Jump to content
Dogomania

Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(


DORA1020

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Emigrantka']Taniej niz 300 na miesiac?

Kto to Danusia? Jakis link?[/QUOTE]

Danusia to Mariamc.. u niej koszt to 250 zł z karmą już ;)
Proponowała miejsce na początku wątku przecież, tylko uznaliście, ze to za daleko.. A koszt transportu zwrócił by się po miesiącu....

Link to comment
Share on other sites

Własnie dzwonila p.Joanna. Jedzie z naszym Barnim do weta, na przegląd. Brzydkie uszy, jakas narośl na boku, brak szczepień.Czekaja nas kolejne wydatki, a ciotki znikneły z wątku.
[B]Na koncie Barniego zostało zostało 181 zł, z czego trzeba oplacic drugą częśc za hotelowanie oraz dzisiejsza wizytę u weterynarza. Mam nadzieję, ze to wystarczy[/B].

[SIZE=4][B] [COLOR=Red]Brakuje nam jeszcze 130 zł stałych deklaracji ![/COLOR][/B][/SIZE]
[B]Chociaz na prawde to wiecej, bo przeciez nikt nie liczył karmy, która musimy kupowac[/B]:-(

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli rozliczenie na 1 str. jest aktualne, to wynika z niego,że jeszcze nie wszystkie osoby wpłaciły swoje deklaracje; jak to zrobia konto zostanie zasilone. Poza tym z bazarku też coś wpadnie. Ja postaram się też swoje kolejne 50 zł wpłacić jeszcze w tym miesiącu. Rozsyłam też link do wątku.
Zapewniam,że obchodzą mnie losy Barnaby i często zaglądam na wątek,zamierzam też dotrzymywac terminów wpłat,tylko,że nie piszę. Przyznam szczerze,że czuję się tutaj nieswojo po przeczytaniu ,że pies zawdzięcza wszystko 2 osobom; poczułam się po prostu zbędna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ala123'](...) Przyznam szczerze,że czuję się tutaj nieswojo po przeczytaniu ,że pies zawdzięcza wszystko 2 osobom; poczułam się po prostu zbędna.[/QUOTE]
Dwóm osobom zawdzięcza błyskawiczną zmianę warunków, opuszczenie Zamościa. Przepustkę do nowego życia zawdzięcza każdej osobie, która coś wniosła na wątek:
- założeniem wątku
- banerkiem
- rozesłaniem linku
- radą
- pomocą w dograniu spraw Barnaby
- finansami
- prowadzeniem finansów
- wrzuceniem zdjęć
- ciepłym, budującym słowem
- i...tym co niecelowo a wyłącznie z bólu głowy mogło mi w tej chwili umknąć

Link to comment
Share on other sites

J_ulio bardzo dziekujemy za zdjecia ! Piekny jest ten nasz Barni, prawda?
Rozmawiałam dzisiaj z p.Joanna. Wet obejrzał pieska i stwierdził, że musi miec jakies 8 lat. Zmiana na boku wyglada na łagodną, ale na pewno trzeba bedzie ją usunąc, bo nigdy nie mozna miec pewności.Jednak nie jest to sprawa gardłowa. Uszy za to wymagaja leczenia i Barni dostał antybiotyk. Dostał równiez tabletki na odrobaczenie. Nie mógl zostac zaszczepiony z uwagi na stan zapalny uszu.
Wycieczka do weta kosztowała nas 78,00 zł. Pieniądze przelałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']Danusia to Mariamc.. u niej koszt to 250 zł z karmą już ;)
Proponowała miejsce na początku wątku przecież, tylko uznaliście, ze to za daleko.. A koszt transportu zwrócił by się po miesiącu....[/QUOTE]
Tez tak uwazam,koszt pobytu psiaka u Mariamc to 250zl. a u p.Joanny 470zl.Brakuje stalych deklaracji jeszcze 130zl. a przeciez jeszcze koszty leczenia Barnaby,zastanowcie sie prosze,czy nie lepiej byloby przeniesc Barnabe?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']Tez tak uwazam,koszt pobytu psiaka u Mariamc to 250zl. a u p.Joanny 470zl.Brakuje stalych deklaracji jeszcze 130zl. a przeciez jeszcze koszty leczenia Barnaby,zastanowcie sie prosze,czy nie lepiej byloby przeniesc Barnabe?[/QUOTE]


Na 1 stronie:

[QUOTE][B]Barnaba juz w hoteliku ---koszty pobytu 300zl./m-c +karma[/B][/QUOTE]


[COLOR=Red][B]Skad te 470 zl?[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...