Jump to content
Dogomania

RUDUŚ - niewidomy spaniel od roku w DT - RUDUŚ za TM ... [']


Dzika_Figa

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ważne, że jesteście - dziękuję! Podnoście chociaż. Psiaki z pierwszej strony zawsze mają większe szanse...
To co? Chyba czas zbierać deklaracje na hotel.
Jeszcze nie wiem gdzie i jaki i jak... ale jak już kasa będzie to też będzie łatwiej coś załatwić.
Jak duży jest Ruduś?

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem zarąbana finansowo, ale postaram się wyciągnąć kasę choćby spod ziemi, żeby mu pomóc... postaram się 15 zł miesięcznie, jeśli tylko znajdziecie mu hotelik... Cholercia, szkoda że u Murki taka kolejka.... Ale może w zagrożeniu życia przyjęłaby go poza kolejnością? Ra_dunia, napisz może do Murki....

Link to comment
Share on other sites

Magda - złota kobieta z Ciebie :)
Cajus - wiem... z kasą wszystkim ciężko...
Scorpio - a nie masz klona coby przyjął Rudusia ;) nigdzie by mu nie było tak cudnie jak u Twojego klona ;)
Najważniejsze, że tu wszyscy jesteście!

Czy ktoś, kto jest blisko Rudusia mógłby się zdeklarować, czy na pewno możemy wyciągać go ze schronu?
Nie wszystkie schrony chcą wydawać psiaki do hotelików/DT (mam złe doświadczenia z Rudzikiem - deklaracje były, hotelik zarezerwowany u Murki był bo sama rezerwowałam, nagle przyszła kolej Rudzika i okazało się, że to ja mam dzwonić do kierowniczki azylu, żeby ustalać czy Rudzik może iść do Murki, czy jednak nie... no i w końcu nie poszedł :( ).
Proszę więc o konkretną decyzję - zbieramy na hotel/dt?

Ruduś jako długowłosy rudzielec i ślepek na dodatek bardzo leży mi na sercu...

Link to comment
Share on other sites

Witam Wszystkich, ja też pomogę Rudusiowi finansowo, mogę miesięcznie wpłacać 30 PLN na jego utrzymanie w hoteliku lub dt oraz sporadycznie pokryć dodatkowe koszty, organizacyjnie nie pomogę bo mieszkam w Jastrzębiu Zdr.Posiadam 3-letniego tollerka i bardzo kocham te psy, a Ruduś jest bardzo podobny do tej rasy i zasługuje na lepszy los.

Link to comment
Share on other sites

[B]Wszystki Wam bardzo dziękuję, że tu jesteście![/B]
[B]Beniacz [/B]- witamy na dogo :) Tollery są przepiękne... też bardzo podoba mi się taki rodzaj psa - rudy futrzak :)
[B]Mad[/B] - mówisz, że hurtem ich? Albo dwa niech idą normalnie a trzeciego dodamy w promocji ;)

Czyli co? Zbieramy??

Na razie mamy stałych deklaracji:
MagdaNS - 15 zł
Beniacz - 30 zł
--------------------
45 zł

[B]Brakuje około 305 zł[/B] [B]!!![/B]

[B]Pięknie prosimy o więcej![/B]

Link to comment
Share on other sites

Nie znacie jakiegoś początkującego na rynku hoteliku? Te psiaki nie wymagają wiele opieki, każdy ciepły kąt i stały kontakt z człowiekiem będzie dla nich lepszy niż schroniskowy boks. Dla kogoś, kto startuje dopiero w tej "branży" możliwość przygarnięcia i pobierania opłat za 3 psy na raz też może być atrakcyjna. Pod warunkiem, że te fundusze znajdziemy :sad: Przeraża mnie też to, że one mogą dłuuuuugo domu szukać i nie ma pewności, że znajdą :sad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...