool3::

"mam takie pytanie skąd pani jes bo moim dzieciaką bardzo saie spodobał"


:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:

I jak tu wydawać psy , komu, tym prymitywom???

Jestem świeżo po obejrzeniu Uwagi na temat psów na łańcuchach na wsiach, z tymi ludźmi nie ma szans na żadne zmiany nawet za 1000 lat. Prymitywizm i głupota , czego tu od nich oczekiwać:cool3:.

Link to comment
Share on other sites

Erka, ta glupota u wiesniakow przekazywana jest z pokolenia na pokolenie.... oni to w genach maja. skoro mamusia z tatusiem nie nauczyli szacunku do zwierzat, to skad glupi dzieciak ma sie go nauczyc? i tak idzie to dalej. wies polska to inny, czwarty albo nawet i piaty swiat pod wzgledem cywilizacyjnym.:shake::shake::shake:

A mail jest przedni. Jak rozgladalam sie za moim obecnym samochodem, to znalazlam ogloszenie, ktorego czesc brzmiala mniej wiecej: "zprzedam audi a 3 rocznik 97 albo zamienie na inny samochud oczywiście [B]za mojo dopłato[/B]" (pisownia oryginalna) :evil_lol::loveu:

a wracajac do Barego, to mysle, ze trzeba szukac hoteliku na JUZ. Jaaga jest za bardzo obciazona tym wszystkim. szkoda, ze zadna z nas nie mieszka blizej, zeby pomoc na miejscu :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ale gdyby nawet zwolniło sie miejsce w hotelu, to nie wiem , czy jestesmy w stanie utrzymywac Barego przez wiele miesięcy. A tak pewnie by było, bo wcześniej Bary czekał prawie rok w Kielcach na dom, potem pól roku u Jaagi, więc jaka jest szansa,ze teraz sie uda.
Tym bardziej,ze nikt teraz nie pyta o duże psy. Naprawdę nie wiem, co bedziemy z nimi robic, jest po prostu tragedia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...