Jump to content
Dogomania

Promyczek zgasł w kochających objęciach. Dziękuję Teresie Borcz za opiekę..


Helga&Ares

Recommended Posts

Walcz Promyczku, walcz - domek już na Ciebie czeka. Walcz, aby zobaczyć, że życie na prawdę może być piękne z Twoim człowiekiem obok, który da Ci ogrom miłości. Tylko proszę, nie poddawaj się.
Tak nie może się skończyć Twoje życie...:shake:
Dasz rade Promyczku, dasz rade !!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 761
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[CENTER][B][SIZE=5]Aukcja cegiełkowa dla Promyczka:[/SIZE][/B]

[URL="http://www.allegro.pl/item890048584_nie_placz_nade_mna_wole_odejsc_niz_tak_zyc.html"]http://www.allegro.pl/item890048584_...z_tak_zyc.html[/URL]

[SIZE=4][COLOR=Black][B]jeszcze 204 cegiełki i 11 dni[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co, może ja nagle oślepłam ale czegoś mi brakuje w aukcji i dopiero teraz to wyhaczyłam. Mianowicie - jakieś dane kontaktowe, gdyby ktoś chciał zasięgnąć języka w sprawie Promyczka, coś zaoferować (kasę, dom, inną materialną pomoc, pomoc w postaci doradzenia czegoś). Za kimś takim, dzwoniącym, może stać odzew pomocy nie do pogardzenia, a same dane kontaktowe dodatkowo uwiarygodnią aukcję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Wiecie co, może ja nagle oślepłam ale czegoś mi brakuje w aukcji i dopiero teraz to wyhaczyłam. Mianowicie - jakieś dane kontaktowe, gdyby ktoś chciał zasięgnąć języka w sprawie Promyczka, coś zaoferować (kasę, dom, inną materialną pomoc, pomoc w postaci doradzenia czegoś). Za kimś takim, dzwoniącym, może stać odzew pomocy nie do pogardzenia, a same dane kontaktowe dodatkowo uwiarygodnią aukcję.[/QUOTE]

No niby można wklepać w wyszukiwarkę "Dr Lucy", ale masz rację Ciotka, namiary powinny być, bo wiadomo, że oszołomstwa nie brakuje. A ja z niecierpliwością czekam na jakieś informacje o Promyczku, chociaż mam tę świadomość, że nie polepszy mu się z dnia na dzień, zwłaszcza, że to biedactwo w stanie skrajnego wycieńczenia jest.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...