Jump to content
Dogomania

Linssi

Members
 • Content Count

  5,088
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

7 Followers

About Linssi

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 02/29/1984

Converted

 • Location
  Kielce
 • Occupation
  Tłumacz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jakims cudem udało mi sie wreszcie tu dotrzeć...   Oczywiście ZA pomoca dla Seyko
 2. [quote name='PaSja Hera']Zbieraczka![/QUOTE] Crazy cat lady :cool3:
 3. [quote name='eliza_sk']Amigo, nie smutaj za Aleksa, ma wspaniały dom i to najważniejsze, jak napisałaś - a .... podrzucę kotka jak trzeba. Moje też wydają się nieprzyjazne, ale jak dziś miałam kotę na chwilę w domu, wymaszerowała im z transportera przeciągając się przed nosami, to zdębiały ;) Idę obrabiać foto koto i prawie blabladora, który wczoraj wrócił z nami ze spaceru ...[/QUOTE] Nadal nikt sie nie zgłosił?
 4. [quote name='erka']Linssi przydała by się pomoc na utrzymanie, na razie jest w płatnym dt, bo nie było miejsca w hoteliku. Jakis czas pewnie upłynie zanim znajdzie dom. [/QUOTE] A karma, leki czy suplementy?
 5. O matko, jaki chudy ogonek... nie tak powinien wygladac ogon onka :( Erka, cos dla niego potrzeba? (oprocz domu oczywiscie...)
 6. Roza (onka, znaleziona na E7) też zaginęła. Dowiedziałam się przez przypadek 2 miesiące później. Nikt mnie nie powiadomił. Psy zostały "pod opieką" starszej kobiety. Załamka :(
 7. [quote name='savahna'] Linssi co dla Ciebie znaczy ostatnia chwila??!!:mad:[/QUOTE] 2-3 dni przed
 8. [quote name='mira145']A imprezka była super:multi:! Gdzie byli Ci których nie:angryy: było?! Pytam się:mad:![/QUOTE] Na konkurencyjnej imprezie :P Tak to jest, jak sie człowiek w ostatniej chwili dowiaduje
 9. Mimo wstępnej diagnozy, że guza powinno udać się usunąć w całości, po otwarciu jamy brzusznej okazało się, że nowotwór dał przerzuty na wszystko - żołądek, płuca, pojawił się kaszel z krwią. lekarze się załamali jak to zobaczyli, a my gdy o tym usłyszałyśmy. Sunia bardzo cierpiała, choć tego nie pokazywała. Zasnęła wczoraj. Dom tymczasowy miał być domem stałym - państwo bardzo chcieli, by Folgunia zamieszkała z nimi. Czasem odechciewa się wszystkiego, naprawdę...:flaming:
 10. [quote name='MALWA']Tak mi przykro..........ale czy ten guz, który był na listwie mlecznej został w całości usunięty? Skąd ta krew, z płuc? Jakie narządy objęły przerzuty? I co dalej, sunia została zmknieta i jest u dr Novaka czy już u Was w fundacji ?[/QUOTE] Guz był tak rozlany, że nie było szans na całkowite jego usunięcie. Dodatkowo zajął już płuca, zołądek i generalnie wszystko, co mógł. Był bardzo agresywny. Krew w płucach pojawiła się zapewne również z powodu nowotworu :( Sunieczka zasnęła i jedyne, co można tu chyba powiedzieć, to tyle, że w ciągu ostatnich dni doświadczyła więcej szczęścia i miłości, niż przez całe swoje życie. Była kochana i to najważniejsze.
 11. Cóż, czas to napisać. Nie mamy dobrych wieści... Folga dziś była operowana u dra Novaka w Czechach. Mimo wstępnej diagnozy, że powinno udać się cały guz wyciąć, po otwarciu jamy brzusznej okazało się, że guz dał już przerzuty do innych narządów i sieje spustoszenie w ciele sunieczki. Co więcej, przysparza jej to ogromnego cierpienia, bo nawet chodzenie zaczęło być problemem. Pojawił się również kaszel z krwią Rokowania są bardzo złe i lekarze nie dają szans na wyzdrowienie Folguni :placz: Nie mam jeszcze informacji na temat dalszych działań, ale generalnie jakie by nie były - przegraliśmy...
 12. Nie chcemy niuni obciążać wielokrotnie narkozą, a później długotrwałą rekonwalescencją, dlatego oba zabiegi zostaną wykonane za jednym zamachem.
 13. Bylybyśmy wdzięczne, gdyby ktoś mógł pomóc z bazarkami, bo przestajemy ogarniać rzeczywistość :(
 14. [quote name='wegielkowa']Długowłosa owczarka ze spiłowanymi zębami. Kibluje w klatce u gospodarzy, pod Jędrzejowem. Pani negocjuje z synem, żeby mi ją oddać. Od 2 miesięcy u nich. Ktoś ją tam wywalił. Jest bardzo wysoka. [IMG][IMG]http://i61.tinypic.com/sey6iv.jpg[/IMG][/IMG] [IMG][URL="http://www.tinypic.pl/s8hrfk4y747o"][IMG]http://images.tinypic.pl/i/00561/s8hrfk4y747o_t.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][/IMG][/QUOTE] Wątek suni: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/256118-Pi%C4%99kna-donka-ze-spiłowanymi-zębami!-Pomoc-potrzebna!?p=22354612#post22354612[/URL]
×
×
 • Create New...