Jump to content
Dogomania

RUDUŚ - niewidomy spaniel od roku w DT - RUDUŚ za TM ... [']


Dzika_Figa

Recommended Posts

[quote name='jadwiga']...przynajmniej był kochany i odszedł w domu...[/QUOTE]
Jeśli odszedł w takich warunkach jak na fotkach wyżej, to tylko zapłakać nad jego losem :-(. Bądź szczęśliwszy za Tęczowym Mostem, Rudusiu :candle::candle::candle:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ewa i flatki']Może lepiej, że nie wiemy, jak to było.
[/QUOTE]
To jest uciszanie własnych sumień za straszne decyzje,za cierpienie bezbronnych!!!Ruduś odzedł najprawdopodobniej,bo zamarzł,albo został zagłodzony!!!
Jak on miał sobie tam sam poradzić????Wychodzi na to,że tej baby nie było tam od jesieni,a psy stały we własnych gówn... bez wody....
Osoba,która zabrała Rudusia,Ząbala i inne psy ze schroniska w którym miały budy ze słomą,codziennie posprzątane,codziennie karmione i wyprowadzane na wybieg,a zafundowała im piekło u yumanji,arktyki,vetoborniki powinna za to odpowiedzieć!!!!

Link to comment
Share on other sites

Na Rudusia płaciłam od początku czyli od marca 2010 r. ze dwa lata .... Przypominam, że Ruduś miał być w Szczytnie uśpiony z uwagi na wiek i ślepotę .... Dlatego został stamtąd wyciągnięty. Więc bądźmy obiektywni ... Mimo wszystko podarowaliśmy mu kilka lat życia ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaj']Yumanji, zamówiłam dziś z przesyłką do Ciebie karmę dla większych psów, tę Brita. Potwierdź proszę na PW albo tutaj, czy dotarła do Ciebie (2 worki).[/QUOTE]

To zonwu kurier rzuci pod płot. Może osoby, które wysyłały karmę popytają w firmach kurierskich, czy kiedykolwiek od jesieni zdarzyło się, że sama yumanii była na miejscu i pokwitowała odbiór przesyłki?
Nawet z lektury wątku hotelu wiem, że dary leżały po parę dni pod płotem, buda też.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poprawna']Na Rudusia płaciłam od początku czyli od marca 2010 r. ze dwa lata .... Przypominam, że Ruduś miał być w Szczytnie uśpiony z uwagi na wiek i ślepotę .... Dlatego został stamtąd wyciągnięty. Więc bądźmy obiektywni ... [B]Mimo wszystko podarowaliśmy mu kilka lat życia ..[/B].[/QUOTE]w gnoju i syfie

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Ra_dunia']z przyczyn osobistych od dluzszego czasu nie bylo mnie na dogo... dopiero przeczytalam, ze Rudus odszedl... strasznie mi przykro :([/QUOTE]

Na początku roku,niestety...a wydawało Nam się,że będzie tuptal zawsze..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ra_dunia']z przyczyn osobistych od dluzszego czasu nie bylo mnie na dogo... dopiero przeczytalam, ze Rudus odszedl... strasznie mi przykro :([/QUOTE]

Na początku roku,niestety...a wydawało Nam się,że będzie tuptal zawsze..

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...