Jump to content
Dogomania

RUDUŚ - niewidomy spaniel od roku w DT - RUDUŚ za TM ... [']


Dzika_Figa

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja nie pamiętam jakie były stawiki u Mariamc... przypomnijcie proszę... Rzeczywiście to był zawsze jeden z tańszych hotelików.
[B]Tereso - [/B]pięknie dziękuję, że zajrzałaś. Powiedz proszę jaki jest koszt hoteliku który polecasz?
Jak będziemy wiedzieli ile dokładnie zbierać, będzie łatwiej... Ja też mam wrażenie, że adopcje stanęły :(

Link to comment
Share on other sites

Zrobił mi sie zamet.. Dużo potrzebujacych a miejsc mało, wszystkim chciałoby się pomóc. Znalazłam trochę nowych, mam nmiejsce dla psa u mariamc ważą sie jego losy. Jeśli pojdzie do ds to zostawimy dla rudusia. Koszt 250. W obornikach wyegoscjowane ceny na takie jak mam w dwóch innych hotelikach czyli 10 plus karma lub 12 bez z wetem pod ręką. Będę jeszcze szukać i sprawdzać co się gdzie zwolniło, by tego biedaka umieścić. Ale pieniążki trzeba zbierać.

Link to comment
Share on other sites

Ta cena za hotel jest znośna....czy nie można zarerwować...
.Ruduś ma jakąś sumke obiecaną ale trzeba to jeszcze skonkretyzowac ile i czy aktualne jest..
Jeden bazarek,ktory zrobię na cztery psiaki ( Dog,Raduś, Bumel, Capri ) to niestety za mało...........
A czas leci ...to przepelnienie straszne...:-(.......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...