Jump to content
Dogomania

carolinascotties

Members
 • Posts

  5031
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

Converted

 • Location
  SZKOCIKOWO

carolinascotties's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Po długim czasie tu wróciłam i zakładam szkoci temat - w dużej mierze z ciekawości - jesteście tu Szkociarze?
 2. Agnieszko - dziękuję za odzew :) Trzymam kciuki za zdrowie Shrekusia..MUSI BYĆ DOBRZE!!!! Psie życie powinno być dłuuuuuzsze :) Pozdrawiamy i ściskamy!
 3. Az dziw bierze, ze nikt sie nie odezwal. Szkoda, ze nie jestem z Twojego miasta :) moze warto zapytac w watkach schroniskowych, w dziale psy w potrzebie... I w watkach poszczegolnych ras-tam na pewno bedzie odzew :)
 4. [quote name='Vella']Wiem, że foksa chcieliby moi teściowie. Problem w tym, że foksa, który wygląda jak foks, a nie fokso_z_lekka_podobnego, siedział_kiedyś_koło_foksa, uszy_ma_jak_foks_ale_reszta_to_już_nie_bardzo ;) Nie jest to pilne, bo mają już dwa psy (jamnik szorstkowłosy i średni sznaucer, czy też jak to mówicie: w typie jamnika i sznaucera)), ale warunki na trzeciego są (duzy dom, duzy ogród) i miłość do tej rasy też jest (kiedyś mieli foksteriery, znają je dobrze). Szukają więc bez pospiechu, a ja z coraz mniejszym przekonaniem pokazuję im kolejne foksopodobne pieski. Zwykle niewiele foksteriera szorstkowłosego przypominają (bo ja akurat niezbyt sie na tej rasie znam), albo są za stare (a musi być młodziak, by się ładnie zgodził z rezydentami), albo źle znoszące towarzystwo innych psów (co od razu je wyklucza ze względu na rezydentów). Albo są gdzieś daleko, a teściowie pewnie woleliby psa zobaczyć na żywo, a nie tylko na fotkach, zaaranzować spotkanie by psy mogły się najpierw poznać, zobaczyć czy się zaakceptują... Jak widzisz to wcale nie takie proste. Chciałabym im znaleźć pieska, z którego by byli zadowoleni. Wiem, że mogą sobie kupić "prawdziwego" foksa, bo finanse nie są tu problemem. Ale tak chciałabym jakiemuś pieskowi znaleźć dom... Czasem czuję się jak między młotem a kowadłem. :roll:[/QUOTE] zajrzyj na terierkowo, w dziale teriery w potrzebie sa foksy :)
 5. Sprawami neurologicznymi zajmuje sie doktor Lenarcik w klińice malych zwierzat na SGGW... Czy Czarek mial robiony tomograf komputerowy mozgowia?
 6. Wkleilam info na kilku wroclawskich profilach FB. Moze ktos zalozy watek na wroclawskiej stornie gazeta.pl i na moje miasto...?
 7. Ja nie wiem, do kogo się zgłaszać - te DT, które znam nie mają miejsca... PROSIMY O POMOC W ZNALEZIENIU NOWEGO DT...
×
×
 • Create New...