Jump to content
Dogomania

Promyczek zgasł w kochających objęciach. Dziękuję Teresie Borcz za opiekę..


Helga&Ares

Recommended Posts

Teresko , tak bardzo wiem co czujesz , trudne to chwile , ale o tyle łatwiejsze że odchodził spokojny i przy Tobie ,to jakby ulga , że w chwili swojej śmierci Promyczek mógł spojrzeć po raz ostatni na Ciebie i usnął w Twoich ramionach , naturalną śmierć przyjmujemy na pewno z ogromnym smutkiem , ale uśpienie psa to najokrutniejsze przeżycie dla właściciela
wielkie uściski dla Ciebie za miłość którą dałaś Promyczkowi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 761
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wiele osób, w tym również i ja po cichu śledziliśmy losy Promysia, walki o jego zdrowie od samego początku. Wiemy, jak wiele pracy włożyła Pani w doprowadzenie Promyczka do normalności, by mógł być szczęśliwy.
Zawsze będziemy Promyczka pamiętać - dzięki Promyczkowi wiem, że niemożliwe może stać się możliwym - trzeba tylko chcieć.

Promyczku, śpij spokojnie...
[IMG]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRC5h3spdjPNNLRquDJcvT_N9FW6rl9tHJDagtFu9lPjK9HvbGBjg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

wielkie dzięki za pamięć i wyrazy wsparcia, PROMYCZEK żył dzięki Wam wszystkim choć ten krótki wycinek czasu z jego życia , tak jak powinien żyć taki kochany psinek, udało mi się go wyleczyć i utrzymać na najlepszym z możliwych poziomie, tak że pieniążki oferowane przez sponsorów posłużyć mogły innym fundacyjnym psiakom/ Teraz kiedy jest ze mną tylko pamięć o nim, staram się przywrócić do normalnego życia następne psiaki, zapraszam na watek sparaliżowanego DROPSA i zupełnie łysiutkiej PEREŁKI, wasza obecność doda wysiłkom energii/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kosu32']Dopiero dziś rano zauważyłam że zmienił się tytuł wątku o Promyczku...
Kochany psiak. Tak wiele osób kibicowało mu.
Promyczek miał przecudowne życie w domu Teresy - kochanego ANIOŁA.[/QUOTE]

Zal sciska za serce, tez dopiero zauwazylam ale pani Tereska kobieta o zlotym sercu, oby takich wiecej....spij Promyczku..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...