Jump to content
Dogomania

monika55

Members
 • Posts

  13813
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

Contact Methods

 • AIM
  gg 9148789
 • Skype
  kris.stok

Converted

 • Location
  Jastrzebie Zdr

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

monika55's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Fionka żyje w hoteliku, zapomniana. Jest zdrowa. Apetyt ma. Ważne że bezpieczna.
 2. Ayra miała dom. Żona w ciązy wymogła na mężu pozbycie się psa. Najprościej było uśpić. Weterynarz odmówił i tak ta piękna sunia trafiła do schroniska. Sunia nie potrafi się odnaleźć w boksie.A jest w boksie na dworze. Marznie straszliwie.Postanowiłyśmy zawieżc ją do hotelu. Do hotelu, w którym będzie ciepło i będzie ktoś ,kto ją nauczy podstawowych rzeczy. Jej były opiekun przez 7 lat nie miał na to czasu. Ayra jest cudowna do ludzi. Nie toleruje innych zwierząt. Wiek - 7 lat Sterylizacja - tak Proszę o pomoc w opłacie hotelu, raczej nie da rady w budzie na zewnątrz. Fundacja Pro Animals
 3. Nie do uwierzenia. Bartek znalazł dom. Denerwuję się tym, jak on się odnajdzie, czy się zaaklimatyzuje. Zobaczymy. Trzymam mocno.
 4. Hej kochana! Musisz włączyć komunikator- wejść w kopertę - ,,Skrzynka odbiorcza" i w lewym dolnym roku jest włącznie komunikatora. Nie można Ci wysłać pw.

 5. Oczywiście [URL]https://www.facebook.com/events/779908302042921/?notif_t=plan_user_joined[/URL] i jeszcze raz dziękuję.
 6. Czytam o tych aferach ale się nie ekscytuję. Rzadko bywam na dogo. Wypadki się zdarzają. Sama adoptowałam kilka dni temu psa . I nie przewidziałam, że może mi uciec.Natychmiast go dopadłam ale jednak.... Nie dopilnowałam. No i teraz należy odebrać mi psa? Wypowiadam się jedynie w sprawach, które znam, widziałam, byłam.
 7. To wątek poświęcony Ząbkowi a nie Julce. Też bym ją odebrała. Bo zawsze chodzi o dobro psa. Arnold ,zrobiłam bazarek na FB z Twoim fantem dla Fionki. Dziękuję.
×
×
 • Create New...